Бен-Гей інструкція по застосуванню

Бен-Гей фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Бен-Гей мазь по 35 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ П.11.01/03972 від 04.10.2006. Наказ № 654 від 04.10.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1г мазі містить метилсаліцилату 150 мг, ментолу 100 мг;допоміжні речовини: кислота стеаринова, гліцерол моностеарат, ланолін безводний, полісорбат 85, сорбітан тристеарат, троламін, вода очищена.

Основні фізико-хімічні властивості:

однорідна біла гомогенна мазь з характерним запахом;

Виробник:

Пфайзер Інк., США

Фармакотерапевтична група:

Різні препарати, які мають протизапальну дію

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Ментол – засіб, що усуває подразнення та розширює судини.Місцеве застосування ментолу супроводжується швидкою появою та збереженням відчуття тепла.Метилсаліцилат є відволікальним засобом і застосовується для тимчасового полегшення глибокого болю. Місцеве нанесення мазі, що містить метилсаліцилат, на болючі суглоби, уражені артритом, у хворих групи, що досліджувалася, приводило до значного зменшення напруження м'язів, у той час як застосування плацебо не давало істотних наслідків. Зменшення під впливом Бен-Гей®  спазму м'язів та болю, який спричинений цим спазмом, пов'язане з ефектом зігрівання. Останній виконує кілька функцій: збільшення кровотоку внаслідок розширення капілярів і полегшення видалення подразнювальних речовин (молочна кислота). Фармакокінетика. Після місцевого застосування метилсаліцилат адсорбується через неушкоджену шкіру. Черезшкірно адсорбований метилсаліцилат має загальну дію; адсорбованої кількості достатньо для того, щоб створити істотний болезаспокійливий ефект.

Показання до застосування:

Симптоматична терапія болю при запаленні у суглобах та м’язах, скутості у суглобах, болю у попереково-крижовому відділі хребта, який спричинений розтягненням м’язів і зв’язок.

Протипоказання:

Відкриті рани, подразнення шкіри, підвищена чутливість до компонентів препарату, препаратів саліцилової кислоти, діти до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Мазь Бен-Гей®  призначена лише для зовнішнього застосування. Не застосовувати її одночасно із зігрівальними компресами. Якщо виникло подразнення шкіри, застосування препарату потрібно припинити. Необхідно уникати потрапляння в очі, на слизові оболонки, ділянки подразнення шкіри. Якщо біль триває протягом 10 і більше днів, а препарат не полегшує стан, слід звернутися до лікаря. Вагітність та лактація. Оскільки метилсаліцилат абсорбується через шкіру, він може спричинити збудження центральної нервової системи, особливо при нанесенні на великі ділянки шкіри. Бен-Гей®  може використовуватися під час вагітності і періоду годування груддю, якщо ризик від застосування не перевищує користь. Під час вагітності і годування груддю препарат не слід наносити на великі ділянки шкіри.Вплив на здатність керувати автомобілем і працювати з технікою. Препарат не впливає на здатність керувати автомобілем та працювати з технікою.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Дорослі і діти старше 12 років невелику кількість мазі втирають у болісні ділянки шкіри. За необхідності процедуру повторюють через кожні кілька годин (3–4 рази на день), протягом 10 днів.

Передозування:

Повідомлення про випадки передозування мазі Бен-Гей® не зареєстровані.

Побічні дії:

Ментол. У деяких людей ментол може рідко спричинити алергічні реакції, серед яких: кропив'янка, еритема, подразнення та інші зміни на шкірі. Проте фактична кількість побічних реакцій при зовнішньому застосуванні незначна. Метилсаліцилат. Після зовнішнього застосування згідно з діючими рекомендаціями метилсаліцилат добре переноситься; у той же час спостерігалися декілька випадків побічних реакцій, пов’язаних зі змінами на шкірі.

Лікарська взаємодія:

Повідомлення про випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами не зареєстровані.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі 15–25°С.Термін придатності – 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

По 35 г мазі у тубах.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаФорма випускуМазь.АдресаPfizer Ilaclari Ltd. Stı.Muallim Naci Cad. Bostan Cikmazi No.5534347 Ortakoy – Istambul, Turkey.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M02AC:

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама