Кутасепт Ф (Combined drugs) инструкция по применению

Кутасепт Ф фото, инструкция
Дозировка:
Кутасепт Ф раствор д/наруж. прим., спирт. по 1 л во флак. пласт.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

раствор

Производитель:

Непосредственное производство: Боде Хеми ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Дезинфицирующие средства

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

раствор

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Боде Хеми ГмбХ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Дезинфицирующие средства

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Перед- та післяопераційна обробка шкіри та операційних швів, антисептична обробка шкіри перед ін’єкціями, забором крові, пункціями, дрібними хірургічними втручаннями, при дрібних травмах та інфекціях шкіри бактеріальної та грибкової етіології. Гігієнічна та хірургічна обробка шкіри рук.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Не застосовувати для антисептичної обробки слизових оболонок. Не допускати контакту зі слизовими оболонками очей.Не застосовувати препарат безпосередньо біля очей.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Для зручності застосування препарату використовуються спеціальні дозатори та розпилювачі. Електричними приладами слід користуватися тільки після повного висихання шкіри. ________________________________________________1) MRSA - мультирезистентний золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus).EHEC - ентерогеморагічна кишкова паличка (Еscherichia coli).Хірургічну плівку необхідно накладати тільки після повного висихання шкіри.Не застосовувати для обробки шкіри під манжетами тонометра.При випадковому проливанні, засіб необхідно негайно зібрати та розвести великою кількістю води, провітрити приміщення, прибрати легкозаймисті предмети. Не палити. Запобігати контакту з відкритим полум’ям. Не застосовувати поблизу джерел займання. У випадку виникнення пожежі використовується вода, вогнегасники (пінні або вуглекислотні). Температура спалаху – 21 °С. У період вагітності або годування груддю застосування можливе після консультації з лікарем.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Не впливає.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Не можна застосовувати препарат для обробки шкіри новонародженим та недоношеним дітям. В інших випадках препарат застосовують за призначенням лікаря.Спосіб застосування та дози.Кутасепт® Ф – готовий розчин для зовнішнього застосування. Місце маніпуляції або уражену ділянку необхідно повністю зволожити препаратом.Антисептична обробка та очищення шкіри перед ін’єкціями:стерильним тампоном, змоченим Кутасептом® Ф, або методом розпилення рясно зволожити місце ін’єкції та протерти ділянку шкіри стерильним тампоном. Антисептична обробка шкіри при знятті швів та перев’язувальних матеріалів:перед зняттям операційних швів рясно зволожити шов та прилеглу ділянку шкіри стерильним тампоном, просоченим препаратом;після видалення шовного матеріалу знову рясно зволожити препаратом Кутасепт® Ф та очистити стерильним тампоном ділянку шва. Накласти стерильну пов’язку.Підготовка шкіри для внутрішньосуглобової ін’єкції, канюлювання, пункції та артроскопії:рясно зволожити ділянку шкіри препаратом Кутасепт® Ф за допомогою вологого тампона або методом розпилення, витримати час експозиції та очистити шкіру стерильним тампоном спрямованими рухами. Передопераційна обробка шкіри:обробити операційне поле за допомогою стерильного тампона, просоченого препаратом. Тампон слід використовувати 2-3 рази, потім замінити. Спочатку необхідно провести антисептичну обробку місця запланованого розсічення шкіри, а потім – прилеглу ділянку шкіри. Накладати хірургічну плівку слід тільки після висихання шкіри.Післяопераційна обробка шкіри:після закриття рани необхідно видалити хірургічну плівку;шов та прилеглу ділянку шкіри слід очистити стерильним тампоном, просоченим препаратом Кутасепт® Ф. Стерильну пов’язку необхідно накласти на зволожену препаратом ділянку шкіри.
Застосування на шкірі з малою кількістю сальних залоз1): перед пункціями та ін’єкціямиперед пункціями суглобів, порожнин тіла, порожнистих органів, при операційних втручаннях     min.15 секунд  min.1 хвилина
Застосування на шкірі з великою кількістю сальних залоз1) перед будь-якими втручаннями      min.10 хвилин
Гігієнічна антисептична обробка шкіри рук 3 мл втирати протягом 30 секунд
Хірургічна антисептична обробка шкіри рук 2 х 5 мл втирати протягом 5 хвилин
Профілактика інфекцій, що викликаються збудниками:  
 вірус гепатиту В, С / ВІЛ 15 секунд
 вакциніявірус 15 секунд
 ротавірус 15 секунд
 вірус герпесу типу 1 30 секунд
 MRSA/EHEC 1 хвилина
шкіра з малою кількістю сальних   залоз (100 залоз/см2); шкіра з великою кількістю сальних  залоз (400-900 залоз/см2); Для поверхонь долоней діють рекомендації з антисептичної обробки шкіри рук.
 1) Рекомендації Німецького товариства гігієни та мікробіології (DGHM).

Способ применения и дозы:

Передозировка:

Побочные действия:

Алергічні реакції, подразнення шкіри. Можлива алкогольна інтоксикація при випадковому застосуванні засобу внутрішньо.

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Легкозаймистий препарат. Слід дотримуватися правил техніки безпеки під час роботи зі спиртовмісними засобами. Зберігати при температурі не вище + 25 °С у місцях, недоступних для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

Флакони по 50 мл з розпилювачем, 250 мл з розпилювачем, флакони по 1000 мл, каністри по 5 л.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Дополнительные данные

Дозировка:
Кутасепт Ф раствор д/наруж. прим., спирт. по 1 л во флак. пласт.
Регистрация:
№ UA/4603/01/01 от 16.06.2011. Приказ № 229 от 31.03.2014
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.