Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

гель

Производитель:

Непосредственное производство: Трой Менюфекчурин Инк. для "Перфоменс Хелс Инк.", США

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, которые применяются местно при суставной и мышечной боли. Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 г гелю містить ментолу 0,035 г, камфори 0,002 г; допоміжні речовини: екстракт падуба парагвайського, спирт ізопропіловий, карбомер, триетаноламін, кремнію діоксид, пропіленгліколь, гліцерин, метилпарабен (Е 218), тартразин (Е 102), барвник синій (Е 133), вода очищена.

Лекарственная форма:

гель

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Трой Менюфекчурин Инк. для "Перфоменс Хелс Инк.", США

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, которые применяются местно при суставной и мышечной боли. Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения.

Фармакологические свойства:

Біофриз чинить знеболювальну, охолоджувальну, протизапальну дію. Поліпшує кровопостачання у вогнищах ураження, підвищує проникність судин, посилює дренаж патологічного вогнища.

Показания к применению:

Для полегшення болю (незначний біль, біль у м’язах і суглобовий біль, пов’язаний з артритом, біль у попереку, біль при розтягненнях зв’язок).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату. Захворювання та ушкодження шкіри у ділянці нанесення препарату (зокрема екзема, дерматит, гнійничкові захворювання шкіри), бронхіальна астма, коклюш, схильність до судом, епілепсія.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Гель застосовують тільки зовнішньо. Слід уникати потрапляння гелю в очі, на слизові оболонки, рани або уражені ділянки шкіри. При випадковому потраплянні гелю в очі їх слід ретельно промити проточною водою. Не слід наносити гель на подразнену шкіру. У разі подразнення шкіри під час застосування гелю слід припинити його застосування. Якщо настає погіршення або симптоми зберігаються протягом понад 7 днів, або якщо симптоми з’ясовуються і виникають повторно у межах кількох днів, слід припинити застосування гелю і звернутися до лікаря. Не використовувати оклюзійні пов’язки на місці нанесення гелю. Не використовувати електрогрілки або інше зігріваюче обладнання.Гель не наносити на шкіру обличчя, враховуючи можливість розвитку рефлекторного бронхоспазму.Застосування у період вагітності або годування груддю. Не застосовують.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Зазвичай не впливає, але слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій з боку нервової системи (див. розділ Побічні реакції).

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Дорослим і дітям віком від 12 років гель Біофриз наносять тонким шаром на уражені ділянки тіла до 4 разів на добу. Масаж проводити не обов’язково. Тривалість лікування залежить від перебігу і тяжкості захворювання та визначається лікарем індивідуально. Діти.Не застосовують дітям віком до 12 років.

Передозировка:

Інформація щодо випадків передозування відсутня. Можливе посилення проявів побічних реакцій.При випадковому потраплянні ментолу внутрішньо повідомлялося про біль у животі, нудоту, блювання, симптоми пригнічення центральної нервової системи, запаморочення, атаксію, припливи, сонливість, утруднення дихання, рефлекторна зупинка дихання. Лікування: промивання шлунка, симптоматична терапія. При довготривалому застосуванні на великих ділянках тіла можуть виникати ураження нирок.

Побочные действия:

З боку шкіри: шкірні висипання, відчуття свербежу, кропив’янка, еритема; подразнення шкіри у ділянці нанесення препарату, контактний дерматит (особливо у дітей). Тривале застосування може зменшити чутливість до препарату і зменшити ефект вґамування болю. У разі подразнення шкіри під час застосування гелю слід припинити його застосування.З боку імунної системи: може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, збудження, можливе виникнення судом, спричинених камфорою. З боку дихальної системи: при застосуванні препарату можливе збільшення імовірності та частоти виникнення спазму бронхів.

Лекарственное взаимодействие:

Біофриз, гель не рекомендується застосовувати одночасно з іншими мазями, кремами, спреями, лініментами.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати далеко від джерела тепла і відкритого вогню при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 55 г або 110 г гелю у тубі полімерній № 1; по 452 г у флаконі полімерному № 1; по 5 г гелю у пакеті № 1; № 100 у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.