Проалор (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Непосредственное производство: ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, применяемые при заболеваниях горла. Антисептики

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить фенольного гідрофобного препарату прополісу у перерахуванні на 100 % вміст суми фенольних сполук 17,5 мг, кислоти аскорбінової 31,5 мг;допоміжні речовини: цукор-рафінад, повідон, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, применяемые при заболеваниях горла. Антисептики

Показания к применению:

У складі комплексного лікування гострих і хронічних запальних захворювань ротової порожнини, глотки і гортані (стоматит, фарингіт, назофарингіт, ларингіт, ларинготрахеїт), запальних процесів після тонзилектомії та інших оперативних втручань на ЛОР-органах, променевого епітеліїту.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату/продуктів бджільництва, гостра екзема, тромбоз/схильність до тромбозів, тромбофлебіт, цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок.Препарат застосовувати тільки після зупинки кровотечі з уражених ділянок слизової оболонки порожнини рота.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Аскорбінова кислота як відновник може впливати на результати лабораторних досліджень при визначенні вмісту у крові глюкози, білірубіну, активності трансаміназ, лактатдегідрогенази тощо. Аскорбінова кислота чинить легку стимулюючу дію, що може впливати на процес засинання.Препарат приймати з обережністю пацієнтам з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

Применение в период беременности или кормления грудью:

У період вагітності препарат слід застосовувати під наглядом лікаря з урахуванням співвідношення користь/ризик. При необхідності застосування годування груддю слід перервати.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат застосовувати дітям віком від 15 років.

Способ применения и дозы:

Приймати дорослим і дітям віком від 15 років. Таблетки розсмоктувати у ротовій порожнині.Гострі і хронічні захворювання ротової порожнини і глотки (стоматит, фарингіт, назофарингіт). Приймати по 1-2 таблетки 3 рази на день.Ларингіт, ларинготрахеїт. Приймати у перший день по 2 таблетки через кожні 2 години (8-10 таблеток на добу ). Потім по 1-2 таблетки 3 рази на день.Променевий епітеліїт. При лікуванні променевого епітеліїту I і II ступеня приймати по 1 таблетці 3-4 рази на день, III ступеня – по 1 таблетці 4-6 разів на день.Курс лікування – 5-10 днів залежно від терапевтичного ефекту, переносимості препарату, характеру комплексної терапії.

Передозировка:

При одноразовому застосуванні надмірних доз препарату можливе посилення побічних ефектів, виникнення нудоти, блювання, здуття і болю у животі, підвищеної збудливості.Лікування: відміна препарату, призначення антигістамінних засобів.

Побочные действия:

Можливі реакції гіперчутливості, у т. ч. свербіж, гіперемія шкіри, висипання.На сьогодні повідомлення про інші небажані реакції не надходили, однак теоретично можливі наступні реакції, асоційовані з гіперчутливістю до діючих речовин препарату: кропив’янка, екзема, задишка, набряк Квінке, анафілактичний шок, нудота, відчуття легкого печіння/сухість у роті.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат не рекомендується застосовувати одночасно з іншими антисептичними засобами або продуктами бджільництва, мультивітамінними препаратами, гормональними контрацептивами, лужними напоями.Аскорбінова кислота підвищує всмоктування пеніциліну, тетрацикліну, заліза, кліренс етилового спирту; послаблює дію гепарину і непрямих антикоагулянтів; підвищує ризик виникнення кристалурії при лікуванні саліцилатами; підвищує тканинну токсичність заліза (особливо у серцевому м’язі) при одночасному застосуванні з дефероксаміном, що може призвести до декомпенсації системи кровообігу, тому препарат можна приймати лише через 2 години після ін’єкції дефероксаміну.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 10х2, № 24 у блістері у коробці; № 10 у блістері.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.