Максивит (Combined drugs) инструкция по применению

Максивит фото, инструкция
Дозировка:
Максивит таблетки, п/о, №100 во флак. пласт.
Производитель:

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: Фарметикс Инк., Канада

Фармакотерапевтическая группа:

Аллергены домашней пыли.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить: бета-каротин - 1000 МО, вітамін А - 4000 МО, вітамін D - 400 МО, вітамін С – 90 мг, вітамін Е - 30 МО, тіамін - 2,25 мг, рибофлавін - 2,6 мг, піридоксин -3 мг, вітамін В12 – 9 мкг, ніацинамід -20 мг, пантотенова кислота – 10 мг, кальцій – 175 мг, залізо – 10 мг, магній - 100 мг, марганець – 5 мг, цинк -15 мг, мідь – 2 мг, фолієва кислота – 400 мкг, фосфор – 125 мг, йод - 0,15 мг, калій – 30 мг, біотин – 45 мкг, нікель – 5 мкг, молібден – 25 мкг, хром – 25 мкг, хлорид калію - 27,2 мг, олово – 10 мкг, селен – 25 мкг, ванадій – 10 мкг, кремній – 10 мкг;допоміжні речовини: сахароза, магнію стеарат, натрію гліколят, повідон.

Лекарственная форма:

таблетки

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Фарметикс Инк., Канада

Фармакотерапевтическая группа:

Аллергены домашней пыли.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Профілактика авітамінозу, гіповітамінозу і дефіциту мінеральних речовин у дорослих;стани, що потребують додаткового введення вітамінів;зниження імунітету, інфекційні хвороби (як допоміжна терапія);як допоміжна терапія при стресах, виснаженнях, невритах, радикуліті, остеохондрозі;стан після променевої терапії;стан після хірургічних операцій.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. МаксіВіт протипоказаний пацієнтам із хворобою Лебера

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим та дітям старше 12 років. Рекомендована доза - 1 таблетка на день, після їди. Максимальна добова доза – 1 таблетка.Тривалість застосування визначає лікар, залежно від перебігу захворювання.

Передозировка:

Тривале застосування високих доз може спричинити гіпервітаміноз А та D, хоча ймовірність передозування мінімальна.Сухість у роті, алергічні реакції при індивідуальній чутливості до компонентів препарату. В усіх випадках передозування рекомендовано звертатися до лікаря.

Побочные действия:

При застосуванні препарату МаксіВіт у рекомендованих дозах виникнення побічних реакцій малоймовірне, можливий розвиток алергічних реакцій

Лекарственное взаимодействие:

МаксіВіт є полікомпонентним препаратом. Одночасне застосування з іншими лікарськими засобами з одного боку може вплинути як на активність МаксіВіту загалом, так і на кожний з його компонентів, а з другого – на активність тих лікарських засобів, які застосовуються одночасно з МаксіВітом.Не слід запивати МаксіВіт овочевими соками, лужними напоями, щоб не зменшилося всмоктування вітамінних препаратів, які входять до його складу. Одночасне застосування МаксіВіту з препаратами пеніциліну, тетрацикліну та заліза збільшує їх всмоктування.Одночасне застосування з МаксіВітом препаратів, які містять магній, є доцільним, оскільки магній необхідний для перетворення тіаміну у його активну форму. МаксіВіт слід з обережністю застосовувати пацієнтами, які лікуються препаратом леводопа, оскільки вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид), який входить до його складу, знижує ефект протипаркінсонічного засобу.Термін придатності 5 роки.

Срок годности:

Условия хранения:

Зберігати при кімнатній температурі у сухому, недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 100 або по 30 таблеток у пластикових флаконах.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Не перебільшувати рекомендовану дозу. Не рекомендується застосовувати МаксіВіт разом з іншими полівітамінними препаратами, щоб уникнути ризику передозування жиророзчинних вітамінів та розвитку гіпервітамінозу. Застосування у період вагітності або годування груддю. Не приймати під час вагітності та в період годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає на здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Діти. Не застосовувати дітям молодшим 12 років.

Дополнительные данные

Дозировка:
Максивит таблетки, п/о, №100 во флак. пласт.
Регистрация:
№ 3594 от 18.09.2008. Приказ № 528 от 18.09.2008
Производитель:
МНН:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.