Дерматон инструкция по применению

Дерматон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Дерматон крем д/наруж. прим. по 35 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5304/01/01 от 27.10.2006. Приказ № 710 от 27.10.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 г крему містить диклофенаку натрію 1 г, гепарину натрію 0,142 г (що еквівалентно 25 000 МО);допоміжні речовини: ментол, цетилстеариловий спирт, парафін рідкий, гліцерол, октилдодеканол, метил-4-гідроксибензоат, n-пропіл-4-гідроксибензоат, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

м’який, гомогенний, білого кольору крем зі слабким запахом ментолу;

Производитель:

Озон Лаб., Румыния/Великобритания

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Диклофенак натрію, похідне від бензолоцтової кислоти - нестероїдний протизапальний препарат з високою протизапальною, знеболюючою та жарознижуючою дією, що обумовлена пригніченням синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення. Гальмує агрегацію тромбоцитів. Гепарин натрію – речовина, якій властива антикоагулянтна та антитромботична активність, послаблює запальну реакцію. Гепарин виявляє протинабряковий ефект, сприяє регенерації сполучної тканини. Антикоагулянтний ефект обумовлений прямою дією на систему згортанні крові за рахунок утворення комплексу з антитромбіном ІІІ.

Показания к применению:

Препарат показаний для: лікування захворювань вен: тромбофлебіту, поверхневих тромбозів, флебіту; профілактики флебіту; лікування запальних захворювань суглобів, болю у м’язах із супутнім ревматизмом: остеоартрит, гідроартроз, тендовагініт, бурсит, плечелопатковий періартрит; лікування посттравматичних ушкоджень зв’язок, сухожиль та м’яких тканин: вивихів, розтягнень, забоїв, м’язової контрактури, ушкоджень меніску, тендобурситів, контрактур, гематом.

Противопоказания:

Препарат протипоказаний при таких станах:відома гіперчутливість до диклофенаку натрію, інших нестероїдних протизапальних засобів, гепарину або до будь-якої з допоміжних речовин;ексудативний дерматит, висип, екземи, виразки, опіки та інфіковані ураження шкіри або інші ушкодження шкіри;вагітність;період лактації;дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Не можна наносити крем на ділянки біля губ, ніздрів, ділянки біля очей, статевих органів та анального отвору, а також на ушкоджену або подразнену шкіру. У випадку потрапляння крему на вищеперелічені ділянки негайно змити препарат великою кількістю чистої води. Не наносити на слизові оболонки.Слід уникати контакту крему з очима та потрапляння його в дихальні шляхи. При потраплянні препарату на слизову оболонку ока, його слід промити чистою теплою водою.Після застосування препарату завжди слід мити руки, якщо тільки вони не є об’єктом лікування.У випадку появи висипу застосування крему Антифлебітик слід припинити.Необхідно з обережністю застосовувати преапарат людям, які страждають на: хвороби шлунково-кишкового тракту, такі як геморагічний гастрит та виразкова хвороба шлунка; серцева та ниркова дисфункції та при коагулопатіях, пов’язані з коагуляцією крові; зневоднення, гіповолемію або гіпотензію, бо існує збільшений ризик підвищення токсичності. Вагітність і годування груддю. Препарат протипоказаний при вагітності або при плануванні вагітності та годуванні груддю. Вплив на здатність керувати автомобілем та механізмами. Можливі запаморочення та нечіткість зору.

Способ применения и дозы:

Тільки для зовнішнього застосування. Дорослим наносити на уражену ділянку 2 – 3 г крему (смужка довжиною приблизно 5 см) тонким шаром до трьох разів на добу та злегка втирати в шкіру.У випадку лікування захворювань вен масаж не показаний, можлива лише герметична пов’язка на місце, де був нанесений крем.Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання та отриманих результатів. Через два тижні після початку лікування показана повторна оцінка терапевтичної дії препарату.

Передозировка:

Не описане.

Побочные действия:

Застосування препарату може спричинити небажані ефекти типові для нестероїдних протизапальних засобів, гепарину натрію та ментолу. Можливі алергічні реакції у вигляді еритеми, кропив’янки, свербежу шкіри та подразнень слизових оболонок, сльозотечі, гарячки та бронхоспазму. Можливі крововиливи під шкіру або в слизові оболонки, кровотеча з ран, шлунково-кишкові кровотечі, гематурія (які можуть посилитися у випадку прийому перорального антикоагулянту), запаморочення та порушення чіткості зору, тромбоцитопенія, підвищення рівнів трансаміназ у сироватці крові.

Лекарственное взаимодействие:

Не описана.

Срок годности:

Зберігати при температурі до 25°С в недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 35 г у тубі, по 1 тубі у коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуКрем для зовнішнього застосування. Адреса35 Моара де Фок стріт, 700520 Іасі, Румунія
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05BA53:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Дерматон
Производитель:Озон Лаб., Румыния/Великобритания
Форма выпуска:По 35 г у тубі, по 1 тубі у коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5304/01/01 от 27.10.2006. Приказ № 710 от 27.10.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 г крему містить диклофенаку натрію 1 г, гепарину натрію 0,142 г (що еквівалентно 25 000 МО);допоміжні речовини: ментол, цетилстеариловий спирт, парафін рідкий, гліцерол, октилдодеканол, метил-4-гідроксибензоат, n-пропіл-4-гідроксибензоат, вода очищена.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы.
Код АТХ:C05BA53 - Гепарин, комбинации
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама