Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею

Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею

Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни у вигляді квітучої флори, і фауни, що «оживає». Але, на жаль, є люди, яким нелегко насолоджуватися ароматами весни, тому що цьому заважає алергічна реакція на пилок рослин, спори грибів, що розносяться вітром, або інші алергени.

Варто вийти на вулицю, як відразу сверблять очі, течуть сльози, починається чхання і «закладає» ніс. У цій статті ми розберемося, що саме викликає такі симптоми, як полегшити свій стан і насолоджуватися прогулянками та гарною погодою.

Чому сверблять очі або виникають інші симптоми при алергії?

При алергічній реакції на різні речовини, такі як пилок рослин, пил, домашні тварини тощо, імунна система організму може виділяти гістамін та інші хімічні речовини, що спричиняють подразнення очей та інших слизових оболонок. Коли гістамін потрапляє в очі, він викликає запальні реакції, що призводить до збільшення проникності судин, сильного свербежу, почервоніння та набряку очей. Цей ланцюжок реакцій також пояснює чому сльозяться очі.

У цілому, свербіж очей при алергії є реакцією на подразнення слизової оболонки очей, викликане імунною системою у відповідь речовина-алерген.

А ось чхання – це рефлекторна реакція організму, яка відбувається, коли нервові рецептори у слизовій оболонці носа стимулюються. Це призводить до скорочення м’язів дихальних шляхів та посилення потоку повітря через ніс, щоб видалити подразнювальні речовини з носової порожнини. У нашому випадку видалити пилок, частинки пилу, шерсть собаки або кішки й так далі.

Крім того, алергічна реакція може викликати збільшення вироблення слизу в носі, що також може призводити до чхання. Слиз уловлює та видаляє алергени з носа та горла, тому чхання може бути одним зі способів очищення дихальних шляхів від подразнювальних речовин. Власне, накопичення слизу і викликає відчуття «закладеності» носа.

Що робити, якщо сльозяться очі?

Якщо такі симптоми виявляються вперше, вам обов’язково потрібно звернутися до офтальмолога. Важливо відрізнити алергію від таких станів:

  • запалення кон’юнктиви: кон’юнктивіт є однією з найпоширеніших причин сльозотечі. Це запалення прозорої оболонки, яка покриває білок ока та внутрішню поверхню повік. Крім сльозотечі, симптоми можуть включати почервоніння очей, свербіж та печіння;
  • синдром сухого ока: цей синдром виникає, коли очі не виробляють достатньо сльози для зволоження очних яблук та повік. Це може бути спричинене старінням, деякими ліками, тривалою роботою перед моніторами та іншими факторами.

Якщо ж ви знаєте, що це алергія, то ваш фахівець – алерголог. Лікар може призначити препарати антигістамінної групи.

Один із них — ЛОРДЕС, діюча речовина якого — дезлоратадин.

ЛОРДЕС — це сучасний антигістамінний препарат третього покоління, який ефективно бореться з різними симптомами алергії будь-якої пори року. Якщо у вас сверблять або сльозяться очі, ЛОРДЕС може стати гарним вибором для усунення цих неприємних симптомів.

Головна перевага ЛОРДЕС полягає у його тривалій дії протягом двадцяти чотирьох годин, що дозволяє використовувати його один раз на день. Це робить його зручним для застосування під час роботи або навчання, та дозволяє уникати необхідності повторного прийому, що може бути незручним.

ЛОРДЕС, як було підтверджено у клінічних дослідженнях, є безпечним препаратом, і за необхідності його добову дозу можна збільшити у 2 рази. Він має мінімальну кількість побічних ефектів, що робить його приємнішим у використанні.

ЛОРДЕС допомагає впоратися з різними симптомами алергії, такими як нежить, свербіж у носі та горлі, а також чхання і коли сльозяться очі. Він знижує набряклість, свербіж і почервоніння шкіри, а також зменшує виділення слизу в носі та очах. Дезлоратадин може допомогти зменшити загальну силу алергічної реакції та знизити її тривалість.

Якщо ви страждаєте від алергії навесні й шукаєте ефективний та зручний у використанні засіб, дезлоратадин може бути правильним вибором для вас. Однак важливо переконатися, що цей препарат підходить саме вам, і що ви використовуєте правильну дозу та приймаєте його відповідно до рекомендацій.

Насамкінець, ЛОРДЕС — виробляється в Туреччині. На упаковці препарату є спеціальний голографічний стікер з кодом заводу виробника: «контроль першого відкриття». Такий стікер гарантує оригінальність препарату та мінімізує ризик підробки або контрафакту, а отже ви отримаєте очікуваний ефект.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
Невролог назвав продукти, що перешкоджають старінню мозку
Старіння мозку може бути пов'язане з різними когні...
Фізичні вправи допоможуть відновитись після інфаркту: кардіолог
Фізична активність має значення для здоров'я серце...
Реклама