Аломид инструкция по применению

Аломид фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аломид капли глаз. 0,1 % по 5 мл во флак.-кап. "дроп-тейнер®"
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8297/01/01 от 30.05.2008. Приказ № 283 от 30.05.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить лодоксаміду трометаміну 1,78 мг, що еквівалентно 1 мг лодоксаміду;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, маніт, динатрію едетат, гідроксипропілметилцелюлоза 2910, натрію цитрат, кислота лимонна моногідрат, тилоксапол, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

прозорий розчин від безбарвного до блідо-жовтого кольору.

Производитель:

Алкон - Куврер, Бельгия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергійні засоби. Симпатоміметики,

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Лодоксамід - стабілізатор мембран тучних клітин, який виявив здатність пригнічувати реакції гіперчутливості негайного типу І в екстенсивних дослідженнях in vivo на тваринах та людях. Лодоксамід пригнічує збільшення проникності поверхневих судин, пов'язане з реагіном або ІgЕ та антиген-індукованими реакціями.Дослідження in vitro продемонстрували здатність лодоксаміду стабілізувати тучні клітини гризунів та запобігати індукованому антигеном вивільненню гістаміну. Крім цього, лодоксамід запобігає вивільненню тучними клітинами інших медіаторів запалення (таких як ПРС-А, повільно реагуючі субстанції анафілаксії, також відомі як пептидо-лейкотрієни) і пригнічує хемотаксис еозинофілів.Лодоксамід запобігає вивільненню гістаміну in vitro, запобігаючи потоку іонів кальцію в тучні клітини після їх стимуляції антигеном.Лодоксаміду не пригнічує циклооксигеназу та не має судинозвужувальної, антигістамінної та іншої протизапальної активності.Довготривале лікування лодоксамідом (періоди, що тривають від 180 днів до 2 років) не призвело до появи ознак тахіфілаксії.Фармакокінетика. При застосуванні препарату АЛОМІД® у дозі одна крапля в кожне око чотири рази на день протягом 10 днів не утворювалися рівні лодоксаміду в плазмі крові, які б піддавалися вимірюванню, при порозі виявлення - 2,5 нг/мл.

Показания к применению:

Неінфекційний алергічний кон'юнктивіт (весняний кератокон'юнктивіт, весняний кон'юнктивіт, гігантський папілярний кон'юнктивіт, весняний кератит, алергічний атопічний кон'юнктивіт). Лодоксамід може бути ефективним при лікуванні інших очних захворювань, при яких основну роль у запальному процесі відіграє реакція гіперчутливості негайного типу I (реакція тучних клітин).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до лодоксаміду або до будь-якого з компонентів препарату.

Особенности применения:

Не слід перевищувати рекомендовану частоту застосування. Ефективність лікування препаратом АЛОМІД® залежить від дотримання рекомендацій щодо застосування через рівні проміжки часу. Оскільки АЛОМІД® містить бензалконію хлорид як консервант, може спостерігатися подразнення ока. Також цей консервант може знебарвлювати м'які контактні лінзи. Тому, перед застосуванням АЛОМІДу®, пацієнти повинні виймати контактні лінзи. Пацієнти також повинні бути проінформовані про те, що лінзи можна вставляти через 15 хв. після інстиляції препарату АЛОМІД®. Щоб попередити забруднення кінчика крапельниці та розчину, необхідно бути обережними і не торкатися повік, прилеглих ділянок або інших поверхонь кінчиком флакона-крапельниці.Вагітність і годування груддюАдекватних і добре контрольованих досліджень застосування препарату вагітними жінками не проводилося. Дослідження на тваринах не виявили шкідливої дії на репродуктивну функцію, протікання вагітності, розвиток ембріона/плода, пологи та постнатальний розвиток. Оскільки результати досліджень на тваринах не завжди дають змогу передбачити реакцію у людини, слід із обережністю призначати АЛОМІД® вагітним жінкам.Не відомо, чи проникає лодоксаміду трометамін в грудне молоко людини.Оскільки багато лікарських засобів проникають у грудне молоко, слід з обережністю призначати АЛОМІД® жінкам, які годують груддю.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами. Як і при застосуванні інших очних крапель, тимчасове затуманення зору або інші візуальні розлади можуть вплинути на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами. Якщо при закапуванні виникає затуманення зору, пацієнт повинен зачекати доти, доки зір не проясниться, перш ніж керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.

Способ применения и дозы:

Для офтальмологічного застосування.Застосування для підлітків та дорослих, включаючи людей літнього вікуДоза становить 1-2 краплі у кон'юнктивальний мішок ураженого ока 4 рази на день через рівні проміжки часу.Послаблення ознак та симптомів при лікуванні препаратом АЛОМІД® (послаблення дискомфорту, свербежу, відчуття стороннього тіла, світлобоязні, гострого очного болю, сльозотечі, виділення з очей, еритеми/набряку, почервоніння кон'юнктиви, лімбічних реакцій, захворювань епітелію, птозу), як правило, спостерігається через декілька днів, але у деяких випадках лікування може тривати до чотирьох тижнів. При позитивній динаміці симптомів лікування слід продовжувати протягом часу, необхідного для закріплення ефекту.Якщо необхідно, паралельно із препаратом АЛОМІД® можна застосовувати кортикостероїди.Інстиляція очних крапель при алергічному кон'юнктивіті може спочатку спричинити дискомфорт, який буде зменшуватися в міру одужування (див. розділ „Побічна дія”).Після інстиляції рекомендується щільне закриття повік або нососльозова оклюзія. Це знижує системну абсорбцію ліків, застосованих в око, що зменшує вірогідність виникнення системних побічних ефектів.Застосування для дітейБезпека та ефективність очних крапель АЛОМІД® у дітей молодше 2 років не встановлена.Для дітей віком від 2 років дозування таке ж саме, як і для дорослих.Застосування при порушеннях функції печінки та нирокАЛОМІД® не досліджувався для цієї категорії пацієнтів. Однак, зважаючи на низьку системну абсорбцію лодоксаміду після місцевого застосування цього лікарського препарату, в коригуванні дози немає необхідності.

Передозировка:

Не було повідомлень про будь-які випадки передозування після місцевого застосування препарату. У разі передозування препаратом АЛОМІД® при місцевому застосуванні вимити надлишок препарату з ока (очей) теплою водою. Передозування лодоксамідом при випадковому прийомі внутрішньо у дозі від 120 до 180 мг призводило до виникнення тимчасового відчуття жару, надмірного потовиділення, діареї, легкого запаморочення і відчуття важкості у шлунку; стійких побічних ефектів не спостерігалося. Повідомлялося про побічні ефекти після системного перорального прийому лодоксаміду у дозах 0,1 мг - 10,0 мг, які включали відчуття жару/приплив крові, головний біль, запаморочення, втомлюваність, надмірне потовиділення, нудоту, діарею та часте сечовипускання. При випадковому ковтанні препарату слід проводити відповідний моніторинг та лікування пацієнта.

Побочные действия:

Під час проведення клінічних досліджень препарату АЛОМІД® повідомлялося про такі побічні ефекти: дуже поширені (15 %), поширені (1 % - 5 %) або непоширені (менше 1 %).Офтальмологічні побічні ефектиДуже поширені: тимчасовий дискомфорт (печіння, поколювання).Поширені: очний свербіж, затуманення зору, сухість очей, сльозотеча, виділення, гіперемія, кристалічні відкладення, відчуття стороннього тіла.Непоширені: ерозія/виразка рогівки, утворення лусочок на повіках/віях, біль в очах, набряк/припухлість, втомливість очей, відчуття жару в очах, хемоз, абразія рогівки, преципітати в передній камері ока, кератопатія/кератит, блефарит, алергія, відчуття склеювання повік, епітеліопатія.Системні побічні ефектиОрганізм в ціломуПоширені: головний біль.Нервова системаНепоширені: запаморочення, сонливість.Серцево-судинна система Непоширені: відчуття жару.Дихальна системаНепоширені: чхання, сухість у носі.Шлунково-кишковий трактНепоширені: нудота, відчуття дискомфорту у шлунку.Шкіра та придаткиНепоширені: висип.

Лекарственное взаимодействие:

Під час клінічних та постмаркетингових досліджень будь-якої взаємодії з іншими лікарськими засобами виявлено не було.У разі супутньої терапії із застосуванням інших місцевих офтальмологічних препаратів слід дотримуватись інтервалу 10 - 15 хв. між їх інстиляцією.

Срок годности:

Зберігати при температурі 15 – 27 °С у місцях, недоступних для дітей. Тримати флакон щільно закритим. Термін придатності препарату - 2 роки. Термін придатності після першого відкриття флакона – 4 тижні.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл у флаконах-крапельницях „Дроп-Тейнер®”.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: lodoxamide; N,N’-(2-хлоро-5-ціано-m-фенілен) діоксамова кислота з трометамолом;

Форма випуску

Краплі очні.

Адреса

Rijksweg 14, B-2870 Puurs, Бельгія.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ S01GX05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аломид
Производитель:Алкон - Куврер, Бельгия
Форма выпуска:По 5 мл у флаконах-крапельницях „Дроп-Тейнер®”.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8297/01/01 от 30.05.2008. Приказ № 283 от 30.05.2008
МНН:Lodoxamide
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл розчину містить лодоксаміду трометаміну 1,78 мг, що еквівалентно 1 мг лодоксаміду;допоміжні речовини: бензалконію хлорид, маніт, динатрію едетат, гідроксипропілметилцелюлоза 2910, натрію цитрат, кислота лимонна моногідрат, тилоксапол, натрію гідроксид та/або кислота хлористоводнева концентрована, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються в офтальмології. Протинабрякові та антиалергійні засоби. Симпатоміметики,
Код АТХ:S01GX05 - Лодоксамид
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама