Бонокал инструкция по применению

Бонокал фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бонокал таблетки, п/о, №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/11701/01/01 от 30.08.2011. Приказ № 542 от 30.08.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить кальцію карбонату еквівалентно кальцію 500 мг та вітаміну D3 (холекальциферолу) стабілізованого 200 МО (5 мкг); допоміжні речовини: повідон, кросповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, покриття Opadry 21К58794 білий: гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), етилцелюлоза, триацетин.

Производитель:

Кусум Хелсхкер Пвт. Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Мінеральні добавки. Кальцій у комбінації з іншими речовинами.

Показания к применению:

Застосовується для профілактики та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3; для профілактики та у комплексній терапії остеопорозу.

Противопоказания:

Гіперкальціємія (підвищений вміст кальцію в крові), гіперкальціурія (підвищений вміст кальцію в сечі), нефролітіаз (сечокам’яна хвороба), гіпервітаміноз D3. Підвищена чутливість до сої або арахісу. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Під час тривалого лікування препаратом необхідно контролювати рівень кальцію та креатиніну в сироватці крові, особливо пацієнтам літнього віку при сумісній терапії з серцевими глікозидами або тіазидними діуретиками та пацієнтам із високою схильністю до утворення зубних каменів. У випадку появи ознак гіперкальціємії або порушення функції нирок необхідно зменшити дозу або припинити прийом препарату. У пацієнтів із легкою та помірною нирковою недостатністю (особливо у людей літнього віку) або незначною гіперкальціурією необхідно періодично контролювати виділення кальцію із сечею з метою виключення гіперкальціурії.Бонокал з обережністю застосовують іммобілізованим хворим через ризик розвитку гіперкальціємії, хворим на саркоїдоз.Щоб уникнути передозування, необхідно врахувати надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел у межах рекомендованих добових норм споживання кальцію та вітаміну D3.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Застосування таблеток Бонокал® показано у період вагітності. Для запобігання передозуванню добова доза не повинна перевищувати 1500 мг кальцію та 600 МО вітаміну D3. Вітамін D3 та його метаболіти можуть проникати у грудне молоко, тому необхідно враховувати надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел у матері та дитини.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат застосовують для профілактики та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3 дітям старше 5 років за рекомендацією лікаря.

Способ применения и дозы:

Профілактика та лікування дефіциту кальцію та/або вітаміну D3.Дорослі: рекомендована доза становить 1 таблетку 1-3 рази на добу.Діти віком від 5 років: рекомендована доза – 1 таблетка 1-2 рази на добу за рекомендацією лікаря.Профілактика та комплексна терапія остеопорозу.Дорослі: рекомендована доза становить – 1 таблетку 2-3 рази на добу.Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози. Пацієнтам з тяжким ступенем ниркової недостатності не слід застосовувати препарат.

Передозировка:

Найсерйознішим наслідком гострого або хронічного передозування є гіперкальціємія, обумовлена гіперчутливістю до вітаміну D. Симптоми: анорексія, нудота, блювання, запор, біль у животі, м’язова слабкість, втомлюваність, психічні розлади, полідипсія, поліурія, нефрокальциноз, порушення серцевого ритму у тяжких випадках. Можуть розвинутися непритомний стан та кома. Тривале передозування високими дозами препарату може призвести до уражень нирок та кальцинозу тканин. Лікування: слід припинити застосування препарату. Необхідно ввести в організм велику кількість рідини та дотримуватися дієти з обмеженою кількістю кальцію. Залежно від тяжкості передозування може виникнути необхідність застосування петльових діуретиків, бісфосфонатів, кальцитоніну, кортикостероїдів. 

Побочные действия:

Небажані ефекти за частотою виникнення класифікують за такими категоріями: нечасто (> 1/1000, < 1/100), рідко (> 1/10 000, < 1/1000), дуже рідко (< 1/10 000).З боку обміну речовин: нечасто – гіперкальціємія, гіперкальціурія.З боку травного тракту: рідко – запор, метеоризм, нудота, біль у животі, діарея. З боку шкіри і підшкірної клітковини: дуже рідко – свербіж, висипання, кропив’янка.

Лекарственное взаимодействие:

Діуретики тіазидного ряду знижують виведення кальцію з сечею. При сумісній терапії необхідно контролювати рівень кальцію в сироватці крові, оскільки збільшується ризик виникнення гіперкальціємії. Кальцій може перешкоджати абсорбції препаратів тетрациклінового ряду, хінолонових антибіотиків, левотироксину, тому ці препарати необхідно приймати за 2 години до або через 4 - 6 годин після прийому Бонокалу®.При сумісній терапії із серцевими глікозидами необхідний контроль ЕКГ та клінічного стану хворого, оскільки препарати кальцію можуть потенціювати терапевтичні та токсичні ефекти серцевих глікозидів.Для запобігання зниженню всмоктування бісфосфонатів або фториду натрію рекомендується приймати Бонокал® не раніше ніж за 1 годину після їх прийому.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 7 таблеток у блістері, по 4 або 10 блістерів у картонній упаковці.По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A12AX:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бонокал
Производитель:Кусум Хелсхкер Пвт. Лтд., Индия
Форма выпуска: По 7 таблеток у блістері, по 4 або 10 блістерів у картонній упаковці.По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/11701/01/01 от 30.08.2011. Приказ № 542 от 30.08.2011
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка містить кальцію карбонату еквівалентно кальцію 500 мг та вітаміну D3 (холекальциферолу) стабілізованого 200 МО (5 мкг); допоміжні речовини: повідон, кросповідон, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, покриття Opadry 21К58794 білий: гіпромелоза, титану діоксид (Е 171), етилцелюлоза, триацетин.

Фармакологическая группа:Мінеральні добавки. Кальцій у комбінації з іншими речовинами.
Код АТХ:A12AX - Препараты кальция в комбинации с другими препаратами
Реклама
Быстрое сканирование глаз поможет диагностировать рассеянный склероз на ранней стадии
Сканирование глаз позволяет диагностировать рассея...
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Бронхиальная астма удваивает риск развития инфаркта и инсульта: ученые
Бронхиальная астма — это хроническое воспалительно...
Зубные пасты могут вызвать стоматит и кариес
Зубные пасты содержат ингредиенты, которые помогаю...
Реклама