Лінь Чі Чіонг Суан інструкція по застосуванню

Лінь Чі Чіонг Суан фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Лінь Чі Чіонг Суан настойка д/перор. заст. по 250 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8476/01/01 від 04.07.2008. Наказ № 352 від 04.07.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 мл препарату містить водноспиртовий екстракт (1: 2) із суміші:гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum) - 140 мг,корінь гірчака багатоквіткового (radix Polygoni multiflori) - 65 мг,корінь ангеліки китайської (radix Angelicae sinensis) - 35 мг,м’якуш плодів еуфорії лонган (Euphoria longan) - 35 мг;допоміжні речовини: цукор, спирт етиловий 35 %.

Основні фізико-хімічні властивості:

рідина жовто-коричневого кольору зі специфічним запахом лікарських рослин, солодкувато-гіркувата на смак;

Виробник:

Фіто Фарма Ко. Лтд., Вєтнам

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Показання до застосування:

Тяжкі хронічні захворювання, стани після тяжких травм, оперативних втручань, для підвищення працездатності, інтелектуальне перевантаження, неврози, порушення сну.Для профілактики та лікування серцево-судинних захворювань: атеросклероз, артеріальна гіпертензія.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату, вагітність, годування груддю, дитячий вік до 18 років.

Особливості застосування:

При застосуванні препарату хворим на цукровий діабет слід враховувати, що він містить цукор. У період прийому препарату слід утримуватись від керування транспортними засобами та роботи з механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують внутрішньо (перорально) дорослим. Рекомендована доза: по 30 мл (2 столові ложки) 2 рази на добу. Приймати під час їжі. Для профілактики серцево-судинних захворювань рекомендована доза: по 15 мл (1 столова ложка) 2 рази на добу. Тривалість застосування – 21 день.

Передозування:

Не описане.

Побічні дії:

Можливі прояви алергічної реакції (висипи).

Лікарська взаємодія:

Не встановлена.

Термін придатності:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності - 5 років.

Форма випуску / упаковка:

У флаконі 250 мл із темного скла, який герметично обкатано металевою кришкою. Кожний флакон вміщено в коробку з подвійного картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуНастойка для перорального застосування.Фармакологічна група. Тонізуючі засоби. Код АТС А1ЗА.Фармакотерапевтичні властивості.Фармакодинаміка.Загальнотонізуючий засіб, стимулює фізичну та інтелектуальну активність. Гриб Лінь Чі (Ганодерма) – головний компонент препарату, який застосовується для лікування цілого спектра захворювань, сприяє загальному омолодженню організму, здатна підвищувати інтелектуальні здібності людини, покращуючи пам’ять, увагу, зір. Лінь Чі містить полісахариди, які мають протипухлинну та радіопротекторну активність. Ступінь коригування порушень імунної системи і протипухлинна активність залежать від тривалості лікування із застосуванням препарату “Лінь Чі”. Препарат може бути використаний у клініці серцево-судинних захворювань, що пов’язано зі здатністю тритерпенової ганодерової кислоти знижувати у людей групи ризику рівень холестерину в крові, при цьому даний ефект тим значніший, чим вищий рівень холестерину. Препарат покращує скоротливість міокарда одночасно зі зменшенням потреби у кисні. Настойка “Лінь Чі” за рахунок присутності ганодерми та горця багатоквіткового заспокійливо діє на центральну нервову систему, знімає нервове напруження, відчуття стресу, дратівливість. Вплив її на гемокоагуляцію полягає в пригніченні агрегації тромбоцитів, що пов’язано з наявністю великої кількості аденозину в плодовому тілі гриба ганодерми. Корінь гірчака багатоквіткового чинить кардіотонічну дію, стимулює функцію надниркових залоз, підвищує кількість глікогену в печінці, виявляє гепатопротекторні властивості, має виразну протизапальну та антибактеріальну активність. Такі рослини, як гірчак та еуфорія лонган, використовуються в цій формулі як компоненти з тонізуючими та імуностимулюючими властивостями.Фармакокінетика. Не вивчалась.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ A13A:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Лінь Чі Чіонг Суан
Виробник:Фіто Фарма Ко. Лтд., Вєтнам
Форма випуску: У флаконі 250 мл із темного скла, який герметично обкатано металевою кришкою. Кожний флакон вміщено в коробку з подвійного картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8476/01/01 від 04.07.2008. Наказ № 352 від 04.07.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 мл препарату містить водноспиртовий екстракт (1: 2) із суміші:гриб Лінь Чі (Ganoderma lucidum) - 140 мг,корінь гірчака багатоквіткового (radix Polygoni multiflori) - 65 мг,корінь ангеліки китайської (radix Angelicae sinensis) - 35 мг,м’якуш плодів еуфорії лонган (Euphoria longan) - 35 мг;допоміжні речовини: цукор, спирт етиловий 35 %.

Фармакотерапевтична група:Тонізуючі засоби.
Код АТС:A13A - Тонізуючі засоби
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама