Митомицин-С Киова инструкция по применению

Митомицин-С Киова фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Митомицин-С Киова порошок д/приг. р-ра д/ин. по 20 мг во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8970/01/01 от 24.09.2008. Приказ № 541 от 24.09.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: mitomycin;1 флакон містить 2 мг, 10 мг або 20 мг мітоміцину;допоміжна речовина: натрію хлорид.

Основные физико-химические свойства:

пурпурово-блакитні кристали або кристалічний порошок. Слабкорозчинний у воді, метанолі або ацетоні, майже нерозчинний в етилацетаті або хлороформі і практично нерозчинний в ефірі або вуглецю тетрахлориді.

Производитель:

Киова Хакко Кирин Ко. Лтд для "Нордик Фарма с.р.о.", Япония/Чешская Республика

Фармакотерапевтическая группа:

Антинеопластические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Протипухлинний ефект: Мітоміцин С КІОВА має широкий спектр протипухлинної активності і сильної дії проти пересаджених пухлинних клітин, наприклад, карцинома Ерліха, саркома 180, Лейкемія РЗ88, саркома Йошида.Механізм дії.Мітоміцин С КІОВА здатний комбінуватися з ДНК у ракових клітинах і уповільнювати репродукцію ДНК за допомогою утворення перехресного зв'язку з подвійною скрученою ДНК, що забезпечує протипухлинний ефект. Було доведено, що клітини в другій половині пребіосинтетичного періоду (G 1) і в першій половині біосинтетичного періоду (S) ДНК високочутливі до цих препаратів.Фармакокінетика. Зміни рівня у сироватці в онкологічних хворих, що одержали Мітоміцин С КІОВА одноразово внутрішньовенно при різноманітних дозуваннях препарату, були такими: на ранній стадії після введення препарату підтримується високий рівень його концентрації і виявляється виражений дозозалежний характер. При введенні мітоміцину С в дозі 2 мг він виявляється в сироватці протягом 30 хв, в дозі 10 мг – 60 хв, а при дозуванні 20 мг та 30 мг – протягом 120 хв після введення.Період напіввиведення Мітоміцину С КІОВА із сироватки становить 54 хв.Виведення.При одноразовому внутрішньовенному введенні мітоміцину С онкологічним хворим через 4 години було виведено з сечею 4,3 - 3,8 % неметаболізованого препарату.

Показания к применению:

Зменшення суб’єктивних і об’єктивних симптомів, пов’язаних з такими захворюваннями: хронічна лімфатична лейкемія, хронічна мієлогенозна лейкемія, рак шлунка, колоректальний рак, рак легень, підшлункової залози, печінки, шийки матки, ендометрія, молочної залози, голови та шиї, сечового міхура.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до мітоміцину. Тромбоцитопенія, порушення згортання крові та підвищена кровоточивість. Період вагітності та годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Під постійним наглядом лікаря препарат застосовують пацієнтам:з порушенням печінкової функції;з порушенням ниркової функції;з пригніченням кісткомозкового кровотворення;з порушеннями, спричиненими інфекційними захворюваннями;з вітряною віспою (можуть виникати смертельно небезпечні ускладнення).

Особенности применения:

Препарат застосовують в умовах спеціалізованих лікувальних закладів. Внутрішньовенне введення слід проводити з обережністю, щоб не допустити екстравазації препарату, що спричиняє склероз або некроз тканин. Щоб уникнути ангіалгії, флебіту і тромбозу, внутрішньовенне введення препарату слід проводити так повільно, як тільки це можливо, приділяючи ретельну увагу вибору місця і методу проведення ін'єкції.Мітоміцин С КІОВА несумісний із низьким значенням рН у процесі приготування розчину препарату.Препарат може спричинити серйозні побічні реакції, тому необхідно часто проводити лабораторні аналізи (контроль гематологічних показників, печінкові проби). При будь-яких відхиленнях від норми слід проводити відповідну корекцію – зменшити дозу або відмінити препарат. Довгострокове застосування варто проводити з великою обережністю внаслідок можливих важких і тривалих побічних реакцій.Слід звернути особливу увагу на виявлення або збільшення тенденцій до інфекційних захворювань і кровотечі.У разі застосування у пацієнтів репродуктивного віку слід взяти до уваги можливість негативного впливу на статеві залози.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності препарат протипоказаний, оскільки є повідомлення про можливий ембріотоксичний вплив мітоміцину.У період лікування слід припинити годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Дітям препарат не призначають.

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим в умовах спеціалізованих лікувальних закладів. Дозу та тривалість лікування встановлюють індивідуально, залежно від тяжкості захворювання, стану та віку пацієнта.Періодичне застосування.Звичайно призначають внутрішньовенно 4 - 6 мг Мітоміцину С КІОВА 1 - 2 рази на тиждень.Послідовне застосування.Звичайно призначають внутрішньовенно 2 мг Мітоміцину С КІОВА 1 раз на добу.Періодичне застосування великої дози.Звичайно призначають внутрішньовенно 10 - 30 мг Мітоміцину С КІОВА 1 - 3 (або більше) рази на тиждень.Одночасне застосування з іншими антинеопластичними засобами.Зазвичай застосовують 2 - 4 мг Мітоміцину С КІОВА 1 - 2 рази на тиждень в комбінації з іншими антинеопластичними засобами.Приготування розчину для ін’єкцій.Препарат розчиняють безпосередньо у флаконі у співвідношенні 5 мл дистильованої води для ін'єкцій на 2 мг Мітоміцину С КІОВА. Вводять у вигляді повільної ін’єкції.Рак сечового міхура.Звичайно для профілактики рецидивів призначають 4 - 10 мг Мітоміцину С КІОВА в сечовий міхур щодня або кожні 2 дні. З лікувальною метою вводять 10 - 40 мг Мітоміцину С в сечовий мухір 1 раз на добу. Доза може бути відкоригована відповідно до віку пацієнта і вираженості симптомів. За необхідності Мітоміцин С КІОВА може бути також застосований внутрішньоартеріально, інтрамедулярно, внутрішньоплеврально та внутрішньочеревинно при дозуванні 2 - 10 мг щодобово. Доза може бути розподілена залежно від віку пацієнта і тяжкості симптомів.

Передозировка:

Можливе посилення побічних ефектів. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Гематологічні ускладнення: лейкоцитопенія, тромбоцитопенія, крововиливи, анемія (рідко – мікроангіопатична гемолітича анемія).Печінка: Нирки:Травний тракт: Алергічні реакції: висипи.Сечовидільна система: Дихальна система:Інші: рідко – симптоми нездужання, алопеція.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні мітоміцину з препаратами, що спричиняють мієлотоксичну та нефротоксичну дію, а також у поєднанні з променевою терапією можливе посилення токсичності. При попередньому або одночасному введенні Мітоміцину С КІОВА і алкалоїдів барвінку рожевого виникає задишка і виражений бронхоспазмПорушення дихання можуть відзначатися через декілька хвилин або годин після введення алкалоїдів барвінку. Лікування симптоматичне.Описані випадки гострих порушень дихання у пацієнтів, які отримували препарат сумісно з іншими хіміопрепаратами перед хірургічною операцією, у разі застосування під час операції дихальної суміші, вміст кисню в якій перевищував 50%. У зв'язку з цим до оксигенотерапії таких хворих слід підходити з обережністю, призначаючи кисень у концентрації, необхідній для забезпечення достатнього насичення артеріальної крові.При застосуванні Мітоміцину С КІОВА у комбінації з тамоксифеном посилюється ризик розвитку уремічного гемолітичного синдрому.Вінбластин посилює легеневу токсичність мітоміцину.Антикоагулянти, нестероїдні протизапальні препарати, тромболітичні засоби підвищують ризик кровотеч при застосуванні одночасно з мітоміцином.

Срок годности:

4 роки.

Условия хранения:

Зберігати при кімнатній температурі (15 - 25 °С).Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

10 флаконів по 2 мг у коробці; по 1 або 5 флаконі по 10 мг або 20 мг у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Несумісність

Не змішувати в одному шприці з будь-якими іншими лікарськими засобами.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Митомицин-С Киова
Производитель:Киова Хакко Кирин Ко. Лтд для "Нордик Фарма с.р.о.", Япония/Чешская Республика
Форма выпуска:

10 флаконів по 2 мг у коробці; по 1 або 5 флаконі по 10 мг або 20 мг у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8970/01/01 от 24.09.2008. Приказ № 541 от 24.09.2008
МНН:Mitomycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: mitomycin;1 флакон містить 2 мг, 10 мг або 20 мг мітоміцину;допоміжна речовина: натрію хлорид.

Фармакологическая группа:Антинеопластические средства.
Код АТХ:L01DC03 - Митомицин
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
В какое время есть кашу из булгура, чтобы похудеть
Булгур изготавливается из мягкой пшеницы, которая ...
Простые методы лечения помогут защитить здоровье поджелудочной железы
Поджелудочная железа производит различные ферменты...
Реклама