Бандрон-Здоровье инструкция по применению

Бандрон-Здоровье фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бандрон-Здоровье концентрат д/приг. р-ра д/инф., 1 мг/мл по 6 мл во флак. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/9560/01/01 от 09.04.2009. Приказ № 239 от 09.04.2009
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить ібандронової кислоти мононатрію моногідрату еквівалентно ібандроновій кислоті 6 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію ацетат, оцтова кислота, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна рідина.Термін придатності.

Производитель:

ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты кальция и средства лечения остеопороза

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ібандронова кислота відноситься до групи бісфосфонатів, що спричиняють специфічну дію на кісткову тканину. Селективна дія ґрунтується на високій афінності бісфосфонатів до мінеральних компонентів кістки. Бісфосфонати діють шляхом пригнічення активності остеокластів, хоча конкретний механізм невідомий. В експерименті in vivo ібандронова кислота запобігає кістковій деструкції, спричиненій блокадою функції статевих залоз, ретиноїдами, пухлинними процесами або введенням екстрактів пухлинної тканини. Пригнічення ендогенної кісткової резорбції було підтверджене в дослідженнях кінетики 45Са і при вивченні вивільнення радіоактивно міченого тетрацикліну, заздалегідь інкорпорованого в скелетні тканини. У дозах, що значно перевищують фармакологічно ефективні, ібандронова кислота не впливає на мінералізацію кісткової тканини. Інгібуюча дія ібандронової кислоти на пухлинний остеоліз і особливо на гіперкальціємію пухлинного генезу виявляється у зниженні концентрації кальцію в сироватці і зменшенні виведення кальцію з сечею. Клінічні дослідження показали, що інгібуюча дія ібандронової кислоти на індукований пухлиною остеоліз і, зокрема, на супутню пухлинному процесу гіперкальціємію супроводжується зниженням рівня кальцію в сироватці і підвищенням екскреції кальцію з сечею. Фармакокінетика. Дані з фармакокінетики були отримані після одноразової ін’єкції 0,5, 1 і 2 мг ібандронової кислоти здоровим добровольцям, а також після одноразової інфузії 2, 4 або 6 мг препарату 20 жінкам, що знаходилися в постменопаузальному періоді. Препарат характеризується наступними фармакокінетичними показниками, що не залежать від дози: період напіввиведення термінальної фази – 10–16 годин, загальний кліренс – 130 мл/хв., нирковий кліренс – 88 мл/хв., об’єм розподілу – 150 л; у сечі за період 0–32 години виявляється 60% введеної дози. Після інфузії 2, 4 або 6 мг ібандронової кислоти фармакокінетичні параметри залежать від дози. Максимальна концентрація в сироватці після одноразової двогодинної інфузії 6 мг препарату дорівнює 328 нг/мл, після разового внутрішньовенного болюсного введення 2 мг – 246 нг/мл. Зв’язування ібандронової кислоти з білками не залежить від її концентрацій в сироватці і становить 99% при концентраціях до 2000 нг/мл (при введенні терапевтичних доз концентрації препарату в плазмі ніколи не досягають цього рівня). Можна припустити, що тривале застосування препарату супроводжується його зв’язуванням з кістковою тканиною, проте підтверджуючих це клінічних даних немає. Виведення ібандронової кислоти здійснюється у дві фази. Введений внутрішньовенно препарат виводиться в незмінному стані, головним чином, через нирки, решта кількості зв’язується з кістковою тканиною.

Показания к применению:

Гіперкальціємія при пухлинних захворюваннях.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до препарату; важка ниркова недостатність (креатинін сироватки > 5 мг/дл, або 442 мкмоль/л).Бандрон-Здоров’я не слід призначати дітям у зв’язку з відсутністю клінічного досвіду, а також в період вагітності і годування груддю.

Особенности применения:

У хворих, що застосовують Бандрон-Здоров’я, слід контролювати функцію нирок, рівень кальцію, фосфору і магнію в сироватці.Рекомендації щодо дозування препарату у хворих з тяжким ураженням печінки (печінковою недостатністю) відсутні, оскільки клінічні дослідження в цій групі хворих не проводилися. Рекомендується уникати надмірної гідратації хворих групи ризику по недостатності кровообігу. Вплив Бандрону-Здоров’я на швидкість психомоторних реакцій не вивчався.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат протипоказаний в період вагітності і лактації.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Вплив Бандрону-Здоров’я на швидкість психомоторних реакцій не вивчався.

Дети:

Бандрон-Здоров’я не слід призначати дітям у зв’язку з відсутністю клінічного досвіду.

Способ применения и дозы:

Бандрон-Здоров’я у вигляді концентрату для інфузій застосовується тільки в умовах стаціонару. Доза визначається з урахуванням наступних чинників. До початку лікування Бандроном-Здоров’я хворому повинна бути проведена адекватна гідратація за допомогою 0,9% розчину хлориду натрію. Доза препарату залежить від ступеня тяжкості гіперкальціємії і типу пухлини. Для більшості хворих з важкою гіперкальціємією (концентрація кальцію в сироватці з поправкою на альбумін > 3 ммоль/л) разова доза препарату становить 4 мг. Хворим з помірною гіперкальціємією (концентрація кальцію в сироватці з поправкою на альбумін < 3 ммоль/л) достатньо разової дози 2 мг. Найбільша доза в клінічних дослідженнях дорівнювала 6 мг, проте посилення ефекту вона не дає. Концентрація альбумін-коригованого кальцію в сироватці (ммоль/л) розраховується таким чином: кальцій сироватки (ммоль/л) – [0,02 х альбумін(г/л)] + 0,8, а концентрація альбумін-коригованого кальцію в сироватці в мг/дл розраховується таким чином: кальцій сироватки (мг/дл) + 0,8 х [4 – альбумін(г/л)]. В більшості випадків підвищена концентрація кальцію в сироватці може нормалізуватися в межах 7 днів. Медіана часу до виникнення рецидиву (повторне перевищення сироваткової концентрації альбумін-коригованого кальцію до > 3 ммоль/л) після введення доз 2–4 мг дорівнює 18–19 дням, після введення 6 мг – 26 дням. Повторне введення може бути потрібне при недостатній ефективності першого або при рецидиві гіперкальціємії. Ібандронову кислоту слід вводити у вигляді тільки внутрішньовенної інфузії після розведення препарату. Для цього вміст флакона розчиняється в 500 мл ізотонічного розчину хлориду натрію або в 500 мл 5% розчину глюкози і вводиться краплинно протягом 2 годин. Концентрат ібандронової кислоти не слід змішувати з розчинами, що містять кальцій. Необхідно ретельно стежити, щоб препарат вводився тільки внутрішньовенно і уникати його внутрішньоартеріального введення або потрапляння в навколишні тканини.

Передозировка:

На сьогодні повідомлень про гостре передозування Бандрону-Здоров’я не надходило. Оскільки в доклінічних дослідженнях великі дози препарату спричиняли токсичну дію на печінку і нирки, при передозуванні необхідно контролювати функцію цих органів. Клінічно значущу гіпокальціємію можна усунути внутрішньовенним введенням глюконату кальцію.

Побочные действия:

Організм в цілому: найчастіше – підвищення температури тіла, іноді – грипоподібний синдром (гарячка, озноб, біль у кістках і м’язах, які в більшості випадків специфічного лікування не вимагають і симптоми зникають через декілька годин або днів); гіперчутливість до препарату. Шлунково-кишковий тракт: окремі випадки шлунково-кишкової непереносимості препарату. Лабораторні зміни: часто зниження екскреції кальцію нирками супроводжується зменшенням концентрації фосфатів в сироватці, що не вимагає терапевтичного втручання; іноді – гіпокальціємія. Органи дихання: як і при прийомі інших бісфосфонатів, викликає бронхоспазм у хворих на бронхіальну астму, чутливих до ацетилсаліцилової кислоти.

Лекарственное взаимодействие:

Рекомендується бути обережними при призначенні бісфосфонатів з аміноглікозидами, оскільки препарати обох типів зменшують рівень кальцію в сироватці на тривалий час. Слід пам’ятати про можливість гіпомагніємії.

Форма выпуска / упаковка:

1 флакон з концентратом у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження

61013, Україна, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бандрон-Здоровье
Производитель:ООО "Фармацевтическая компания "Здоровье"
Форма выпуска:

1 флакон з концентратом у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/9560/01/01 от 09.04.2009. Приказ № 239 от 09.04.2009
МНН:Ibandronic acid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 флакон містить ібандронової кислоти мононатрію моногідрату еквівалентно ібандроновій кислоті 6 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, натрію ацетат, оцтова кислота, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Препараты кальция и средства лечения остеопороза
Код АТХ:M05BA06 - Кислота ибандроновая
Реклама
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Более 1 миллиарда человек в мире страдают ожирением
В настоящее время более 1 млрд человек во всем мир...
Реклама
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Одонтогенный гайморит
Причины развития зубного гайморита и виды заболева...
Реклама
Борщ поможет снизить кровяное давление и улучшит здоровье сердца
Борщ — это популярное украинское блюдо. Обычно оно...
Низкое артериальное давление после 50 лет повышает риск развития болезни Альцгеймера: ученые
После 50 лет многие люди могут страдать от низкого...
Реклама