Консервант Крови Сагм (Combined drugs) инструкция по применению

Консервант Крови Сагм фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Консервант Крови Сагм раствор стер. по 100 мл (объем 500 мл) в конт.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Равимед, ЗАО, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Допоміжні засоби для гемотрансфузії.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містить: хлориду натрію 877 мг, аденіну 16,9 мг, маніт 525 мг, глюкоза, моногідрат 818 мг;допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

Прозора безбарвна або ледь жовтувата рідина.

Производитель:

Равимед, ЗАО, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Допоміжні засоби для гемотрансфузії.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Глюкоза є джерелом живлення для еритроцитів, хлорид натрію регулює осмотичний тиск, аденін – сприяє підтриманню рівня АТФ у еритроцитах, манітол підтримує цілісність мембран еритроцитів (щоб уникнути гемолізу).Фармакокінетика.Не вивчалась.

Показания к применению:

Консервація еритроцитів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Особенности применения:

Застосовувати тільки як консервант крові. Препарат відпускається лише для клінічних закладів та станцій переливання крові.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Дані відсутні.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі не чинить впливу на швидкість психомоторних реакцій.

Дети:

Дані відсутні.

Способ применения и дозы:

Застосовувати наступним чином:1. Перевірити герметичність контейнера негерметичний, тріснутий контейнер застосовувати заборонено. Розчин має бути прозорим.2. Покласти контейнер на ваги нижче плеча донора.3. Накласти манжету апарата для вимірювання артеріального тиску на руку донора, обрати вену, провести дезінфекцію місця відбору крові.4. Зняти протектор голки так, щоб не доторкнутися кінця голки протектором, зробити венопункцію, почати забір крові, відпустити манжету.5. Під час забору крові обережно перемішувати кров у контейнері з розчином антикоагулянту.6. Провести забір крові відповідно до ємкості контейнера.7. Відібрати зразки крові для тестів за допомогою магістралі із затискачами для взяття зразків крові, обладнану пристроєм портом для використання вакуумних пробірок та преддонаційним контейнером (за наявності).8. Ще раз перемішати кров у контейнері з розчином антикоагулянту (10 разів перевернути контейнер догори дном).9. Витиснути кров із донорської трубки, перемішати та зачекати, поки кров повернеться в донорську трубку.10. Перевірити герметичність контейнера і проконтролювати номери зразків для тестів.11. Закрити донорську трубку алюмінієвим кільцем або запаяти запаювачем ПВХ трубок.12. Від’єднати від донора та обробити місце венопункції відповідним антисептичним розчином.13. Зберігати контейнер з відібраною кров’ю при температурі від 4 °С до 6 °С.

Передозировка:

При швидкому переливанні (швидкість інфузії більше 5 мл за хвилину) великої кількості компонентів крові, заготовлених при використанні гемоконсерванта, може розвинутись цитратна нефротоксичність і гепатотоксичність, гіпокаліємія; при швидкому масивному переливанні холодних компонентів крові може виникати гіпотермія з ризиком розвитку аритмії, гіпоксія.

Побочные действия:

Реакції гіперчутливості.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат заборонено змішувати з іншими лікарськими засобами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С. Після відкриття вторинної (групової) упаковки контейнер слід використати протягом 10 днів.

Форма выпуска / упаковка:

Первинна:По 100 мл розчину стерильного у ПВХ контейнерах об’ємом 300 мл, 400 мл, 500 мл, 600 мл з’єднаних між собою ПВХ трубками.Вторинна: Кожен контейнер запакований у стерильну індивідуальну упаковку. По чотири, шість, вісім та десять ПВХ контейнерів упаковані в групову стерильну упаковку з поліетиленової плівки. Групові стерильні упаковки з контейнерами разом з відповідною кількістю інструкцій для медичного застосування упаковуються в ящик з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

Польща, Лайскі, вул. Польна, 54POLAND, LAJSKI, UL. POLNA, 54

Дополнительные данные

Дозировка:
Консервант Крови Сагм раствор стер. по 100 мл (объем 500 мл) в конт.
Регистрация:
№ UA/5513/01/01 от 06.04.2012. Приказ № 248 от 06.04.2012
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.