Аврора Хот Сип инструкция по применению

Аврора Хот Сип фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Аврора Хот Сип порошок д/приг. р-ра д/перор. прим. по 5 г в пак. №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4513/01/01 от 23.05.2006. Приказ № 309 от 23.05.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 11.04.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

кожний пакетик містить:парацетамолу 750 мг;фенілефрину гідрохлориду 5 мг;аскорбінової кислоти 30 мг;кофеїну безводного 25 мг;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, кукурудзяний крохмаль, полівінілпірролідон, натрію бензоат, динатрію ЕДТА, натрію крохмаль гліколлят, кроскармелоза натрію, магнію стеарат, лимонний ароматизатор + American Ice cream Soda, аспартам.

Основные физико-химические свойства:

Вільно сипучий ароматизований порошок білого або майже білого кольору;

Производитель:

Дж. Дункан Хелскер Пвт.Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Анальгетики и антипиретики.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування застудних захворювань і грипу (полегшення головного болю, ознобу, закладення носа, синусового болю та болю у горлі).

Противопоказания:

Гіперчутливість до будь-якого компонента, що входять до складу препарату; тяжкі порушення функції печінки або нирок, гіпертиреоз, діабет, захворювання серця, зокрема тяжка артеріальна гіпертензія, тяжкий атеросклероз, схильність до спазму судин, ішемічна хвороба серця. Хронічний алкоголізм. Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори, або тим, хто приймає або приймав протягом двох останніх тижнів інгібітори моноаміноксидази.Препарат не рекомендується дітям до 12 років.

Особенности применения:

Слід уникати одночасного прийому інших препаратів, призначених для симптоматичного лікування застуди та грипу, судинозвужувальних препаратів для лікування риніту, а також лікарських засобів, що містять парацетамол. З обережністю застосовувати для лікування пацієнтів з порушеннями функції нирок і печінки, хворих на ішемічну хворобу серця, з доброякісною гіпербілірубінемією, пацієнтів похилого віку. При тривалому застосуванні необхідно здійснювати контроль функціонального стану печінки та картини периферичної крові.Вагітність і лактація.Призначення препарату в ці періоди можливе лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.Ефекти на здатність керувати автомобілем або технікою. Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування автомобілем або технікою, що потребує підвищеної концентрації уваги.

Способ применения и дозы:

Висипати вміст одного пакетика в чашку і залити гарячою водою. Перемішувати до повного розчинення.Дорослим і дітям старше 12 років по 1 пакетику до 4 разів на день. Інтервал між прийомами – 4 години.Приймати не довше 5 днів. Розчин приймати незалежно від прийому їжі, але не натще.

Передозировка:

Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12 - 48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може супроводжуватися енцефалопатією та призводити до коми та смерті. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвинутись навіть за відсутності тяжкого ураження печінки. Відмічалась також серцева аритмія. Ураження печінки можливо у дорослих, що прийняли 10 г і більше парацетамолу, та у дітей, що прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. Передозування фенілефрину може стати причиною головного болю, блідості, підвищення кров’яного тиску, можливі також рефлекторна брадикардія, нудота та блювання.При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючих заходів.

Побочные действия:

Звичайно препарат переноситься добре. Побічні реакції парацетамолу трапляються дуже рідко, можуть виникати алергічні реакції, такі як шкірний висип, свербіж, диспептичні явища, лейкопенія, тромбоцитопенія, нейтропенія, панцитопенія, агранулоцитоз.Симпатоміметичні аміни можуть підвищувати кров’яний тиск з виникненням головного болю, запаморочення, нудоти, діареї, безсоння і рідко – відчуття серцебиття або рефлекторної брадикардії.

Лекарственное взаимодействие:

Взаємодія препарату зумовлена взаємодією його компонентів з іншими лікарськими засобами. Метоклопрамід і домперідон можуть збільшувати швидкість всмоктування парацетамолу, а холестерамін - зменшувати. Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживанням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі. Періодичий прийом не справляє значного ефекту. При нетривалому використанні згідно з рекомендованим режимом застосування зазначена взаємодія не має клінічного значення.Збільшення гепатотоксичної дії при застосуванні разом з барбітуратами, протисудомними засобами, рифампіцином, алкоголем.Взаємодія між симпатоміметичними амінами та інгібіторами моноаміноксидази спричиняє гіпертензивний ефект. Фенілефрин може взаємодіяти з іншими симпатоміметиками та вазодилататорами, що спричиняє небажані ефекти. Фенілефрин може знижувати ефективність бета-блокаторів та антигіпертензивних препаратів. Одночасне застосування інгібіторів МАО потенціює ефекти фенілефрину. Стани, при яких застосовуються ці препарати, є протипоказанням щодо вживання порошків АВРОРА ХОТ CІП.

Срок годности:

При температурі не вище 250С в сухому, недоступному для дітей місці. Термін зберігання – 36 місяців.

Форма выпуска / упаковка:

Ламіновані пакетики, що містять 5г порошку. 10 пакетиків в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика Форма випуску

Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Адреса

Індія, Плот №Б-705, В.Ватіка,Джі., Бі. Роуд, Тан (В), Мумбай.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Аврора Хот Сип
Производитель:Дж. Дункан Хелскер Пвт.Лтд, Индия
Форма выпуска:

Ламіновані пакетики, що містять 5г порошку. 10 пакетиків в картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/4513/01/01 от 23.05.2006. Приказ № 309 от 23.05.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

кожний пакетик містить:парацетамолу 750 мг;фенілефрину гідрохлориду 5 мг;аскорбінової кислоти 30 мг;кофеїну безводного 25 мг;допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, кукурудзяний крохмаль, полівінілпірролідон, натрію бензоат, динатрію ЕДТА, натрію крохмаль гліколлят, кроскармелоза натрію, магнію стеарат, лимонний ароматизатор + American Ice cream Soda, аспартам.

Фармакологическая группа:Анальгетики и антипиретики.
Код АТХ:N02BE51 - Парацетамол, комбинации без психолептиков
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама