Бен-Гей инструкция по применению

Бен-Гей фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бен-Гей мазь по 35 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ П.11.01/03972 от 04.10.2006. Приказ № 654 от 04.10.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1г мазі містить метилсаліцилату 150 мг, ментолу 100 мг;допоміжні речовини: кислота стеаринова, гліцерол моностеарат, ланолін безводний, полісорбат 85, сорбітан тристеарат, троламін, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

однорідна біла гомогенна мазь з характерним запахом;

Производитель:

Пфайзер Инк., США

Фармакотерапевтическая группа:

Различные препараты, которые оказывают противовоспалительное действие.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Ментол – засіб, що усуває подразнення та розширює судини.Місцеве застосування ментолу супроводжується швидкою появою та збереженням відчуття тепла.Метилсаліцилат є відволікальним засобом і застосовується для тимчасового полегшення глибокого болю. Місцеве нанесення мазі, що містить метилсаліцилат, на болючі суглоби, уражені артритом, у хворих групи, що досліджувалася, приводило до значного зменшення напруження м'язів, у той час як застосування плацебо не давало істотних наслідків. Зменшення під впливом Бен-Гей®  спазму м'язів та болю, який спричинений цим спазмом, пов'язане з ефектом зігрівання. Останній виконує кілька функцій: збільшення кровотоку внаслідок розширення капілярів і полегшення видалення подразнювальних речовин (молочна кислота). Фармакокінетика. Після місцевого застосування метилсаліцилат адсорбується через неушкоджену шкіру. Черезшкірно адсорбований метилсаліцилат має загальну дію; адсорбованої кількості достатньо для того, щоб створити істотний болезаспокійливий ефект.

Показания к применению:

Симптоматична терапія болю при запаленні у суглобах та м’язах, скутості у суглобах, болю у попереково-крижовому відділі хребта, який спричинений розтягненням м’язів і зв’язок.

Противопоказания:

Відкриті рани, подразнення шкіри, підвищена чутливість до компонентів препарату, препаратів саліцилової кислоти, діти до 12 років.

Особенности применения:

Мазь Бен-Гей®  призначена лише для зовнішнього застосування. Не застосовувати її одночасно із зігрівальними компресами. Якщо виникло подразнення шкіри, застосування препарату потрібно припинити. Необхідно уникати потрапляння в очі, на слизові оболонки, ділянки подразнення шкіри. Якщо біль триває протягом 10 і більше днів, а препарат не полегшує стан, слід звернутися до лікаря. Вагітність та лактація. Оскільки метилсаліцилат абсорбується через шкіру, він може спричинити збудження центральної нервової системи, особливо при нанесенні на великі ділянки шкіри. Бен-Гей®  може використовуватися під час вагітності і періоду годування груддю, якщо ризик від застосування не перевищує користь. Під час вагітності і годування груддю препарат не слід наносити на великі ділянки шкіри.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з технікою. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з технікою.

Способ применения и дозы:

Дорослі і діти старше 12 років невелику кількість мазі втирають у болісні ділянки шкіри. За необхідності процедуру повторюють через кожні кілька годин (3–4 рази на день), протягом 10 днів.

Передозировка:

Повідомлення про випадки передозування мазі Бен-Гей® не зареєстровані.

Побочные действия:

Ментол. У деяких людей ментол може рідко спричинити алергічні реакції, серед яких: кропив'янка, еритема, подразнення та інші зміни на шкірі. Проте фактична кількість побічних реакцій при зовнішньому застосуванні незначна. Метилсаліцилат. Після зовнішнього застосування згідно з діючими рекомендаціями метилсаліцилат добре переноситься; у той же час спостерігалися декілька випадків побічних реакцій, пов’язаних зі змінами на шкірі.

Лекарственное взаимодействие:

Повідомлення про випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами не зареєстровані.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі 15–25°С.Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Форма выпуска / упаковка:

По 35 г мазі у тубах.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуМазь.АдресаPfizer Ilaclari Ltd. Stı.Muallim Naci Cad. Bostan Cikmazi No.5534347 Ortakoy – Istambul, Turkey.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бен-Гей
Производитель:Пфайзер Инк., США
Форма выпуска:По 35 г мазі у тубах.
Регистрационное удостоверение:№ П.11.01/03972 от 04.10.2006. Приказ № 654 от 04.10.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1г мазі містить метилсаліцилату 150 мг, ментолу 100 мг;допоміжні речовини: кислота стеаринова, гліцерол моностеарат, ланолін безводний, полісорбат 85, сорбітан тристеарат, троламін, вода очищена.

Фармакологическая группа:Различные препараты, которые оказывают противовоспалительное действие.
Код АТХ:M02AC - Препараты с производными салициловой кислоты
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Гастрит
Что такое гастритКлассификацияВиды инфекционного г...
Как прокалывают нос при гайморите?
Пункция при гайморите — показания и противопоказан...
Реклама
Эксперты сказали, какой рыбий жир полезен для здоровья мозга
Рыбий жир является ценным источником незаменимых ж...
Ученые объяснили, почему нужно мыть мясо
Инфекции мочевыводящих путей (МП) возникают, когда...
Реклама