Информация об использовании рецептурных препаратов

Циннаридон инструкция по применению

Циннаридон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Циннаридон таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5806/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 19 от 22.01.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 05.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить цинаризину 20 мг, домперидону малеату еквівалентного домперидону 15 мг;допоміжні речовиникрохмаль кукурудзяний, лактоза, тальк, магнію стеарат, натрію крохмалю гліколят, кремнію діоксид колоїдний.

Основные физико-химические свойства:

таблетки круглої форми, пласкі, зі скошеними краями та рискою з одного боку, майже білого кольору;

Производитель:

Элегант, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, улучшающие мозговое кровообращение.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат. Цинаризин – блокатор кальцієвих каналів із вираженим впливом на судини головного мозку. Препарат зменшує цереброастенічні прояви, головний біль, шум у вухах, поліпшує загальний стан.Фармакологічні властивості цинаризину значною мірою обумовлені його здатністю блокувати мембранні кальцієві канали. Він інгібірує надходження в клітини іонів кальцію і зменшує їхній вміст у депо плазмолем (сарколем).Цинаризин позитивно впливає на мозковий, периферичний та коронарний кровообіг: поліпшує мікроциркуляцію, підвищує здатність еритроцитів до деформації і зменшує підвищену в’язкість крові. Підвищує стійкість тканин до гіпоксії.Препарат має безпосередню спазмолітичну дію на кровоносні судини, зменшує їх реакцію на біогенні судинозвужуючі речовини (ангіотензин).На системний артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, скоротність і провідність серця істотно не впливає. Цинаризин має також протигістамінну активність. Зменшує збудливість вестибулярного апарату (пригнічує ністагм). Домперидон – антагоніст рецепторів допаміну, прокінетик, за структурою близький до деяких нейролептиків групи бутирофенону. Практично не проникає через гематоенцефалічний бар’єр. Збільшує тривалість перистальтичних скорочень антрального відділу та дванадцятипалої кишки, прискорює випорожнення шлунка, підвищує тонус нижнього стравоходного сфінктера. Не змінює шлункову секрецію. Його протиблювотна дія обумовлена поєднанням периферичної (гастрокінетичної) дії та антагонізму до рецепторів дофаміну в тригерній зоні хеморецепторів, які розташовані поза гематоенцефалічним бар’єром. Домперидон збільшує ефективність цинаризину. Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо цинаризин абсорбується зі шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація у плазмі досягається через 1 – 4 години.Зв’язування з білком плазми становить 91 %. Період напіввиведення становить 3 – 6 годин. Основна частина метаболітів виділяється з сечею та калом.Домперидон після прийому внутрішньо швидко адсорбується. Біодоступність становить 13 – 15 %. Швидко розподіляється у різних тканинах. У тканинах мозку його концентрація не велика.91 – 93 % зв’язуються з білками плазми. Максимальна концентрація у крові досягається через 30 хвилин – 1 годину. У стінках кишок та печінці підлягає інтенсивному метаболізму. Шлях виведення – в незмінному вигляді через кишки та частково – нирками.

Показания к применению:

Порушення мозкового та периферичного кровообігу, зокрема, пов’язані зі спазмом судин, атеросклерозом, перенесеними черепно-мозковими травмами, інсультом; мігрень, хвороба Меньєра; інші вестибулярні порушення.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, шлунково-кишкові кровотечі, непрохідність шлунка та кишок, вагітність, період лактації, гіперпролактинемія, вживання алкоголю та седативних засобів, дитячий вік до 5 років.

Особенности применения:

На початку лікування не рекомендується займатися діяльністю, що вимагає швидкої психічної і фізичної реакції. З обережністю застосовувати пацієнтам з артеріальною гіпертензією. При вираженій артеріальний гіпотензії препарат призначають у змен­шених дозах. Наявність цинаризину у складі препарату може впливати на результати допінг-тестів у спортсменів.

Способ применения и дозы:

Дорослим – по 2 таблетки 3-4 рази на день через 15 – 30 хвилин після їжі протягом дня і, в разі необхідності, перед сном. Дозу можна збільшити до 9 таблеток на день, якщо потрібно. Лікування слід розпочинати на ранніх стадіях розвитку захворювання і проводити протягом декількох тижнів або місяців, не перериваючи. Дітям від 5 до 12 років – по 1 таблетці 3-4 рази на день через 15 – 30 хвилин після їжі і, в разі необхідності, перед сном. При захитуванні приймають 1 таблетку за 3-4 години до поїздки.

Передозировка:

При передозуванні відзначається сонливість, дезорієнтація та екстрапірамідні розлади, особливо у дітей. Специфічного антидоту немає. Слід промити шлунок, дати активоване вугілля і призначити симптоматичну терапію. Для усунення екстрапірамідної симптоматики можна застосовувати антихолінергічні засоби, препарати для лікування паркінсонізму або антигістамінні препарати з антихолінергічними властивостями. 

Побочные действия:

Препарат звичайно добре переноситься. Однак можливі сонливість, сухість у роті, диспепсичні явища, кишкові спазми, алергійні реакції у вигляді шкірного висипу – у цих випадках зменшують дозу. В окремих хворих літнього віку з’являються (чи посилюються) екстрапірамідні симптоми. Циннаридон може викликати підвищення рівня пролактину в сироватці. Можливі головний біль, запаморочення, запор.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат може підсилювати седативну дію депресантів центральної нервової системи, включаючи алкоголь, барбітурати, наркотичні аналгетики, транквілізатори, снодійні засоби, трициклічні антидепресанти, седативні засоби. Антацидні та антисекреторні засоби в разі одночасового прийому знижують біодоступність Циннаридону. Домперидон може зменшувати гіпопролактаміновий ефект бромокриптину.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 8 до 25 °С. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Таблетки № 10 у блістері, № 10х40 у пачці.

Категория отпуска:

По рецепту.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуТаблетки.Адреса205, Кіртіман, Ахмедабад-9, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N07CA52:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Циннаридон
Производитель:Элегант, Индия
Форма выпуска: Таблетки № 10 у блістері, № 10х40 у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5806/01/01 от 22.01.2007. Приказ № 19 от 22.01.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:По рецепту.
Состав:

1 таблетка містить цинаризину 20 мг, домперидону малеату еквівалентного домперидону 15 мг;допоміжні речовиникрохмаль кукурудзяний, лактоза, тальк, магнію стеарат, натрію крохмалю гліколят, кремнію діоксид колоїдний.

Фармакологическая группа:Средства, улучшающие мозговое кровообращение.
Код АТХ:N07CA52 - Циннаризин, комбинации
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама