Деринат инструкция по применению

Деринат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Деринат раствор д/ин., 15 мг/мл по 5 мл во флак. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8201/02/01 от 23.05.2008. Приказ № 273 от 23.05.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Діюча речовина: натрію дезоксирибонуклеат; 1 флакон містить 75 мг натрію дезоксирибонуклеату; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора безбарвна рідина.

Производитель:

Техномедсервис, ЗАО ФП, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Цитокіни та імуностимулятори.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Препарат активізує процеси клітинного й гуморального імунітету. Імуномодулюючий ефект зумовлений стимуляцією В-лімфоцитів, активацією Т-хелперів. Деринат активує неспецифічну резистентність організму, оптимізуючи запальні реакції та імунну відповідь на бактеріальні, вірусні й грибкові антигени. Стимулює репаративні й регенеративні процеси. Підвищує резистентність організму до інфекцій, регулює гемопоез (сприяє нормалізації числа лейкоцитів, гранулоцитів, фагоцитів, тромбоцитів). Завдяки вираженій лімфотропності, Деринат стимулює дренажно-детоксикаційну функцію лімфатичної системи. Деринат істотно знижує чутливість клітин до шкідливої дії хіміотерапевтичних препаратів і променевої терапії. Препарат не має тератогенної і канцерогенної дії. Фармакокінетика.Всмоктування й розподіл.Препарат швидко всмоктується й розподіляється в органах і тканинах за участю ендолімфатичного шляху транспорту. Має високу тропність до органів кровотворної системи, бере активну участь у клітинному метаболізмі, вбудовуючись у клітинні структури. У фазі інтенсивного надходження препарату в кров відбувається перерозподіл між плазмою й форменими елементами крові, паралельно з метаболізмом і виведенням. Після одноразової ін’єкції для всіх фармакокінетичних кривих, які описують зміну концентрації препарату у вивчених органах і тканинах, характерними є швидка фаза підвищення і швидка фаза зниження концентрації в інтервалі часу 5 - 24 години. Період напіввиведення (Т 1/2) при внутрішньом’язовому введенні становить 72,3 години. Деринат швидко розподіляється по організму, у процесі щоденного курсового застосування кумулюється в органах і тканинах: максимально - у кістковому мозку, лімфовузлах, селезінці, тимусі; меншою мірою - у печінці, головному мозку, шлунку, тонкому й товстому кишечнику. Максимальна концентрація в кістковому мозку визначається через 5 годин після введення препарату. Препарат проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр. Максимальна концентрація препарату в головному мозку досягається через 30 хв.Метаболізм і виведення.Деринат метаболізується в організмі. Екскретується з організму (у вигляді метаболітів) частково з калом, і, більшою мірою, із сечею за біекспоненційною залежністю.

Показания к применению:

Радіаційне ураження;порушення гемопоезу;мієлодепресія й резистентність до цитостатиків в онкологічних хворих, що розвинулися на тлі цитостатичної і/або променевої терапії (стабілізація гемопоезу, зниження кардіо- і мієлотоксичности хіміопрепаратів);стоматити, індуковані цитостатичною терапією;виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ерозивний гастродуоденіт;ішемічна хвороба серця;облітеруючі захворювання судин нижніх кінцівок, хронічна ішемічна хвороба нижніх кінцівок II - III стадії;трофічні виразки, рани, що довго на загоюються;одонтогенний сепсис, гнійно-септичні ускладнення;ревматоїдний артрит;опікова хвороба;передопераційний і післяопераційний періоди (у хірургічній практиці);ендометрит;хламідіоз, уреоплазмоз, мікоплазмоз;простатит;хронічні обструктивні захворювання легенів;туберкульоз легенів.

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість, вагітність, період лактації.

Особенности применения:

Для зменшення болючості Деринат вводять внутрішньом’язово повільно протягом 1 – 2 хв. Безпосередньо перед введенням рекомендується зігріти флакон у руці до температури тіла.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат не застосовують в період вагітності і годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Способ применения и дозы:

Дорослим: внутрішньом’язово протягом 1-2 хвилин по 5 мл (75 мг) 1,5% розчину з інтервалом 24 - 72 години.При ішемічній хворобі серця - 10 ін’єкцій з інтервалом 48 - 72 години.При виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки - 5 ін’єкцій з інтервалом 48 годин.При онкологічних захворюваннях – 3 - 10 ін’єкцій з інтервалом 24 - 72 години.У гінекології (міоми, ендометріоз, сальпінгоофорит) та в андрології (простатит) - 10 ін’єкцій з інтервалом 24 - 48 годин.При туберкульозі легенів – 10 - 15 ін’єкцій з інтервалом 24 - 48 годин.При хронічних запальних захворюваннях - 5 ін’єкцій з інтервалом 24 години, далі 5 ін’єкцій з інтервалом 72 години.Дітям препарат призначають внутрішньом’язово за такою самою схемою, як і дорослим. Дітям віком до 2 років препарат призначають у разовій дозі 7,5 мг (0,5 мл 1,5 % розчину).Дітям віком від 2 до 10 років разова доза визначається із розрахунку 0,5 мл препарату на рік життя. Із 10-річного віку одноразова доза становить 5 мл 1,5 % розчину, курсова доза - до 5 ін’єкцій 1,5 % препарату.

Передозировка:

Негативних явищ передозування не виявлено.

Побочные действия:

При швидкому введенні препарату у м’яз відзначається помірна болючість у місці ін’єкції, що не потребує медикаментозного лікування.У ряді випадків, після внутрішньом’язових ін’єкцій (через 1,5 - 3 години) відзначається короткочасне підвищення температури тіла в середньому до 38 °С, що купірується призначенням симптоматичних засобів (анальгін, димедрол). У хворих на цукровий діабет відзначається гіпоглікемізуюча дія, що слід враховувати, контролюючи рівень цукру в крові.

Лекарственное взаимодействие:

Застосування Деринату в комплексній терапії дає змогу підвищити ефективність іскоротити тривалість лікування при значному зменшенні доз антибіотиківі противірусних засобів.Деринат підвищує ефективність протипухлинних антибіотиків антрациклінового ряду, цитостатиків.Препарат потенціює терапевтичний ефект базисної терапії при виразковій хворобі шлунка й дванадцятипалої кишки. Деринат знижує ятрогенність базисних препаратів при лікуванні ревматоїдного артриту з досягненням 50 % і 70 % поліпшення в ряді комплексних показників активності хвороби.При хірургічному сепсисі введення Деринату до складу комплексної терапії спричиняє зниження рівня інтоксикації, активацію імунітету, нормалізацію кровотворення, поліпшення роботи органів, відповідальних за процеси детоксикації внутрішнього середовища організму.

Срок годности:

5 років.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +4 до +18 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 мл у скляному флаконі. По 5 флаконів у піддон із ПВХ у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Місцезнаходження105318, Москва, вул. Миронівська, буд.33. Т. 7(095)367-72-90.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Деринат
Производитель:Техномедсервис, ЗАО ФП, Российская Федерация
Форма выпуска: По 5 мл у скляному флаконі. По 5 флаконів у піддон із ПВХ у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8201/02/01 от 23.05.2008. Приказ № 273 от 23.05.2008
МНН:Desoxyribonuclease
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Діюча речовина: натрію дезоксирибонуклеат; 1 флакон містить 75 мг натрію дезоксирибонуклеату; допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Цитокіни та імуностимулятори.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама