Болюс Хуато инструкция по применению

Болюс Хуато фото, инструкция
Дозировка:
Болюс Хуато пилюли по 80 г в бан.
Производитель:
№ UA/11367/01/01 от 01.03.2011. Приказ № 113 от 01.03.2011

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 доза (8 г) містить 7,4 г сухого екстракту суміші лікарських рослин, до якого входять: софори японської квітки 1,12 г; женьшеню коріння 1,12 г; дерези китайської плоди 1,12 г; офіопогону японського коріння 1,12 г; тирличу крупнолистого коріння 1,12 г; дудника даурського коріння 0,44 г; дудника китайського коріння 0,44 г; лігустикума чуаньсюн кореневищ з коренями 0,44 г; коричника китайського кора 0,24 г; еводії лікарської плоди 0,24 г;допоміжні речовини: мед бджолиний, вугілля активоване.

Лекарственная форма:

таблетки

Производитель:

Цисин Лтд, ФК, Китай

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на нервную систему. Анксиолитики.

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

У комплексному лікуванні порушення пам’яті, уваги, координації рухів, запаморочення, шуму у вухах, пов’язаних із хронічною ішемією мозку.

Противопоказания:

Абсолютні:ü Вагітність або період годування груддю.ü Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.ü Гострі інфекційні захворювання.ü Індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу препарату. Відносні:ü Виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії ремісії.ü Епілепсія.ü Підвищена збудливість.ü Особам, яким з будь-яких причин небажано застосовувати (тяжка форма цукрового діабету, ожиріння, індивідуальна непереносимість продуктів бджільництва) препарат, слід враховувати, що Болюси Хуато містять бджолиний мед у кількості 7 % від маси. В одній дозуючій ложці препарату міститься 0,17 г меду.

Надлежащие меры безопасности при применении:

У разі виникнення відчуття дискомфорту у ділянці шлунка, відчуття жару і почервоніння обличчя можливе зменшення разової дози і, відповідно, слід збільшити частоту прийому препарату. Пацієнтам з розладами сну не рекомендується застосовувати препарат у вечірні години. Перед хірургічним втручанням слід припинити прийом препарату не менше ніж як за 2 тижні.Пацієнтам, хворим на цукровий діабет , необхідно контролювати рівень глюкози у крові.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Даних немає.

Дети:

Безпека та ефективність застосування препарату дітям не встановлені.

Способ применения и дозы:

Болюси Хуато слід приймати внутрішньо, запиваючи достатньою кількістю води. Терапевтична доза (для дорослих): по 4 дозуючі ложки (48 пілюль) 2 рази на добу, бажано через 30-45 хвилин після прийому їжі.Увага! Через кожні 10 днів прийому препарату слід зробити перерву на 1 день.Курс лікування – 2-6 місяців.Профілактична доза (для дорослих): по 2 дозуючі ложки (24 пілюлі) 2 рази на добу, бажано через 30-45 хвилин після прийому їжі. Увага! Через кожні 10 днів прийому препарату слід зробити перерву на 1 день.Курс лікування – 2 місяці.При добрій переносимості препарату і вираженому терапевтичному ефекті курс лікування рекомендується повторювати 2 рази на рік (після консультації з лікарем).

Передозировка:

Явища передозування не зафіксовані. При прийомі доз, які набагато перевищують рекомендовані, можливі явища передозування, зумовлені дією софори японської та женьшеню, що може проявитися появою головного болю, підвищенням температури тіла, порушенням сну, прискоренням серцебиття, болем у ділянці серця, депресією, зниженням статевої активності, артеріальної гіпертензії. Лікування. Терапія симптоматична. При отруєнні можливі порушення дихання, втрата свідомості, характерна підвищена кровоточивість, у тому числі блювання та діарея з домішками крові.

Побочные действия:

У поодиноких випадках можуть виникати нижчезазначені небажані ефекти:підвищення інтенсивності больового синдрому у пацієнтів з головним болем протягом перших 2-3 тижнів терапії;підвищена нервова збудливість, нервозність, безсоння, запаморочення, може впливати на артеріальний тиск, підвищуючи або знижуючи його.У таких випадках слід або зменшити дозу, або при сильних болях та проявах небажаних ефектів відмінити препарат. При подальшому прийомі препарату у нижчих дозах у хворих із головним болем інтенсивність больового синдрому, як правило, знижується до попереднього рівня;відчуття дискомфорту в епігастральній ділянці після прийому препарату; дуже рідко може виникати діарея, нудота, блювання.Зазвичай після зниження разової дози препарату (за рахунок триразового прийому на добу) ці явища купіруються самостійно і не потребують призначення додаткової терапії;відчуття жару і гіперемія обличчя після прийому препарату.Спостерігається у перші 1-2 тижні терапії і в подальшому купірується без будь-яких втручань:висипання на обличчі і тулубі на зразок кропив’янки;естрогеноподібний ефект, що проявляється у вигляді масталгії, менопаузальної вагінальної кровотечі та гінекомастії. У разі виникнення подібних ефектів слід відмінити препарат.

Лекарственное взаимодействие:

Болюси Хуато   бажано приймати окремо від інших лікарських засобів (за 1 годину до або через 1 годину після прийому інших лікарських засобів).Женьшень може знижувати антикоагулянтну дію варварину, також може взаємодіяти з іншими антикоагулянтами (наприклад, гепарином). Не виключена взаємодія з фенелзином (інгібітором МАО). Препарат підвищує кліренс сульфоксидальбендазолу (антигельмитні препарати) та етанолу. Женьшень посилює дію стимуляторів та аналептиків (кофеїн, камфора тощо) і є антагоністом засобів, які пригнічують функції центральної нервової системи (барбітурати, транквілізатори, протисудомні засоби тощо). У комбінації з дигоксином застосовувати тільки за призначенням, при контролі підвищення концентрації дигоксину у крові.

Срок годности:

5 років.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

Індивідуальна упаковка містить 80 г або 10 терапевтичних доз препарату в металевій баночці з нагвинченою кришкою. У баночку вкладена мірна ложечка на 12 пілюль. Баночка вкладена у картонну упаковку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N07XX:

Редакция
Avatar photo
Автор: Алла Волошонович
Кандидат медицинских наук
Врач-эндокринолог
Луганский государственный медицинский университет, факультет - лечебное дело
Подробнее
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Реклама
Люксоптика
Польза и вред глютена
Сухость при менопаузе
Реклама
Пробиотики и COVID-19
Мелатонин и COVID-19
Кому необходим ирригатор
Реклама