Визалин-Н инструкция по применению

Визалин-Н фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Визалин-Н капли глаз., р-р, 0,5 мг/мл по 10 мл во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14135/01/01 от 26.01.2015. Приказ № 32 от 26.01.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: tetrahydrozoline hydrochloride;1 мл розчину містить 0,5 мг тетрагідрозоліну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, бензалконію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Симпатоміметики,

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат є симпатоміметиком, що безпосередньо стимулює альфа-адренорецептори симпатичної нервової системи, не впливаючи або впливаючи мінімально на бета-адренорецептори. Фармакокінетика. Судинозвужувальна дія на невеликі кровоносні судини починає проявлятися протягом кількох хвилин та продовжується протягом не менше 4 годин.

Показания к применению:

Симптоматичне тимчасове полегшення вторинної гіперемії очей унаслідок помірного подразнювального впливу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до складових препарату, закритокутова глаукома.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Застосування препарату може спричинити мідріаз.Слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря, якщо покращання не спостерігається протягом 72 годин або подразнення чи гіперемія продовжуються або погіршуються, або з’являється біль в оці чи порушення зору.Слід уникати прямого контакту з контактними лінзами.Допоміжна речовина бензалконію хлорид може знебарвлювати контактні лінзи, тому перед застосуванням очних крапель потрібно зняти контактні лінзи. Для уникнення забруднення не торкатись верхньою частиною флакона до будь-яких поверхонь. Закрити кришечкою флакон після використання. Викинути препарат, якщо розчин змінив колір або став мутним.Застосування крапель дітям віком від 2 до 6 років проводити з обережністю. Пацієнтам з тяжкими серцево-судинними захворюваннями, такими як ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, феохромоцитома і порушення обміну речовин (гіпертиреоз, цукровий діабет), а також хворим, які отримують інгібітори моноаміноксидази чи інші препарати, що здатні підвищити артеріальний тиск, слід застосовувати очні краплі Візалін-Н лише тоді, коли, на думку лікаря, можлива користь переважає потенційний ризик. Дуже часте застосування може спричинити почервоніння очей.Візалін-Н доцільно застосовувати лише у разі легкого подразнення очей. Пацієнт повинен знати: ‒ якщо протягом 48 годин стан не поліпшується або подразнення чи почервоніння тривають чи зростають, слід припинити застосування препарату; ‒ якщо подразнення чи почервоніння пов'язані із серйозними захворюваннями органів зору (на зразок інфекції, стороннього тіла чи хімічної травми рогівки), то у цьому випадку рекомендується звернутися до лікаря;‒ якщо з'являються інтенсивний біль в очах, головний біль, швидка втрата зору, раптова поява перед очима плям, що плавають, почервоніння очей, біль під час дії світла або в очах починає двоїтися, то до лікаря слід звернутися негайно.Слід уникати тривалого застосування та передозування, особливо дітям.Контактні лінзи слід зняти перед закапуванням препаратуУ разі зміни кольору чи помутніння розчину препарат не придатний для використання.Не слід застосовувати очні краплі Візалін-Н пацієнтам з епідермально-епітеліальною дистрофією рогівки.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю.Адекватні та добре контрольовані дослідження впливу тетрагідрозоліну гідрохлориду на плід не проводились. Відсутні дані про екскрецію препарату у грудне молоко. Незважаючи на те, що препарат не призначений для системної експозиції, перед його застосуванням вагітним та жінкам, які годують груддю, рекомендовано консультацію лікаря для оцінки можливого ризику. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Вплив є малоймовірним.

Способ применения и дозы:

Тільки для місцевого застосування в офтальмології.Застосовувати розчин протягом більш ніж 72 години можна тільки під наглядом лікаря.Дорослі та діти ≥ 6 роківЗакапувати по 1-2 краплі розчину в уражене око (очі) до 4 разів на добу. Діти віком від 2 до 6 роківЗастосовувати розчин дітям віком від 2 до 6 років можна тільки під наглядом лікаря.Діти.Препарат застосовують дітям віком від 2 років. Дітям віком від 2 до 6 років застосовують за призначенням та під наглядом лікаря.

Передозировка:

При застосуванні препарату згідно з рекомендаціями передозування є малоймовірним. При передозуванні препарату може спостерігатися наростання гіперемії або реактивна гіперемія.СимптомиСимптоми, що можуть спостерігатися при проковтуванні або надмірному застосуванні препарату: брадикардія, сонливість, зниження артеріального тиску, апатія та зниження температури тіла. Додатковими симптомами, що можуть спостерігатися тільки при проковтуванні препарату, можуть бути апное, пригнічення ЦНС та кома.ЛікуванняПри проковтуванні препарату лікування полягає у прийомі активованого вугілля та вивільненні шлунка. Подальше лікування має бути симптоматичним та підтримуючим.

Побочные действия:

Можливі симптоми: відчуття печіння в очах, подразнення слизової оболонки очей, біль в очах, почервоніння очей, різь в очах, розширення зіниць (мідріаз), реактивна гіперемія ока (рикошетна гіперемія ока). Іноді можуть виникати системні симпатоміметичні ефекти.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.

Срок годности:

2 роки.Термін придатності після відкриття флакона ‒ 28 діб.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 мл у флаконах № 1, № 5.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01GA02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Визалин-Н
Производитель:Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина
Форма выпуска:По 10 мл у флаконах № 1, № 5.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14135/01/01 от 26.01.2015. Приказ № 32 от 26.01.2015
МНН:Tetryzoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: tetrahydrozoline hydrochloride;1 мл розчину містить 0,5 мг тетрагідрозоліну гідрохлориду;допоміжні речовини: натрію хлорид, кислота борна, натрію тетраборат, бензалконію хлорид, динатрію едетат, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергічні засоби. Симпатоміметики,
Код АТХ:S01GA02 - Тетризолин
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама