Скин Кап (Pyrithione zinc) инструкция по применению

Скин Кап фото, инструкция
Дозировка:
Скин Кап аэрозоль 0,2 % по 100 мл у моноблок.-баллон.

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

аэрозоль

Производитель:

Непосредственное производство: Хеминова Интернасиональ С.A./Б.Браун Медикал С.А для "ХемиГруп Франс", Испания/Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Дерматологические средства.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

zincpyrithione; діюча речовина:100 млаерозолю містять цинку піритіонату0,2 г; допоміжні речовини: натрію лаурилсульфат, ізопропілміристат, етанол 96 %, твін-80, сорбіту розчин (Е 420), ізобутан, пропан, бутан.

Лекарственная форма:

аэрозоль

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Хеминова Интернасиональ С.A./Б.Браун Медикал С.А для "ХемиГруп Франс", Испания/Франция

Фармакотерапевтическая группа:

Дерматологические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат має високу антибактеріальну активність проти ряду патогенних мікроорганізмів, таких як стрептококи, стафілококи, синьогнійна і кишкова палички, протей. Протигрибкова активність препарату особливо виражена відносно PytyrosporumovaleтатаPytyrosporumorbiculare, які спричиняють запалення і надмірне лущення при псоріазі та інших захворювань шкіри. Цинку піритіонатпригнічує проліферацію епітеліальних клітин шкіри, усуває надмірне лущення при псоріазі та інших захворювань.Фармакокінетика.При зовнішньому застосуванні цинкупіритіонат накопичується в місцях ураження шкіри. Системна абсорбція відбувається дуже повільно, тому препарат виявляється у крові в слідових кількостях.Клінічні характеристики Показання.Псоріаз, атопічний дерматит, екзема, підвищене лущення шкіри, себорея волосистої частини голови.

Показания к применению:

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю.У період вагітності і годування груддю препарат можна застосовувати лише у випадках, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.Не виявлено.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Препарат розпилювати на уражені ділянки шкіри, тримаючи на відстані близько 15 см від поверхні шкіри. Уражені ділянки обробляти 2-3 рази на день до досягнення клінічного ефекту. Для досягнення стійкого ефекту застосування препарату рекомендується продовжити протягом одного тижня після зникнення симптомів.Перед застосуванням балон необхідно кілька разів струснути. Під час розпилення балон тримати у вертикальному положенні.Для обробки лікарським препаратом волосистої частини голови застосовувати спеціальну насадку.Діти. Препарат не застосовувати дітям віком до 3 років.

Передозировка:

Не описане. Можливе посилення проявів побічних ефектів.

Побочные действия:

Можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння, свербіж, шкірні висипання.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується застосовувати одночасно з дерматологічними препаратами, які містять глюкокортикостероїди.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

У оригінальній упаковці при температурі не вище 25° С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 50 мл100мл, або 200млв алюмінієвому моноблок-балоні. По одному моноблок-балоні у комплекті з насадкою та інструкцією для медичного застосування поміщають в картонну коробку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.