Бронхоцин инструкция по применению

Бронхоцин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Бронхоцин сироп по 125 г во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3275/01/01 от 01.09.2010. Приказ № 752 от 01.09.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 5 мл (1 дозувальна ложка) містять:глауцину гідроброміду – 5,75 мг,ефедрину гідрохлориду – 4,60 мг;допоміжні речовини: кислоти лимонної моногідрат, сахароза, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, олія базиліка, полісорбат - 80, спирт етиловий 96 %, вода очищена.

Производитель:

Балканфарма-Троян АД, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Противокашлевые средства и муколитики.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування (для пригнічення кашлю та розрідження секрету) при:гострому трахеїті;гострому катаральному бронхіті;загостренні хронічного бронхіту;бронхітній формі ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень).

Противопоказания:

Бронхоцин не призначають пацієнтам із гіперчутливістю до будь-якого компонента лікарського засобу, а також при наявності хронічної ішемічної хвороби, стенокардії, тиреотоксикозі і артеріальній гіпертензії тяжкого ступеня або неконтрольованій артеріальній гіпертензії. Не призначають дітям віком до 3 років. Тяжкі органічні захворювання серця з проявами декомпенсації, феохромоцитома, закритокутова глаукома, гіпертрофія простати із затримкою сечі, безсоння, І триместр вагітності, період годування груддю.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Сироп з обережністю застосовують неспокійним і надмірно збудженим хворим, при застосуванні інгібіторів МАО. Сироп з обережністю призначають хворим на діабет, зважаючи на те, що наявний в його складі ефедрин у більш значних дозах підвищує обмін речовин, що призводить до підвищення рівня цукру у крові.Діти і пацієнти літнього віку чутливіші до ефектів ефедрину.Стан гіпоксії, гіперкапнії, ацидозу, та/або диселектролітемія можуть знизити ефективність препарату та/або збільшити частоту виникнення побічних ефектів.Бронхоцин містить як допоміжні речовини парабени, що можуть спричинити виникнення алергічних реакцій, іноді – бронхоспазм. Бронхоцин містить 96 % етанолу. У кожній дозі (1 мірній ложці) міститься до 0,069 г алкоголю. Це є небезпечним для хворих на алкоголізм, епілепсію, для пацієнтів із захворюваннями печінки, ушкодженнями або захворюваннями мозку, а також для вагітних і дітей. Препарат може змінити або посилити дію інших ліків.Бронхоцин містить сахарозу. Кожна доза (5мл) містить 2 г сахарози. Наявність сахарози у цій лікарській формі робить її непідходящою для застосування у хворих на діабет.Тривале застосування не має кумулятивного ефекту, але були повідомлення про толерантність із залежністю, може призводити до зловживання лікарським засобом. При необхідності проведення хірургічних або стоматологічних втручань пацієнти мають повідомити про препарати, які вони приймають, що містять ефедрин.При скаргах на безсоння, рекомендується останній прийом препарату робити за кілька годин до відходу до сну.З обережністю призначають хворим із рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози або при глюкозо-галактозному синдромі. Застосування препарату може впливати на результати допінг-тестів у спортсменів.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Бронхоцин протипоказаний у І триместрі вагітності. При призначенні лікарського засобу в останній період вагітності це може призвести до тахікардії у плода. Ефедрин екскретується у грудне молоко і може спричинити небажані лікарські реакції у немовлят. Зважаючи на це, під час годування груддю препарат не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Застосування Бронхоцину може спричинити легке збудження або неуважність і сонливість. Ефедрин може спричинити мідріаз і впливати на швидкість реакції. Тому неохідна обережність при виконанні таких робіт, як керування автотранспортними засобами або обслуговування механізмів, що рухаються.

Дети:

Не призначають дітям віком до 3 років.

Способ применения и дозы:

Сироп Бронхоцину застосовують перорально.Дорослим призначають по 2 дозувальні ложки 3-4 рази на добу.Дітям віком від 3 до 10 років – по 1 дозувальній ложці 3 рази на добу.Дітям віком старше 10 років – по 2 дозувальні ложки 3 рази на добу.Одна дозувальна ложка містить 5 мл сиропу.Тривалість лікування не повинна перевищувати 7 днів.

Передозировка:

При передозуванні сиропу можливі прояви параноїдальних психозів, марення та галюцинацій, збудження, безсоння, судоми, тремтіння кінцівок, сильне потіння, нудота, затримка сечі, гіпертензія, аритмії серця, набряк легень, у деяких випадках в’ялість і сонливість. Лікування складається з промивання шлунка, застосування активованого вугілля і симптоматичних засобів.

Побочные действия:

При застосуванні препарату Бронхоцин можлива поява таких небажаних реакцій:З боку серцево-судинної системи: порушення серцевого ритму і провідності, тахікардія, рідко - підвищення артеріального тиску, недостатня циркуляція крові в кінцівках;з боку нервової системи: тремор, збудження, безсоння, неспокій, запаморочення, рідко - головний біль, напруження;з боку травної системи: рідко - нудота, блювання, анорексія, запор;з боку сечовидільної системи: рідко – утруднене сечовипускання, у хворих із гіпертрофією передміхурової залози можлива затримка сечі;з боку шкіри і підшкірної клітковини: рідко - алергічний висип, відчуття свербежу, підвищене потовиділення;з боку органа зору: рідко – мідріаз, порушення зору;з боку імунної системи: тахіфілаксія, рідко – бронхоспазм, реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк, кропив’янка; інше: рідко – слабкість, сухість у роті, наявність глауцину може чинити заспокійливу дію.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з серцевими глікозидами, деякими симпатикоміметиками, галогенованими анестетиками (галотон), хінідином, трициклічними антидепресантами існує ризик прояву серцевих аритмій. Подібні ефекти можуть спостерігатися і при одночасному застосуванні з ерго-алкалоїдами або окситоцином.Препарат можна застосовувати одночасно з антибіотиками, іншими хіміотерапевтичними засобами, антипіретиками і вітамінами.При одночасному застосуванні із гуанетидином посилюється безпосередній альфа-адреноміметичний ефект сиропу і пригнічується дія гуанетидину.Комбінування препарату з антидепресантами, стимуляторами ЦНС, анорексигенними засобами, препаратами наперстянки, гормонами щитовидної залози і загальними наркотичними засобами може підвищити ризик виникнення небажаних лікарських реакцій. Слід уникати комбінованого застосування ефедрину з резерпіном та інгібіторами МАО через можливість різкого підвищення кров’яного тиску та появи порушень ритму. При необхідності лікування препаратом Бронхоцин слід дотримуватися інтервалу, що становить 2 тижні після припинення прийому інгібіторів моноамінооксидази.При одночасному застосуванні із неселективними бета-блокаторами знижується бронхолітичний ефект продукту. Симпатикоміметики мають антагоністичну дію на антигіпертензивний ефект бета-блокаторів.При одночасному лікуванні препаратом Бронхоцин і пероральними протидіабетичними лікарськими продуктами можливе зменшення їхнього гіпоглікемічного ефекту.Інші стимулюючі ЦНС лікарські продукти або тонізуючі напої рослинного походження (кава, чай) можуть посилювати стимулюючі ефекти препарату Бронхоцин на ЦНС при одночасному застосуванні.При одночасному лікуванні препаратом Бронхоцин і пероральними протидіабетичними лікарськими продуктами можливе зменшення їхнього гіпоглікемічного ефекту.Ефедрин є антагоністом ненаркотичних аналгетиків та лікарських засобів, які пригнічують центральну нервову систему.При поєднанні з кофеїном можливий розвиток тяжких токсичних ефектів.

Срок годности:

4 роки.

Условия хранения:

Зберігати у захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ºС.Не заморожувати. Зберігати у місцях, недоступних для дітей.Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Форма выпуска / упаковка:

По 125 мл сиропу у флаконі, у картонній коробці разом з дозувальною ложкою.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05FB01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Бронхоцин
Производитель:Балканфарма-Троян АД, Болгария
Форма выпуска: По 125 мл сиропу у флаконі, у картонній коробці разом з дозувальною ложкою.
Регистрационное удостоверение:№ UA/3275/01/01 от 01.09.2010. Приказ № 752 от 01.09.2010
МНН:Cough suppressants and mucolytics
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 5 мл (1 дозувальна ложка) містять:глауцину гідроброміду – 5,75 мг,ефедрину гідрохлориду – 4,60 мг;допоміжні речовини: кислоти лимонної моногідрат, сахароза, метилпарагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, олія базиліка, полісорбат - 80, спирт етиловий 96 %, вода очищена.

Фармакологическая группа:Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Противокашлевые средства и муколитики.
Код АТХ:R05FB01 - Противокашлевые средства и муколитики
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама