Витрум Кальциум С Витамином D3 инструкция по применению

Витрум Кальциум С Витамином D3 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Витрум Кальциум С Витамином D3 таблетки, п/о, №15 (15х1)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12708/01/01 от 01.02.2013. Приказ № 77 от 01.02.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить кальцію (у вигляді кальцію карбонату з раковин устриць) 500 мг, вітаміну D3 (холекальциферолу) 5 мкг (200 МО);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), триацетин, барвник рибофлавін (Е 101), барвник брильянтовий синій (Е 133).

Производитель:

Юнифарм, Инк., США

Фармакотерапевтическая группа:

Вітаміни у комбінації з мінералами.

Показания к применению:

Застосовується для профілактики та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3 у дорослих; для профілактики та комплексної терапії остеопорозу.

Противопоказания:

Гіперкальціємія та/або гіперкальціурія;нефролітіаз;гіпервітаміноз D3;підвищена чутливість до сої або арахісу;підвищена чутливість до компонентів препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування препарату показано у період вагітності при дефіциті кальцію та/або вітаміну D3. Для запобігання передозуванню добова доза не має перевищувати 1500 мг кальцію та 600 МО вітаміну D3. Вітамін D3 та його метаболіти проникають у грудне молоко, тому необхідно враховувати надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел у матері та дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Дітям віком 8-12 років препарат можна застосовувати лише за призначенням лікаря, який оцінює співвідношення користь/ризик.

Способ применения и дозы:

Приймати внутрішньо до або під час їди.Як профілактичний засіб дорослим та дітям старше 12 років призначати по 1-2 таблетки на добу. Жінкам у період вагітності або годування груддю – по 2 таблетки на добу. Тривалість курсу визначає лікар.Для лікування остеопорозу курс і дозування визначає лікар індивідуально, при цьому добова доза не має перевищувати 4 таблетки.Для профілактики остеопорозу – по 2 таблетки на добу (1 таблетка вранці і одна – ввечері). Середня тривалість курсу – 4-6 тижнів. Кількість повторних курсів протягом року визначається лікарем індивідуально.Дітям віком від 8 до 12 років препарат можна застосовувати лише за призначенням лікаря в дозі не більше 1 таблетки на добу.

Передозировка:

Передозування препаратом може призвести до гіпервітамінозу та гіперкальціємії.Симптоми гіперкальціємії: анорексія, спрага, нудота, блювання, запор, біль у животі, м’язова слабкість, підвищена втомлюваність, психічні розлади, полідипсія, поліурія, біль у кістках, нефрокальциноз, порушення серцевого ритму у тяжких випадках. Тяжка форма гіперкальціємії може призвести до розвитку коми та смерті.Стійкий високий рівень кальцію в організмі може призвести до необоротного ураження нирок та кальцифікації м’яких тканин. У пацієнтів, котрі приймають велику кількість кальцію та лугів, які абсорбуються може виникати молочно-лужний синдром (синдром харчової гіперкальціємії), алкалоз та ниркова недостатність; такі пацієнти потребують госпіталізації.Лікування гіперкальціємії. Слід припинити застосування препарату. Необхідно ввести в організм велику кількість рідини та дотримуватись дієти з обмеженою кількістю кальцію. Залежно від важкості передозування може виникнути необхідність застосування петльових діуретиків, бісфосфонатів, кальцитоніну, кортикостероїдів.

Побочные действия:

Порушення з боку обміну речовин: гіперкальціємія, гіперкальціурія.Порушення з боку травного тракту: запор, метеоризм, нудота, біль у животі, діарея, диспепсія.Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висип, кропив'янка.

Лекарственное взаимодействие:

Діуретики тіазидного ряду знижують виведення кальцію з сечею. При одночасній терапії необхідно контролювати рівень кальцію в сироватці крові, оскільки збільшується ризик виникнення гіперкальціємії.Карбонат кальцію може перешкоджати абсорбції препаратів тетрациклінового ряду, хінолонових антибіотиків, левотироксину, тому ці препарати необхідно приймати за 2 години до або через 4-6 годин після прийому ВІТРУМ КАЛЬЦІУМ З ВІТАМІНОМ D3.При одночасній терапії із серцевими глікозидами необхідний контроль ЕКГ та клінічного стану хворого, оскільки препарати кальцію можуть підвищити токсичний ефект серцевих глікозидів.Для запобігання зниженню всмоктування бісфосфонатів або фториду натрію рекомендується приймати ВІТРУМ КАЛЬЦІУМ З ВІТАМІНОМ D3 не раніше ніж за 1 годину після їх прийому.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі до 30 °С.Категорія відпуску.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Під час тривалого лікування препаратом необхідно контролювати рівень кальцію та креатиніну в сироватці крові, особливо пацієнтам літнього віку при сумісній терапії з серцевими глікозидами або тіазидними діуретинами, пацієнтам із високою схильністю до утворення зубних каменів. У випадку появи ознак гіперкальціємії або порушення функції нирок необхідно зменшити дозу або припинити прийом препарату.Вітамін D необхідно з обережністю застосовувати пацієнтам з порушеною функцією нирок та контролювати рівень кальцію і фосфатів. Слід брати до уваги ризик кальцифікації м’яких тканин. У пацієнтів з нирковою недостатністю тяжкого ступеня вітамін у вигляді холекальциферолу не може нормально метаболізуватися, тому слід застосовувати інші форми вітаміну D.Препарат з обережністю застосовують пацієнтам з саркоїдозом через ризик підвищення метаболізму вітаміну D у його активну форму. Необхідно контролювати рівень кальцію у сироватці крові і сечі.Препарат з обережністю застосовують іммобілізованим хворим через ризик розвитку гіперкальціємії. Щоб уникнути передозування, необхідно врахувати надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел у межах рекомендованих добових норм споживання кальцію та вітаміну D3.Одночасне застосування препаратів тетрациклінового ряду або хінолонових антибіотиків не рекомендується або застосовується з обережністю (див. розділ Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій).

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Витрум Кальциум С Витамином D3
Производитель:Юнифарм, Инк., США
Регистрационное удостоверение:№ UA/12708/01/01 от 01.02.2013. Приказ № 77 от 01.02.2013
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить кальцію (у вигляді кальцію карбонату з раковин устриць) 500 мг, вітаміну D3 (холекальциферолу) 5 мкг (200 МО);допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), триацетин, барвник рибофлавін (Е 101), барвник брильянтовий синій (Е 133).

Фармакологическая группа:Вітаміни у комбінації з мінералами.
Код АТХ:A11JB - Витамины в комбинации с минералами
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Ученые объяснили, почему пожилым людям полезно пользоваться Интернетом
Интернет, как и любая другая технология, имеет вре...
Снижение уровня стресса повышает вероятность долголетия: исследование
Существуют два вида возраста, метрический и биолог...
Реклама