Линь Чи Чионг Суан инструкция по применению

Линь Чи Чионг Суан фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Линь Чи Чионг Суан настойка д/перор. прим. по 250 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8476/01/01 от 04.07.2008. Приказ № 352 от 04.07.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл препарату містить водноспиртовий екстракт (1: 2) із суміші:гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum) - 140 мг,корінь гірчака багатоквіткового (radix Polygoni multiflori) - 65 мг,корінь ангеліки китайської (radix Angelicae sinensis) - 35 мг,м’якуш плодів еуфорії лонган (Euphoria longan) - 35 мг;допоміжні речовини: цукор, спирт етиловий 35 %.

Основные физико-химические свойства:

рідина жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом лікарських рослин, солодкувато-гіркувата на смак;

Производитель:

Фито Фарма Ко. Лтд., Вьетнам

Фармакотерапевтическая группа:

Тонизирующие средства.

Показания к применению:

Тяжкі хронічні захворювання, стани після тяжких травм, оперативних втручань, для підвищення працездатності, інтелектуальне перевантаження, неврози, порушення сну.Для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань: атеросклероз, артеріальна гіпертензія.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, вагітність, годування груддю, дитячий вік до 18 років.

Особенности применения:

При застосуванні препарату хворим на цукровий діабет слід враховувати, що він містить цукор. У період прийому препарату слід утримуватись від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Способ применения и дозы:

Препарат застосовують внутрішньо (перорально) дорослим. Рекомендована доза: по 30 мл (2 столові ложки) 2 рази на добу. Приймати під час їжі. Для профілактики серцево-судинних захворювань рекомендована доза: по 15 мл (1 столова ложка) 2 рази на добу. Тривалість застосування – 21 день.

Передозировка:

Не описане.

Побочные действия:

Можливі прояви алергічної реакції (висипи).

Лекарственное взаимодействие:

Не встановлена.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності - 5 років.

Форма выпуска / упаковка:

У флаконі 250 мл із темного скла, який герметично обкатано металевою кришкою. Кожний флакон вміщено в коробку з подвійного картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуНастойка для перорального застосування.Фармакологічна група. Тонізуючі засоби. Код АТС А1ЗА.Фармакотерапевтичні властивості.Фармакодинаміка.Загальнотонізуючий засіб, стимулює фізичну та інтелектуальну активність. Гриб Лінь Чі (Ганодерма) – головний компонент препарату, який застосовується для лікування цілого спектра захворювань, сприяє загальному омолодженню організму, здатна підвищувати інтелектуальні здібності людини, покращуючи пам’ять, увагу, зір. Лінь Чі містить полісахариди, які мають протипухлинну та радіопротекторну активність. Ступінь коригування порушень імунної системи і протипухлинна активність залежать від тривалості лікування із застосуванням препарату “Лінь Чі”. Препарат може бути використаний у клініці серцево-судинних захворювань, що пов’язано зі здатністю тритерпенової ганодерової кислоти знижувати у людей групи ризику рівень холестерину в крові, при цьому даний ефект тим значніший, чим вищий рівень холестерину. Препарат покращує скоротливість міокарда одночасно зі зменшенням потреби у кисні. Настойка “Лінь Чі” за рахунок присутності ганодерми та горця багатоквіткового заспокійливо діє на центральну нервову систему, знімає нервове напруження, відчуття стресу, дратівливість. Вплив її на гемокоагуляцію полягає в пригніченні агрегації тромбоцитів, що пов’язано з наявністю великої кількості аденозину в плодовому тілі гриба ганодерми. Корінь гірчака багатоквіткового чинить кардіотонічну дію, стимулює функцію надниркових залоз, підвищує кількість глікогену в печінці, виявляє гепатопротекторні властивості, має виразну протизапальну та антибактеріальну активність. Такі рослини, як гірчак та еуфорія лонган, використовуються в цій формулі як компоненти з тонізуючими та імуностимулюючими властивостями.Фармакокінетика. Не вивчалась.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A13A:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Линь Чи Чионг Суан
Производитель:Фито Фарма Ко. Лтд., Вьетнам
Форма выпуска: У флаконі 250 мл із темного скла, який герметично обкатано металевою кришкою. Кожний флакон вміщено в коробку з подвійного картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8476/01/01 от 04.07.2008. Приказ № 352 от 04.07.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл препарату містить водноспиртовий екстракт (1: 2) із суміші:гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum) - 140 мг,корінь гірчака багатоквіткового (radix Polygoni multiflori) - 65 мг,корінь ангеліки китайської (radix Angelicae sinensis) - 35 мг,м’якуш плодів еуфорії лонган (Euphoria longan) - 35 мг;допоміжні речовини: цукор, спирт етиловий 35 %.

Фармакологическая группа:Тонизирующие средства.
Код АТХ:A13A - Тонизирующие средства
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама