Медичне застереження

Наша мета – забезпечити точну, актуальну та повну інформацію на сайті medpravda.ua, проте ми не можемо гарантувати абсолютну точність. Також слід зазначити, що інформація про лікарські засоби, яка наводиться в цьому документі, може зазнавати змін і не повинна використовуватися як джерело довідкової інформації після дати, вказаної в документі.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

Важливо пам’ятати, що самолікування може негативно вплинути на ваше здоров’я. Забороняється використовувати інформацію з сайту medpravda.ua для самодіагностики, самолікування або профілактики захворювань. Інформація, розміщена на сайті medpravda.ua, надається виключно для ознайомлення і не замінює професійну допомогу, досвід та знання медичних працівників або лікарів. Важливо звертатися за консультацією до медичних фахівців.

Також варто зауважити, що відсутність попереджень стосовно певного препарату або його комбінацій не може бути розглянута як ознака безпеки, ефективності або доцільності для будь-якого пацієнта.

Консультація у лікаря обов’язкова

Перед застосуванням будь-якого лікарського засобу обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Мedpravda.ua не несе відповідальність за можливі негативні наслідки, що стосуються вашого здоров’я, які можуть виникнути в результаті використання лікарських засобів або прояву алергічних реакцій чи несприятливих ефектів. Надана в документі інформація не охоплює всіх можливих варіантів застосування, директив, запобіжних заходів та попереджень, а також можливих взаємодій з іншими лікарськими засобами, які ви приймаєте. Завжди звертайтесь до вашого лікаря або фармацевта для отримання консультації. Наголошуємо, що діагноз та вибір методики лікування повинні здійснюватися виключно вашим медичним спеціалістом.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама