Биотредин инструкция по применению

Биотредин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Биотредин таблетки п/языч. №30
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5034/01/01 от 18.08.2006. Приказ № 573 от 18.08.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить L-треоніну 100 мг, піридоксину гідрохлориду 5 мг;допоміжні речовини: полівінілпіролідон низькомолекулярний, кислота лимонна, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

білі або білі зі слабким жовтуватим відтінком таблетки, плоскоциліндричної форми з фаскою;

Производитель:

Биотики, МНПК, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Біотредин є регулятором тканевого обміну, підвищує розумову працездатність, зменшує потяг до алкоголю.L-треонін у присутності піридоксину (вітамін В6) розпадається на амінокислоту гліцин і ацетальдегід (оцтову кислоту), які стимулюють процеси гальмування і одночасно окисно-відновні реакції, процеси дихання і синтезу АТФ у клітинах, за рахунок чого препарат здатний:зменшувати психоемоційне напруження;покращувати короткочасну і довготривалу пам’ять;покращувати здатність до концентрації уваги;підвищувати розумову працездатність;підвищувати і нормалізувати рівень вмісту ендогенного ацетальдегіду і тим самим зменшувати явище алкогольного абстинентного синдрому і потяг до алкоголю. Дія препарату проявляється через 10 - 20 хв після прийому під язик.Фармакокінетика. L-треонін і піридоксин повністю метаболізуються до води і вуглекислого газу. Кумуляція їх в організмі не відбувається.

Показания к применению:

Особам, які зловживають алкоголем, хворим на хронічний алкоголізм при актуалізації патологічного потягу до алкоголю, поєднаного з афективними (дратівливість, зниження настрою, внутрішній дискомфорт) порушеннями, при алкогольному абстинентному синдромі. Виявлення і лікування “прихованого потягу” до алкоголю. Підліткам старше 15 років і практично здоровим пацієнтам при зниженні розумової працездатності і концентрації уваги.

Противопоказания:

Алкогольне сп’яніння, одночасний прийом лікарських засобів, які пригнічують центральну нервову систему (анксіолітиків, антипсихотичних засобів (нейролептиків), антидепресантів). Не застосовують дітям до 15 років.

Особенности применения:

Не рекомендується приймати препарат у період сп’яніння, оскільки лікувальний ефект препарату знижується. Досвід застосування дітям відсутній.Вагітність і лактація.Застосування препарату можливо.Під час лікування препаратом слід утримуватися від керування транспортними засобами та робіт з потенційно небезпечними механізмами.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають у таблетках під язик або у вигляді порошку після здрібнювання таблетки; як засіб, що підвищує увагу, розумову працездатність: підліткам і дорослим – по 1 таблетці 2 - 3 рази на добу протягом 3 - 10 днів. За необхідності курс повторюють 3 - 4 рази на рік.Дорослим хворим на хронічний алкоголізм і при зловживанні алкоголем призначають по 1 - 3 таблетки на прийом 2 - 3 рази на добу протягом 4 - 5 днів. За необхідності курс повторюють 5 - 10 разів на рік.При лікуванні алкогольного абстинентного синдрому у дорослих призначають у першу добу по 1 - 4 таблетки 3 - 4 рази на добу (добова доза – 3 - 16 таблеток) на другу добу та надалі по 1 - 2 таблетки на прийом 2 - 3 рази на добу (добова доза 3 - 6 таблеток) протягом 21 - 28 днів. Тривалість курсу може скорочуватися до 10 - 14 днів.Найбільший ефект Біотредину досягається при його сумісному прийманні з препаратом Гліцин (таблетки 0,1 г). Гліцин приймають під язик за 10 - 15 хв до прийому Біотредину. У період ремісії для виявлення прихованого потягу до алкоголю дорослі приймають 2 - 3 таблетки Біотредину натще. Поява протягом 10 - 20 хвилин легкого запаморочення, заспокійливого ефекту, почервоніння обличчя, потовиділення свідчать про наявність “прихованого потягу”. У цих випадках рекомендується 5 - 10-денний курс Біотредину по 1 - 2 таблетки 2 - 3 рази на добу разом з Гліцином 0,1 г під язик за 10 - 15 хв до прийому Біотредину.

Передозировка:

Випадків передозування не виявлено.

Побочные действия:

Запаморочення, підвищене потовиділення.

Лекарственное взаимодействие:

Послаблює дію антипсихотичних засобів (нейролептиків), антидепресантів, барбітуратів та інших лікарських засобів, які пригнічують центральну нервову систему.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 30 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 або 2 чарункові упаковки у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки під’язикові.Адреса115304, м.Москва, вул. Луганська, 9.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N07BB10:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Биотредин
Производитель:Биотики, МНПК, ООО, Российская Федерация
Форма выпуска: По 30 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 або 2 чарункові упаковки у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5034/01/01 от 18.08.2006. Приказ № 573 от 18.08.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить L-треоніну 100 мг, піридоксину гідрохлориду 5 мг;допоміжні речовини: полівінілпіролідон низькомолекулярний, кислота лимонна, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Засоби, що застосовуються при алкогольній залежності.
Код АТХ:N07BB10 - Прочие средства
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама