Лактобактерин-Биофарма (Lactic acid producing organisms) инструкция по применению

Лактобактерин-Биофарма фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Лактобактерин-Биофарма капсулы тв. по 1 дозе №30 в конт. пласт.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

капсулы

Производитель:

Непосредственное производство: Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антидиарейные микробные препараты.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Лекарственная форма:

капсулы

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Биофарма, ЧАО, г.Киев, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Антидиарейные микробные препараты.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Препарат використовується з лікувальною та профілактичною метою. Застосовують для дорослих і дітей (починаючи з 3-4-х років життя). Показаний при:гострих кишкових інфекціях (в комплексному лікуванні);дисбактеріозах встановленої та невстановленої етіології;дисбактеріозах при інфекційних та соматичних захворюваннях, що потребують масивної антибіотикотерапії;дисфункціях кишечнику (як наслідок перенесених гострих кишкових інфекцій та дисбактеріозів);гострих та хронічних колітах різної етіології, у тому числі, неспецифічних виразкових колітах.Спосіб застосування і дози. Препарат застосовують всередину за 40 хвилин - 1 годину до їжі. Добова доза для дорослих складає 6-10 капсул, для дітей (3-х років і більше) - по 4-10 капсул.Добову дозу ділять на 2 - 3 прийоми.Тривалість застосування:при затяжному і хронічному перебігу дизентерії, післядизентерійному коліті, доліковуванні реконвалесцентів після гострих кишкових інфекцій, а також при тривалій кишковій дисфункції не встановленої етнології лікування проводять не менше 4-6 тижнів;при неспецифічному виразковому коліті, а також хронічних колітах і ентероколітах лікування проводять до 1,5-2 місяців;при дисбактеріозах різної етиології лікування проводять протягом 3-4 тижнів.Для закріплення отриманого клінічного ефекту при відсутності повної нормалізації мікрофлори через 10-14 днів після закінчення курсу лікування призначають підтримуюче лікування (в половинній дозі) протягом 1-1,5 місяців. При захворюваннях, що протікають із рецидивами, доцільні повторні, курси лікування. У цих випадках перед призначенням препарату необхідно повторне дослідження мікрофлори.

Противопоказания:

Не встановлені.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Прийом препарату корисно поєднувати з прийомом молока, молочнокислих продуктів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не встановлено протипоказань до застосування препарату під час вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не досліджувався.

Дети:

Способ применения и дозы:

Передозировка:

Побочные действия:

Не встановлено.

Лекарственное взаимодействие:

Лікування рекомендується супроводжувати застосуванням вітамінів. В виду високої антибіотикостійкості лактобактерій застосування препарату можливе в поєднанні з антибіотикотерапією. У випадку використання специфічних бактеріофагів, корегуючу терапію назначають після курсу лікування бактеріофагом.

Срок годности:

1 рік.

Условия хранения:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 дозі препарату в капсулі, по 30 капсул в пластмасовому контейнері.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

Основні властивості

препарат представляє собою мікробну масу живих лактобактерій L. plantarum або L. fermentum, ліофільно висушених; тверді, желатинові капсули, циліндричної форми з напівсферичними кінцями; вміст капсул - маса жовтувато-бежевого кольору різної інтенсивності, допускається з незначним комкуванням.Кількісний та якісний склад:діюча речовина - L. plantarum (штами 8Р-АЗ та 38) або L. fermentum (штами 90Т-С4 та 39); одна доза препарату містить 2 -109 КУО лактобактерій: одна капсула містить 1 дозу препарату;допоміжні речовини - цукор молочний або лактоза, магнію стеарат.

Форма випуску

Капсули.Код АТС. A07F А01** . Антидіарейні мікробні препарати.Імунологічні та біологічні властивості. Терапевтичний ефект препарату визначають лактобактерії, що володіють антагоністичного активністю по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, та утворюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечнику. Вказані властивості лактобактерій пов'язані з накопиченням (в процесі виробництва) молочної кислоти - сильного антисептику, який обумовлює активність препарату по відношенню до патогенної мікрофлори (дизентерійним бактеріям, ентеропатогенної палички) та умовно-патогенним: мікроорганізмам (які виявляються та активізуються на фоні тривалої дисфункції кишечнику).

Адреса

Україна, 03680, м. Київ, вул. М. Амосова, 9.

Дополнительные данные

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.