Неомицин инструкция по применению

Неомицин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Неомицин аэрозоль н/к, сусп., 11,72 мг/г по 16 г в баллон. аэр.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/15600/01/01 от 24.11.2016. Приказ № 1275 от 24.11.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: neomycin sulfate;1 г суспензії містить неоміцину 11,72 мг у формі неоміцину сульфату;допоміжні речовини: сорбітантріолеат, лецитин, ізопропілміристат, пропелент (ізобутан, бутан та пропан).

Производитель:

Польфа АО, Тархоминский ФЗ, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Антибиотики для местного применения. Фузидова кислота.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Неоміцин є аміноглікозидним антибіотиком, що має широкий спектр антибактеріальної дії. Чинить дію на багато грампозитивних і грамнегативних бактерій. Механізм його бактерицидної дії полягає в зв'язуванні з 30S-субодиницею рибосоми бактерії, що спричиняє помилки при зчитуванні інформації, що міститься в мРНК, а також припинення ініціації синтезу білків і, як результат, загибель бактеріальної клітини.Фармакокінетика.Неоміцин, що застосовують на неушкоджену шкіру, спричинює місцеву дію і практично не всмоктується в кров. У разі застосування лікарського засобу на пошкоджену шкіру неоміцин може проникати в кров і спричинювати системну дію.

Показания к применению:

Гнійні захворювання шкіри, особливо спричинені стафілококами (наприклад фурункульоз, стрептодермія).Гнійні ускладнення алергічних захворювань шкіри (у комбінації з кортикостероїдами).Невеликі інфіковані опіки і відмороження.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до неоміцину або до будь-якої допоміжної речовини.Не застосовувати на пошкоджені і великі ділянки шкіри, ділянки з ексудативними патологічними змінами і варикозні виразки.Не застосовувати у поєднанні з іншими ототоксичними і нефротоксичними лікарськими засобами.

Особенности применения:

Лікарський засіб призначений виключно для застосування на шкіру.Слід берегти очі від попадання речовини, що розпилюється.При потраплянні суспензії в очі слід ретельно промити їх водою кімнатної температури. Розпилену речовину не слід вдихати.Слід уникати контакту слизових оболонок з лікарським засобом.Якщо в місці аплікації з'явиться подразнення шкіри, необхідно припинити застосування лікарського засобу.Не бинтувати ділянки шкіри, на які був нанесений препарат, і не застосовувати під оклюзійні пов'язки. Застосування оклюзійної пов'язки підвищує проникнення неоміцину через шкіру в кров.Лікарський засіб не слід наносити на великі ділянки шкіри, особливо при її ушкодженні, зважаючи на можливість всмоктування неоміцину в кров і появу небажаних реакцій (ототоксичність, нефротоксичність), характерних для системної дії. У разі появи вищезгаданих побічних дій необхідно відразу ж припинити застосування лікарського засобу.Тривале застосування лікарського засобу може призвести до росту стійких до неоміцину штамів бактерій, а також до розвитку алергії на неоміцин.У разі інфекцій, спричинених бактеріями, нечутливими до неоміцину, або грибами, слід провести відповідне антибактеріальне або протигрибкове лікування.Застосування в період вагітності або годування груддю.Безпека застосування лікарського засобу в період вагітності не встановлена. У період вагітності застосування лікарського засобу дозволяється виключно тоді, коли користь для жінки переважує потенційний ризик для плода. Вагітні і жінки, які годують груддю, при застосуванні лікарського засобу Неоміцин повинні суворо дотримуватися рекомендацій, наведених у розділах інструкції Спосіб застосування та дози та Протипоказання, з огляду на існуючий ризик розвитку системної дії неоміцину.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Відсутні дані, що стосуються впливу лікарського засобу на здатність керувати транспортними засобами і обслуговувати механічні пристрої.

Способ применения и дозы:

Цей лікарський засіб призначений для зовнішнього застосування (на шкіру). Застосовують дорослим.Уражені ділянки шкіри зрошують струменем суспензії протягом від 1 до 3 секунд з відстані 15-20 см, тримаючи балон у вертикальному положенні розпорошувальною голівкою вгору. Препарат слід застосовувати 2 або 3 рази на добу через однакові проміжки часу.Увага! Берегти очі від попадання речовини, що розпилюється.Не слід вдихати розпилену речовину.Перед кожним застосуванням балон слід кілька разів енергійно струсити. Після кожного нанесення препарату необхідно ретельно помити руки водою з милом.Діти.Безпека застосування лікарського засобу дітям не встановлена.

Передозировка:

Нанесення лікарського засобу на великі ділянки шкіри, у великих дозах, під оклюзійну пов'язку або на пошкоджену шкіру може призвести до всмоктування неоміцину в кров і спричинення системної дії (див. розділ Особливості застосування). Симптомами передозування можуть бути виражені небажані реакції, пов'язані з місцевим застосуванням, а також побічні реакції, характерні для системної дії неоміцину (ототоксичність, нефротоксичність). У цих випадках слід відразу ж припинити застосування лікарського засобу і вжити заходів, спрямованих на якнайшвидше видалення неоміцину з організму. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

З боку імунної системи:частота невідома: контактна алергія (більш часто при тривалому застосуванні лікарського засобу), можливо, відтермінована в часі.З боку шкіри і підшкірної тканини: частота невідома: подразнення шкіри: свербіж, висип, гіперемія, набряк (може виникнути в місці нанесення лікарського засобу).Загальні розлади і реакції в місці застосування: частота невідома: неоміцин при тривалому застосуванні на великі ділянки шкіри, особливо при її ушкодженні, може всмоктуватися в кров і спричиняти небажані реакції, характерні для системної дії неоміцину (нефротоксичність, ототоксичність).

Лекарственное взаимодействие:

Не виявлено взаємодій при місцевому застосуванні лікарського засобу за умов дотримання рекомендованих показань і способу застосування.Не рекомендується одночасне місцеве застосування двох або більше лікарських засобів, оскільки це може вплинути на концентрацію діючих речовин в місці аплікації або спричинити гіперемію шкіри.Тривале застосування одночасно з лікарськими засобами нефро- і ототоксичної дії (такими як гентаміцин, етакринова кислота, колістин) може посилювати токсичність неоміцину.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.Надзвичайно легкозаймистий аерозоль.Балон під тиском. Нагрівання може спричинити вибух.Зберігати подалі від джерел тепла, гарячих поверхонь, джерел іскор, відкритого вогню та інших джерел займання. Палити заборонено.Не розпилювати поблизу відкритого вогню або інших джерел займання.Балон під тиском. Не проколювати та не спалювати, навіть після використання. Берегти від сонячного проміння. Не піддавати дії температур, що перевищують 50 °С/ 122 °F.Легкозаймистий препарат, берегти балон від полум’я.

Форма выпуска / упаковка:

По 16 г або по 32 г суспензії в аерозольному балоні з клапаном та розпилювальною головкою з поліпропіленовим ковпачком; по 1 балону в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D06AX04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Неомицин
Производитель:Польфа АО, Тархоминский ФЗ, Польша
Форма выпуска:По 16 г або по 32 г суспензії в аерозольному балоні з клапаном та розпилювальною головкою з поліпропіленовим ковпачком; по 1 балону в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/15600/01/01 от 24.11.2016. Приказ № 1275 от 24.11.2016
МНН:Neomycin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: neomycin sulfate;1 г суспензії містить неоміцину 11,72 мг у формі неоміцину сульфату;допоміжні речовини: сорбітантріолеат, лецитин, ізопропілміристат, пропелент (ізобутан, бутан та пропан).

Фармакологическая группа:Антибиотики для местного применения. Фузидова кислота.
Код АТХ:D06AX04 - Неомицин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама