Окси 10 (Benzoyl peroxide) инструкция по применению

Окси 10 фото, инструкция
Нет Регистрации
Дозировка:
Окси 10 эмульсия д/наруж. прим. 10 % по 30 мл во флак. №1

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

эмульсия

Производитель:

Непосредственное производство: ГлаксоСмитКляйн Консьюмер Хелскер ГмбХ и Ко.КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: 100 г емульсії містить бензоїлу пероксиду водного 10 г (у перерахунку на бензоїлу пероксид);допоміжні речовини гліцерин, спирт цетиловий, кремнію діоксид колоїдний безводний, пропіленгліколь, гліцерин моностеарат, кислота лимонна, натрію цитрат, натрію лаурилсульфат, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, вода очищена

Лекарственная форма:

эмульсия

Производитель:

ГлаксоСмитКляйн Консьюмер Хелскер ГмбХ и Ко.КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Показания к применению:

Лікування вугрів та комедонів.

Противопоказания:

Препарат протипоказаний дітям до 12 років. Не слід застосовувати Оксі 10 при індивідуальній підвищеній чутливості до бензоїлу пероксиду або інших компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Не можна допускати потрапляння препарату в очі, на губи, до рота.Для запобігання реакцій гіперчутливості рекомендується провести пробне нанесення препарату на невелику поверхню внутрішньої сторони руки вище зап’ястка. Якщо протягом 48 годин на цьому місці з`явиться набряк або свербіж з вираженою гіперемією, застосовувати препарат не рекомендується.Після нанесення Оксі 10 можливе відчуття помірного печіння або поколювання.При тривалому застосуванні почервоніння і лущення зменшується, це є індикатором того, що Оксі 10 діє. При вираженій реакції слід зменшити кількість і частоту нанесення препарату. Якщо реакції не проходять, потрібно звернутися до лікаря.Можливе побіління ділянок шкіри на які наносили препарат.

Способ применения и дозы:

Емульсію застосовують місцево. Рекомендовано при чутливій шкірі протягом перших двох тижнів препарат наносити з обережністю для запобігання почервоніння і лущення. Перший тиждень можна застосовувати препарат 1 раз на добу; при відсутності побічних ефектів –2 рази на добу. Препарат слід наносити на вимиту та висушену шкіру кінчиками пальців, обережно втираючи до повного поглинання. Курс лікування не повинен перевищувати 2–х місяців.

Передозировка:

При передозуванні можливе помірне локальне почервоніння і лущення. При відміні препарату ці реакції проходять. Першою допомогою може бути змивання ураженого місця марлевим або бавовняним тампоном змоченим у рослинній олії. Іноді виникає необхідність нанесення кремів або мазей, які містять кортикостероїди за призначенням лікаря. При неефективності їх допомоги слід звернутися до лікаря-дерматолога.Надмірне та тривале застосування препарату, коли проходить підшкірне поглинання активних компонентів, може призвести до прояву системних ефектів.Лікування: симптоматична терапія. Рекомендується відміна препарату.

Побочные действия:

Зазвичай препарат переноситься добре. Можливі випадки індивідуальних надмірних подразнень, також можливий набряк обличчя.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодій препарату з іншими лікарськими засобами не описано.

Срок годности:

Термін придатності - 3 роки.Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі від 8 оС до 15 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 мл у флаконі. 1 флакон у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

При індивідуальній підвищеній чутливості до бензоїлу пероксиду застосовувати препарат Оксі 10 не рекомендується.Вагітність та годування груддю. В зв`язку з тим, що не було встановлено безпеку застосування препарату у вагітних, призначення лікарських засобів даної групи в період вагітності та лактації протипоказано.

Дополнительные данные

Дозировка:
Окси 10 эмульсия д/наруж. прим. 10 % по 30 мл во флак. №1
Регистрация:
№ UA/5822/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 19 от 22.01.2007

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.