Нью-В-Н-С инструкция по применению

Нью-В-Н-С фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Нью-В-Н-С капсулы №100 (20х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3399/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 306 от 24.06.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить мононітрату тіаміну (вітаміну В1) 5 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг, ціанокабаламіну (вітаміну В12) 5 мкг, кальцію пантотенату 10 мг, нікотинаміду 50 мг, кислоти фолієвої 1 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 75 мг, цинку сульфату моногідрату 13,73 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, крохмаль кукурудзяний (сухий).

Основные физико-химические свойства:

оранжево-зелені тверді желатинові капсули з надрукованим словом чорного кольору “В-N-C” і логотипом компанії, які містять порошок жовтого кольору;

Производитель:

Аглоумед Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики. Пиразолоны. Метамизол натрия, комбинации с психолептиками.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Водорозчинні вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін, піридоксин, ціанкобаламін) і нікотинамід як коферменти беруть участь у найважливіших метаболічних процесах – метаболізм вуглеводів, білків або амінокислот, у синтезі ДНК та інших молекул, які необхідні для процесів еритропоезу і для функціонування нейронів, в також в окисно-відновних реакціях.Вітамін В1 (тіамін) бере участь у регуляції вуглеводного обміну, забезпечує нормальну нервову провідність, сприяє прискоренню реакції і поліпшенню пам'яті.Вітамін В2 (рибофлавін) - активний каталізатор процесів тканинного дихання і зорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні, обміні вуглеводів і жирів. Перешкоджає розвитку дисбактеріозу. Вітамін В6 (піридоксин) бере участь в обміні білків, синтезі нейромедіаторів, кровотворенні. Вітамін В12 (ціанкобаламін) бере участь у синтезі нуклеотидів, у процесах кровотворення і формуванні клітин нервових оболонок. Кальций відіграє основну роль в утворенні структури кісткової тканини, бере участь у процесі гемостазу.Кислота фолієва з вітаміном В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенерації тканин. Кислота аскорбінова активно бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, у синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникність капілярів. Як ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту підвищує адаптаційні можливості організму, посилює його опір до інфекцій. Має антиоксидантну активність.Цинк – один з мікроелементів, входить до складу різних ферментів, а також інсуліну, бере участь у кровотворенні, синтезі амінокислот, реакціях імунного та антиоксидантного захисту, у зберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числі вироблення інсуліну, підтримує статеву і репродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін. Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Стани, що характеризуються виснаженням або підвищеною потребою у вітамінах і мінералах, застосовується у процесі росту дітей, у період вагітності, при одужанні, діабеті, опіках, переломах і інфекціях. Застосовується при стресових станах, як доповнення при лікуванні антибіотиками, у перед- і післяопераційній терапії, а також при захворюваннях печінки.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти до 12 років.

Особенности применения:

При злоякісній анемії кислота фолієва, що входить до складу препарату, може покращувати стан хворого, але може погіршувати перебіг невротичних розладів. Застосування капсул хворими з недостатньою або підвищеною потребою в комплексі вітамінів В і С далі повинно супроводжуватися відповідною терапією основного захворювання.Вітамін В6 (піридоксин) може зменшити терапевтичний ефект при хворобі Паркінсона.Вітамін В2 (рибофлавін) забарвлює сечу у жовтий колір.Під час лікування капсулами Нью В-Н-С в сечі може виявитися хибний позитивний результат на цукор при тесті Бенедикта через присутність аскорбінової кислоти. Тому цей тест, за наявності аскорбінової кислоти, не проводиться. Вплив на керування автотранспортом та механізмами, що потребують концентрації уваги.Не впливає на здатність керувати автотранспортом або працювати з механізмами, що потребують концентрації уваги.

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 капсулі на добу під час або після їжі протягом 1 - 2 місяців.

Передозировка:

Не описано. У разі передозування рекомендується симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Препарат переноситься добре. У поодиноких випадках можуть виникнути алергічні реакції (висипання на шкіpі, свербіж).

Лекарственное взаимодействие:

Вітамін В6 послаблює дію леводопи; вітамін С підсилює дію та токсичність сульфаніламідів (можливість кристалурії), сполуки кальцію зменшують абсорбцію тетрациклінів, фторхінолонів.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому місці при температурі до +25°С. Термін придатності – 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 капсул у блістері; по 5 блістерів у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Капсули.

Адреса

702-А Пунам Чембарс. Др. А.В.Роад, Мумбай – 400 018, Індія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11AA04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Нью-В-Н-С
Производитель:Аглоумед Лтд., Индия
Форма выпуска:По 20 капсул у блістері; по 5 блістерів у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3399/01/01 от 24.06.2005. Приказ № 306 от 24.06.2005
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить мононітрату тіаміну (вітаміну В1) 5 мг, рибофлавіну (вітаміну В2) 5 мг, піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 1,5 мг, ціанокабаламіну (вітаміну В12) 5 мкг, кальцію пантотенату 10 мг, нікотинаміду 50 мг, кислоти фолієвої 1 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 75 мг, цинку сульфату моногідрату 13,73 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, крохмаль кукурудзяний (сухий).

Фармакологическая группа:Анальгетики. Пиразолоны. Метамизол натрия, комбинации с психолептиками.
Код АТХ:A11AA04 - Поливитамины с микроэлементами
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Витамины при ОРВИ
Какие витамины чаще всего назначают при ОРВИВитами...
Лечение ОРВИ в домашних условиях
Симптомы ОРВИКак лечить ОРВИ в домашних условиях —...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама