Мемория инструкция по применению

Мемория фото, инструкция
Дозировка:
Мемория капли ор. по 100 мл во флак.-кап.
Производитель:
№ UA/8877/01/01 от 26.07.2013. Приказ № 649 от 26.07.2013

Официальная инструкция

Состав:

100 мл містить: діючі речовини: Hypericum (Звіробій) D1 15 мл, Ginkgo (Гінкго) D6 10 мл, Conium (Болиголов) D6 10 мл, Ginseng (Женьшень) D6 10 мл, Arnica (Арніка) D12 10 мл; допоміжна речовина: етанол 43 % (м/м);1 мл розчину містить 25 крапель.

Лекарственная форма:

капли

Производитель:

Рихард Биттнер АГ

Фармакотерапевтическая группа:

Комплексный гомеопатический препарат

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Симптоматичне лікування погіршення пам’яті та концентрації уваги будь-якого походження. У комплексному лікуванні хронічних розладів мозкового кровообігу, деменції, наслідків гострого порушення мозкового кровообігу, порушень обмінних процесів головного мозку.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.Належні заходи з безпеки при застосуванні. На початку лікування можливе короткочасне незначне посилення симптомів захворювання, що свідчить про дію препарату. Це є сприятливою ознакою та не потребує відміни або корекції дози препарату.Оскільки Меморіяâ містить рослинні та інші природні компоненти, при зберіганні може спостерігатись незначна зміна смаку, прозорості або кольору розчину, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Інформація щодо будь-якого ризику від застосування препарату у період вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю у випадках, якщо, на думку лікаря, очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Незважаючи на вміст спирту, препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. 

Дети:

Лікарський засіб призначати дітям від 6 років. 

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям віком від 12 років: 10 крапель препарату у чистому вигляді або розведеного в 1 столовій ложці води;діти віком від 6 до 12 років: 5-7 крапель препарату, розведеного в 1 столовій ложці води.Приймати 3 рази на добу. Для досягнення максимального ефекту препарат рекомендується застосовувати у проміжках між прийомами їжі (за 30 хвилин до або через 1 годину після їди), потримавши препарат деякий час у роті перед проковтуванням. У перші 3 дні лікування, а також у випадках, що вимагають швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату кожні півгодини-годину дорослим і дітям віком від 12 років: 8-10 крапель у чистому вигляді або розведених у невеликій кількості води, дітям 6-12 років: 3-7 крапель розведених у невеликій кількості води, до покращання стану, але не більше 8 разів на добу, після чого приймати 3 рази на добу. Курс лікування залежно від тривалості захворювання та тяжкості стану становить 1-4 місяці. При необхідності курс можна повторити.

Передозировка:

Випадки передозування не виявлені.

Побочные действия:

Можливий розвиток реакцій гіперчутливості.У виняткових випадках після застосування препаратів, які містять звіробій, можливі прояви фотосенсибілізації, що зникають після зменшення дози або відміни препарату.Не було зареєстровано жодного випадку фотосенсибілізації від прийому препарату Меморія.

Лекарственное взаимодействие:

Клінічно значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не встановлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

Срок годности:

5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Лікарський засіб зберігати у щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 мл або 50 мл, або 100 мл у флаконах-крапельницях із темного скла, у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06DX:

Редакция
Avatar photo
Автор: Алла Волошонович
Кандидат медицинских наук
Врач-эндокринолог
Луганский государственный медицинский университет, факультет - лечебное дело
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама