Веносан Босналек (Combined drugs) инструкция по применению

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Босналек д.д., Босния и Герцеговина

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Средства, применяемые при варикозном расширении вен. Гепарин, комбинации.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г гелю містить есцину 10 мг, фосфоліпідів 10 мг, гепарину натрію 100 МО; допоміжні речовини: спирт ізопропіловий, гліцерин 85 %, триетаноламін, бактерицид МВ, карбомер, ароматизатор Кельнська вода, олія розмаринова, олія лавандова, вода очищена.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Босналек д.д., Босния и Герцеговина

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Средства, применяемые при варикозном расширении вен. Гепарин, комбинации.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Варикозне розширення вен на ногах та варикозний синдром, пошкодження шкіри навколо варикозних виразок, посттромбофлебічний синдром, поверхневий тромбофлебіт, посттравматичні набряки, порушення венозного кровообігу при тривалому стоянні, укуси комах, набряки при відмороженнях.

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату. Виразково-некротичні процеси, травматичні порушення цілісності шкіри, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія, схильність до кровотеч. Не застосовують препарат на відкриті рани, подразнення, на уражені екземою ділянки шкіри.

Надлежащие меры безопасности при применении:

При лікуванні варикозних виразок гель наносять у формі кільця на поверхню шкіри навколо виразки. При тривалому застосуванні може викликати сенсибілізацію.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Відсутні відомості про шкідливий вплив на матір або дитину у період вагітності або годування груддю. Але застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю слід тільки у разі необхідності (при оцінюванні співвідношення користі для матері та ризику для плода), особливо у ІІІ триместрі вагітності.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не застосовують дітям.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для місцевого застосування.Дорослим гель наносять на уражені та набряклі ділянки обережно тонким шаром 2-4 рази на добу. Режим дозування не залежить від розміру ураженої поверхні. Тривалість лікування не має перевищувати 15 діб без нагляду лікаря.

Передозировка:

Випадків передозування при застосуванні Веносан Босналек гелю не описано.

Побочные действия:

Можливі реакції гіперчутливості: місцеве почервоніння, свербіж, кропив’янка, висипання на шкірі, ангіоневротичний набряк; геморагії, іноді можливе виникнення невеликих пустул, пухирців або пухирів. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні алергічні реакції.Слід негайно припинити застосування препарату при появі будь-яких небажаних реакцій та обов’язково звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Застосування гепарину може сприяти подовженню протромбінового часу у хворих, які застосовують пероральні антикоагулянти. Не слід застосовувати препарат разом із лікарськими засобами для місцевого застосування, наприклад, з препаратами, що містять тетрациклін, гідрокортизон, саліцилову кислоту, антикоагулянти.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище + 25 °С.

Форма выпуска / упаковка:

По 40 г у тубі, по 1 тубі в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медицинских наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.