Медичне застереження

Наша мета – забезпечити точну, актуальну та повну інформацію на сайті medpravda.ua, проте ми не можемо гарантувати абсолютну точність. Також слід зазначити, що інформація про лікарські засоби, яка наводиться в цьому документі, може зазнавати змін і не повинна використовуватися як джерело довідкової інформації після дати, вказаної в документі.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Важливо пам’ятати, що самолікування може негативно вплинути на ваше здоров’я. Забороняється використовувати інформацію з сайту medpravda.ua для самодіагностики, самолікування або профілактики захворювань. Інформація, розміщена на сайті medpravda.ua, надається виключно для ознайомлення і не замінює професійну допомогу, досвід та знання медичних працівників або лікарів. Важливо звертатися за консультацією до медичних фахівців.

Також варто зауважити, що відсутність попереджень стосовно певного препарату або його комбінацій не може бути розглянута як ознака безпеки, ефективності або доцільності для будь-якого пацієнта.

Консультація у лікаря обов’язкова

Перед застосуванням будь-якого лікарського засобу обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Мedpravda.ua не несе відповідальність за можливі негативні наслідки, що стосуються вашого здоров’я, які можуть виникнути в результаті використання лікарських засобів або прояву алергічних реакцій чи несприятливих ефектів. Надана в документі інформація не охоплює всіх можливих варіантів застосування, директив, запобіжних заходів та попереджень, а також можливих взаємодій з іншими лікарськими засобами, які ви приймаєте. Завжди звертайтесь до вашого лікаря або фармацевта для отримання консультації. Наголошуємо, що діагноз та вибір методики лікування повинні здійснюватися виключно вашим медичним спеціалістом.

Реклама
Анатомія серцебиття
Серце складається із двох м'язових насосів, які за...
Аварія на Чорнобильській АЕС викликала зростання раку щитоподібної залози
Рак щитоподібної залози, що поширився серед дітей ...
Реклама
Пронос зі слизом
Синдром подразненого кишківника (СПК)Інфекційне за...
Пронос у немовляти
Як зрозуміти, що у немовляти проносПричини діареї ...
Реклама
Денна сонливість може бути симптомом небезпечного захворювання
Надмірна денна сонливість (Excessive Daytime Sleep...
Контактні лінзи для очей можуть спричинити захворювання печінки та навіть раку: дослідження
Контактні лінзи є тонкими й гнучкими пластинками, ...
Реклама