Адаптована інструкція

Склад:

В 1 капсулі: сухий стандартизований екстракт квіток звіробою звичайного - 300 мг; сухі стандартизовані екстракти стебел і листя кропиви собачої серцевої, коренів півонії молочноквіткової по 100 мг.

Додаткові інгредієнти: кальцію гідрофосфат безводний, кальцію карбонат, магнію стеарат, діоксин кремнію колоїдний безводний, желатин, титану діоксид, оксиди заліза чорний, жовтий і червоний.

Група:

Дієтичні добавки м'якої заспокійливої дії.

Властивості:

Стрессофіт - дієтична добавка, до складу якої входять:

 • сухий стандартизований екстракт квіток звіробою звичайного. Він містить дубильні речовини, флавоноїди, сапоніни, барвники, олію ефірну, смолисті речовини, каротин, аскорбінову кислоту. Всі ці складові позитивно впливають на функціональний стан центральної і вегетативної нервової системи, виявляють переважно заспокійливий ефект, усувають почуття тривоги, неспокою, страху і напруги;
 • сухий стандартизований екстракт стебел і листя кропиви собачої серцевої. Він містить флавоноїди, ефірну олію, стахідрин, сапоніни, дубильні речовини, які володіють заспокійливими властивостями за рахунок зниження процесу збудження в ЦНС. Снодійного впливу не мають, але полегшують настання фізіологічного сну і поглиблюють його. Не викликають звикання, психічної залежності. Виявляють сечогінну дію і тонізують серцевий м'яз;
 • сухий стандартизований екстракт коренів півонії молочноквіткової. Він містить феноли, дубильні речовини, органічні кислоти, які виявляють заспокійливі властивості при підвищеній збудливості, страхах, іпохондричних станах і вегетативно-судинних порушеннях різної етіології.

Рекомендації щодо застосування:

Як додаткове джерело флавоноїдів, сапонінів, дубильних речовин, органічних кислот, які позитивно впливають на функціональний стан центральної і вегетативної нервової системи, сприяючи:

 • поліпшенню настрою;
 • підвищенню психічної і фізичної працездатності;
 • поліпшенню сну.

А також запобігають розвитку:

 • астенічних синдромів;
 • депресивних і тривожних розладів;
 • неврозів, підвищеній збудливості.

Особливі вказівки:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Стрессофіт не використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

При застосуванні добавки уникайте керування транспортними засобами та роботи з іншими механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до складових компонентів; виразка шлунка і дванадцятипалої кишки; ерозивний гастрит в стадії загострення; період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям віком від 12 років: по 1 капсулі на добу перед сном, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Умови зберігання:

Особливих вимог немає.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, по 30 шт. в пачці.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: World Medicine, 03142, Київ, вул. Василя Стуса, 35-37. Тел.: +38 (044) 495-25-30

Офіційна інструкція

Склад:

1 капсула тверда містить:

основні речовини:

 • сухий екстракт квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum) - 300 мг;
 • сухий екстракт стебел та листя пустирника серцевого (Leonurus cardiaca) - 100 мг;
 • сухий екстракт коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora) - 100 мг.

допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію гідрофосфат безводний, кальцію карбонат, магнію стеарат, двоокис кремнію колоїдний безводний; капсула: желатин; барвники − титану двоокис, оксиди заліза (чорний, жовтий, червоний).

Група:

Дієтичні добавки м'якої заспокійливої дії.

Властивості:

СТРЕССОФІТ – дієтична добавка, до складу якої входять сухі екстракти: квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum), стебел та листя пустирника серцевого (Leonurus cardiaca), коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora).

Сухий екстракт квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum) містить дубильні речовини, флавоноїди (гіперозид, рутин, кверцетин, мірицетин, лейкоантоціани), сапоніни, барвники (гіперицин, псевдогіперицин, гіперин, франгулаемодинантранол), олію ефірну, смолисті речовини, каротин, аскорбінову кислоту. Всі ці складові позитивно впливають на функціональний стан центральної/вегетативної нервової системи, проявляють переважно седативні властивості, усувають відчуття тривоги, неспокою, страху та напруження.

Сухий екстракт стебел та листя пустирника серцевого (Leonurus cardiaca) містить біологічно активні речовини (флавоноїди, ефірна олія, стахідрин, сапоніни, дубильні речовини), які мають седативні властивості за рахунок зниження процесу збудження у центральній нервовій системі. Снодійного впливу не виявляють, але полегшують настання фізіологічного сну та поглиблюють його. Не викликають явищ звикання, психічної залежності. Проявляють кардіотонічні та діуретичні властивості.

Сухий екстракт коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora) містить феноли, дубильні речовини, органічні кислоти, які проявляють заспокійливі властивості при підвищеній збудливості, фобіях, іпохондричних станах та вегетативно-судинних порушеннях різної етіології.

Рекомендації щодо застосування:

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів (гіперозид, рутин, кверцетин, мірицетин, лейкоантоціани, квінквелозид та інші), сапонінів, дубильних речовин, органічних кислот (яблучна, винна, лимонна, урсолова, ванілінова, р-куркумова), які позитивно впливають на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи: сприяють поліпшенню настрою, підвищенню психічної та фізичної працездатності, покращенню сну, а також запобігають розвитку астенічних синдромів, депресивних та тривожних розладів, неврозів, підвищеної збудливості.

Особливі вказівки:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Під час застосування уникати керування автотранспортом та іншими складними механізмами, котрі потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до складових компонентів; виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки; ерозивний гастрит в стадії загострення; вагітність та період лактації.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше по 1 капсулі на добу, перед сном, запивати достатньою кількістю питної води.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Умови зберігання:

Зберігати за температури не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули тверді №30 (10хЗ): по 10 капсул у блістері, по 3 блістери в картонній коробці. Маса вмісту 1 капсули: 750 мг ± 7,5 %.

Виробник:

Безпосереднє виробництво: World Medicine, 03142, Київ, вул. Василя Стуса, 35-37. Тел.: +38 (044) 495-25-30

Редакція

Автор: Поліщук Ольга
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, загальна фармація
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.