Информация об использовании рецептурных препаратов

Неоцеброн инструкция по применению

Неоцеброн фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Неоцеброн раствор д/ин., 1000 мг/4 мл по 4 мл в амп. №3
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13539/01/02 от 28.03.2014. Приказ № 226 от 28.03.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: citicoline; 1 ампула (4 мл) містить цитиколін натрію еквівалентно цитиколіну 500 мг або 1000 мг;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Производитель:

ЭССЕТИ ФАРМАЧЕУТИЧИ СРЛ.

Фармакотерапевтическая группа:

Психостимуляторы, средства, применяемые при синдроме дефицита внимания и гиперактивности (СДВГ), ноотропные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Цитиколін стимулює біосинтез структурних фосфоліпідів мембран нейронів, що підтверджено даними магнітнорезонансної спектроскопії. Цитиколін поліпшує функціонування таких мембранних механізмів, як іонні насоси та рецептори, без регуляції яких неможливе нормальне проведення нервових імпульсів. Завдяки стабілізуючій дії на мембрану нейронів цитиколін виявляє протинабрякові властивості, які сприяють реабсорбції набряку мозку. Результати досліджень показали, що цитиколін інгібує активацію деяких фосфоліпази (А1, А2, С та D), зменшуючи утворення вільних радикалів, запобігає руйнуванню мембранних систем і зберігає антиоксидантні захисні системи, такі як глутатіон.Цитиколін зберігає нейронний запас енергії, інгібує апоптоз, що поліпшує холінергічну передачу. Експериментально доведено, що цитиколін також проявляє профілактичну нейропротекторну дію при фокальній ішемії головного мозку. Результати досліджень показали, що цитиколін достовірно збільшує показники функціонального одужання у пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу, що співпадає з уповільненням росту ішемічного ураження головного мозку за даними нейровізуалізації. У пацієнтів з черепно-мозковою травмою цитиколін прискорює відновлення і зменшує тривалість та інтенсивність посттравматичного синдрому. Цитиколін поліпшує рівень уваги та свідомості, сприяє зменшенню амнезії, когнітивних та інших неврологічних розладів, пов’язаних з ішемією головного мозку. Фармакокінетика.Цитиколін добре всмоктується після перорального, внутрішньом’язового та внутрішньовенного введенні. Рівень холіну у плазмі крові значно збільшується після введення вищезазначеними шляхами. Абсорбція після перорального введення практично повна і біодоступність практично така ж, як і при внутрішньовенному застосуванні.Залежно від шляху введення препарат метаболізується в кишечнику, печінці до холіну та цитидину. Після введення цитиколін широко розподіляється в структурах головного мозку зі швидким включенням фракції холіну в структурні фосфоліпіди та фракції цитидину у цитидинові нуклеотиди і нуклеїнові кислоти. Досягнувши головного мозку, цитиколін вбудовується у клітинні, цитоплазматичні та мітохондріальні мембрани, беручи участь у побудові фракції фосфоліпідів. Лише незначна кількість введеної дози виводиться із сечею і калом (менше 3 %). Приблизно 12 % введеної дози виводиться з СО2, що видихається. У виведенні препарату із сечею виділяють дві фази: перша фаза - приблизно 36 годин, у якій швидкість виведення швидко зменшується, і друга фаза, в якій швидкість виведення зменшується набагато повільніше. Така ж сама фазність спостерігається при виведенні з СО2, швидкість виведення СО2, що видихається швидко зменшується приблизно через 15 годин, потім вона знижується набагато повільніше.

Показания к применению:

Інсульт, гостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу.Черепно-мозкова травма та її неврологічні наслідки.Когнітивні порушення та порушення поведінки внаслідок хронічних судинних і дегенеративних церебральних розладів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

У разі стійкого внутрішньочерепного крововиливу не слід перевищувати дозу 1000 мг на добу та швидкість внутрішньовенного вливання 30 крапель на хвилину. Застосування у період вагітності або годування груддю.Немає достатніх даних щодо застосування цитиколіну вагітним жінкам. Даних щодо екскреції цитиколіну у грудне молоко та його дії на плід немає. Тому у період вагітності або годування груддю препарат призначають лише тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.В окремих випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами. 

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Для внутрішньовенного або внутрішньом’язового введення. Рекомендована доза для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на добу. Лікування у перші 2 тижні призначають по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньовенно, потім – по 500-1000 мг 2 рази на добу внутрішньом’язово. Максимальна добова доза – 2000 мг. При гострих станах максимальний терапевтичний ефект досягається за умови призначення препарату у перші 24 години. У разі необхідності лікування продовжують цитиколіном для перорального застосування. Рекомендований курс лікування, при якому спостерігається максимальний терапевтичний ефект, становить 12 тижнів. Дози препарату та термін лікування залежать від тяжкості уражень мозку та визначаються лікарем індивідуально. Внутрішньовенно призначають у формі повільної внутрішньовенної ін’єкції (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або крапельного внутрішньовенного вливання (40-60 крапель на хвилину).Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози. Діти.Немає достатніх даних щодо застосування препарату дітям. Препарат застосовують у разі крайньої необхідності, коли очікувана користь від застосування перевищує можливий ризик.

Передозировка:

Випадки передозування не описані.

Побочные действия:

Побічні реакції виникають дуже рідко (< 1/10 000), включаючи поодинокі випадки.З боку центральної та периферичної нервової систем: сильний головний біль, вертиго, галюцинації.З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.З боку дихальної системи: задишка.З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі: висипання, гіперемія, екзантема, кропив’янка, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.Загальні розлади: озноб, реакції у місці введення.

Лекарственное взаимодействие:

Підсилює ефект леводопи. Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25°С в оригінальній упаковці.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

500 мг/4мл: по 4 мл препарату в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.1000 мг/4мл: по 4 мл препарату в ампулі, по 3 ампули у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

НесумісністьПрепарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одній ємкості. Виробник/ЗаявникВиробник.ЕССЕТІ ФАРМАЧЕУТІЧІ СРЛ. Заявник.ЄВРО-ФАРМА СРЛ. Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/місцезнаходження заявника.Місцезнаходження виробника.Віа Кампобелло, 15 - 00071 Помеція (РМ), ІталіяМісцезнаходження заявника.Віа Гарцігліана 8 - 10127 Турін, Італія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06BX06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Неоцеброн
Производитель:ЭССЕТИ ФАРМАЧЕУТИЧИ СРЛ.
Форма выпуска: 500 мг/4мл: по 4 мл препарату в ампулі, по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.1000 мг/4мл: по 4 мл препарату в ампулі, по 3 ампули у контурній чарунковій упаковці, по 1 упаковці в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13539/01/02 от 28.03.2014. Приказ № 226 от 28.03.2014
МНН:Citicoline
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

діючі речовини: citicoline; 1 ампула (4 мл) містить цитиколін натрію еквівалентно цитиколіну 500 мг або 1000 мг;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Психостимуляторы, средства, применяемые при синдроме дефицита внимания и гиперактивности (СДВГ), ноотропные средства.
Код АТХ:N06BX06 - Цитиколин
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама