UA RU

Елеутерококу (Eleutherococcus senticosus) інструкція із застосування

Элеутерококка фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Елеутерококу кореневища з коренями по 1,5 г у філ.-пак. №20
Виробник:
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

кореневища

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Ліктрави, ПрАТ

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

елеутерококу колючого кореневища і корені.

Лікарська форма:

кореневища

Основні фізико-хімічні властивості:

подрібнена сировина: шматочки кореневищ і коренів різної форми, світло-жовтого або кремового кольору з бурими вкрапленнями, що проходять крізь сито з отворами діаметром 5 мм. Запах слабкий, ароматний. Смак злегка пекучий;порошок крупний: шматочки кореневищ і коренів різної форми, світло-жовтого або кремового кольору з бурими вкрапленнями, що проходять крізь сито з отворами діаметром 2 мм. Запах слабкий, ароматний. Смак злегка пекучий;

Виробник:

Ліктрави, ПрАТ

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Кореневища і корені елеутерококу містять елеутерозиди А, В, В1, С, D, E, F і G, флавоноїди, кумарини, ефірну олію, смоли, крохмаль, полісахариди. Цей комплекс біологічно активних речовин підвищує фізичну та розумову працездатність, стійкість організму до негативних факторів навколишнього середовища, інфекційних захворювань, покращує зір, слух, обмін речовин, підвищує потенцію, знижує токсичність засобів, що використовуються для лікування злоякісних новоутворень, має гонадотропну та гіпоглікемічну дію.

Показання до застосування:

Фізичне та розумове перевантаження, виснаження нервової системи, що супроводжується зниженням працездатності, дратівливістю; неврози, артеріальна гіпотензія функціонального характеру; гостра та хронічна променева хвороба (у складі комплексного лікування).

Протипоказання:

Артеріальна гіпертензія, інфаркт міокарда, аритмії, гострий період інфекційних захворювань, дитячий вік до 7 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не рекомендується призначати препарат у вечірні години та влітку. Вагітним та жінкам, які годують груддю, слід застосовувати препарат з урахуванням співвідношення ризик/користь. Не впливає на здатність керування транспортними засобами.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

2,5 г (1 чайна ложка) кореневищ і коренів вміщують в емальований посуд, заливають 100 мл (1/2 склянки) гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 30 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 10 хв, проціджують, залишок віджимають до процідженого відвару. Об'єм від-вару доводять кип’яченою водою до 100 мл. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 столовій ложці вранці і вдень за 30 хв до їди. Діти 7-10 років по 1/2 чайної ложки, 10-14 років по 1 чайній ложці, старше 14 років по 1 десертній ложці вранці і вдень за 30 хв до їди. Перед вживанням відвар рекомендується збовтувати. Курс лікування - 4-5 тижнів.2 фільтр-пакети вміщують у скляний або емальований посуд, заливають 100 мл (1/2 склянки) окропу, закривають і настоюють 15 хв. Дорослі приймають у теплому вигляді по 1 столовій ложці вранці і вдень за 30 хв до їди. Діти 7-10 років по 1/2 чайної ложки, 10-14 років по 1 чайній ложці, старше 14 років по 1 десертній ложці вранці і вдень за 30 хв до їди. Курс лікування - 4-5 тижнів.

Передозування:

Безсоння, дратівливість, неспокій, біль у ділянці серця, що потребує відміни препарату. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

Можливий розвиток алергічних реакцій (гіперемія, висипи, свербіж та набря-кання шкіри). Безсоння, підвищення артеріального тиску, збудливість.

Лікарська взаємодія:

Невідома.

Термін придатності:

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Приготовану водну витяжку – у прохолодному (8-15 ˚С) місці не більше 2 діб.Термін придатності – 3 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Подрібнена сировина по 40 г і 75 г у пачках з внутрішнім пакетом, порошок крупний по 1,5 г у фільтр-пакетах № 20.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

міжнародна назва: Eleutherococcus senticosus Maxim.;

Форма випуску

Кореневища і корені.

Адреса

Україна, 10001, м. Житомир, Київське шосе, 21.

Додаткові дані

Дозування:
Елеутерококу кореневища з коренями по 1,5 г у філ.-пак. №20
Реєстрація:
№ UA/8203/01/01 від 23.05.2008. Наказ № 273 від 23.05.2008
Виробник:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стадник Анна Олеговна
Провизор

Стаднік Ганна, закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця, факультет фармацевтичний, спеціальність "Загальна фармація"

Працювала в: КП "Фармація" провзор-інтерн, ТОВ "Аптека мінеральні води" провізор, ТОВ "ДЕНДІ-ФАРМ" провізор, ТОВ "Моріон"

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.