Цитовир-3 инструкция по применению

Цитовир-3 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Цитовир-3 капсулы №12 в блис.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12580/01/01 от 16.11.2012. Приказ № 921 от 16.11.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: альфа-глутаміл-триптофан натрію (тимоген® натрію) 0,5 мг;кислота аскорбінова   50 мг;бендазолу гідрохлорид (дибазол)  20 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат; кальцію стеарат;оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171); барвники: захід жовтий FCF (Е 110), азорубін (Е 122).

Производитель:

Цитомед, МБНПК, ЗАО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Иммуностимуляторы.

Показания к применению:

Профілактика та комплексна терапія грипу і гострих респіраторних вірусних інфекцій у дорослих і дітей віком від 12 років.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Захворювання, що протікають зі зниженням м’язового тонусу, судомним синдромом. Тяжка серцева недостатність. Артеріальна гіпотензія. Тромбоз, схильніть до тромбозів, тромбофлебіт. Тяжкі захворювання нирок. Хронічний нефрит з набряками і порушенням азотовидільної функції нирок. Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, що супроводжується кровотечею. Цукровий діабет.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказано.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Під час лікування слід дотримуватися обережності при управлінні транспортними засобами та роботі зі складними механізмами, а у разі виникнення запаморочення утриматися від потенційно небезпечних видів діяльності, які вимагають підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Дети:

Не застосовують дітям віком до 12 років

Способ применения и дозы:

Схеми лікувального та профілактичного застосування ідентичні.Приймають внутрішньо за 30 хвилин до їди.Дорослим і дітям віком від 12 років - по 1 капсулі 3 рази на день. Курс лікування – 4 дні. Профілактичний курс при необхідності повторюють через 3-4 тижні.

Передозировка:

Симптоми: короткочасне зниження артеріального тиску, підвищена пітливість, відчуття жару, запаморочення, нудота, легкий головний біль.При виникненні вищезазначених симптомів необхідно негайно звернутися до лікаря.Необхідний контроль за функцією нирок, артеріальним тиском і концентрацією глюкози в крові.Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

З боку травної системи: печія, нудота;з боку сечовидільної системи: ушкодження гломерулярного апарату нирок, кристалурія, утворення уратних, та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах;алергічні реакції: свербіж, гіперемія, шкірні висипання, набряк Квінке, кропив'янка; іноді - анафілактичний шок за наявності сенсибілізації;з боку ендокринної системи: ушкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія, глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до появи цукрового діабету;з боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, біль у ділянці серця, при тривалому застосуванні - погіршення показників ЕКГ у зв'язку зі зменшенням серцевих викидів, зниження артеріального тиску, дистрофія міокарда;з боку кровотворної системи: тромбоцитоз, гіперпротромбінемія, еритроцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз; у хворих із недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази кров’яних тілець може спричинити гемоліз еритроцитів;з боку нервової системи: підвищена збудливість, порушення сну, головний біль, запаморочення;з боку дихальної системи: сухий кашель, нежить, ускладнене дихання;з боку обміну речовин: порушення обміну цинку, міді;загальні порушення: відчуття жару, підвищене потовиділення, почервоніння обличчя, реакції гіперчутливості.Взаємодії альфа-глутаміл-триптофану з лікарськими засобами не виявлено.Дибазол посилює гіпотензивну дію гіпотензивних і діуретичних лікарських засобів.Фентоламін посилює гіпотензивну дію дибазолу.Аскорбінова кислота підвищує концентрацію в крові бензилпеніциліну та тетрациклінів. Покращує всмоктування в кишечнику препаратів заліза. Знижує ефективність гепарину та непрямих антикоагулянтів. Ацетилсаліцилова кислота (АСК), пероральні контрацептиви, свіжі соки та лужні напої знижують всмоктування та засвоєння. При одночасному застосуванні з АСК підвищується виділення із сечею аскорбінової кислоти і знижується виділення АСК. АСК знижує абсорбцію аскорбінової кислоти приблизно на 30 %. Аскорбінова кислота збільшує ризик розвитку кристалурії при лікуванні саліцилатами та сульфаніламідами короткої дії, уповільнює виведення нирками кислот, збільшує виведення лікарських засобів, які мають лужну реакцію (в тому числі алкалоїдів), знижує концентрацію в крові пероральних контрацептивів. При одночасному застосуванні зменшує хронотропну дію ізопрепаліну.Зменшує терапевтичну дію антипсихотичних лікарських засобів (нейролептиків) - похідних фенотіазину, канальцеву реабсорбцію амфетаміну та трициклічних антидепресантів. Барбітурати і примідон підвищують виведення аскорбінової кислоти із сечею.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С, в оригінальній упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 12 капсул у блістері. Один блістер в пачці з картону. По 12 капсул у пластиковому контейнері об'ємом 10, 20 або 30 мл , з пробкою з ущільнюючим елементом та пластиковою кришкою з контролем першого розкриття. 1 контейнер у пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПрепарат містить лактозу, тому необхідно утримуватися від застосування його хворим з непереносимістю галактози, лактозною недостатністю або порушенням всмоктування глюкози – галактози.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Цитовир-3
Производитель:Цитомед, МБНПК, ЗАО, Российская Федерация
Форма выпуска: По 12 капсул у блістері. Один блістер в пачці з картону. По 12 капсул у пластиковому контейнері об'ємом 10, 20 або 30 мл , з пробкою з ущільнюючим елементом та пластиковою кришкою з контролем першого розкриття. 1 контейнер у пачці з картону.
Регистрационное удостоверение:№ UA/12580/01/01 от 16.11.2012. Приказ № 921 от 16.11.2012
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: альфа-глутаміл-триптофан натрію (тимоген® натрію) 0,5 мг;кислота аскорбінова   50 мг;бендазолу гідрохлорид (дибазол)  20 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат; кальцію стеарат;оболонка капсули: желатин, титану діоксид (Е 171); барвники: захід жовтий FCF (Е 110), азорубін (Е 122).

Фармакологическая группа:Иммуностимуляторы.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама