Дифосфоцин инструкция по применению

Дифосфоцин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Дифосфоцин раствор д/ин., 1000 мг/4 мл по 4 мл в амп. №3
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13936/01/02 от 29.09.2014. Приказ № 681 от 29.09.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 ампула (4 мл розчину) містить 500 мг або 1000 мг цитиколіну (у вигляді цитиколіну натрію);допоміжні речовини: натрію гідроксид (для доведення рН), вода для ін’єкцій. Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозорий безбарвний розчин.

Производитель:

Митим С.р.л. для "Магис Фармасьютичи С.п.А.", Италия

Фармакотерапевтическая группа:

Другие психостимулирующие и ноотропные средства. Цитиколин.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Діфосфоцин – це препарат, що містить аналог природного нуклеозиду цитиколіну (цитидин 5’-дифосфохоліну), який є попередником фосфатидилхоліну та інших фосфоліпідів, що входять до складу клітинних мембран. Було показано, що цитиколін покращує мозковий кровообіг і постачання кисню до мозку, що сприяє відновленню нормального церебрального метаболізму. Крім того, завдяки захисній дії по відношенню до дофамінергічних нейронів цитиколін сприяє підвищенню рівнів дофаміну та збільшує чутливість дофамінових рецепторів. Фармакокінетика. Після внутрішньом’язового введення 1000 мг цитиколіну максимальні рівні його основного метаболіту – холіну – спостерігаються через 0,4 години, сягаючи рівня 25 мкмоль/л. Цитиколін метаболізується печінкою з утворенням вільного холіну, який далі залучається до циклів синтезу лецитину та мембранних ліпідів. Виведення цитиколіну відбувається переважно через дихальні шляхи (12 % у повністю метаболізованому вигляді), і деякою мірою із сечею та фекаліями.

Показания к применению:

Інсульт, гостра фаза порушень мозкового кровообігу та лікування ускладнень і наслідків порушень мозкового кровообігу; черепно-мозкова травма та її неврологічні наслідки;когнітивні порушення та порушення поведінки внаслідок хронічних судинних і дегенеративних церебральних розладів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до цитиколіну або до інших компонентів препарату.Підвищений тонус парасимпатичної нервової системи.Спосіб застосування та дози. Рекомендована доза для дорослих становить від 500 мг до 2000 мг на добу залежно від тяжкості симптомів.Препарат призначати для внутрішньом’язового або внутрішньовенного застосування. Внутрішньовенно препарат може бути введений повільно ін’єкційно (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться) або крапельно (швидкість: 40-60 крапель на хвилину).Максимальна добова доза – 2000 мг.Термін лікування залежить від перебігу хвороби та визначається лікарем.Пацієнти літнього віку не потребують коригування дози.Розчин для ін’єкцій призначений тільки для одноразового застосування. Препарат застосовувати одразу після відкриття ампули. Залишки препарату необхідно знищити. Побічні реакції. Побічні реакції виникають дуже рідко (< 1/10 000), включаючи поодинокі випадки.З боку центральної і периферичної нервової систем: сильний головний біль, вертиго, галюцинації.З боку серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, артеріальна гіпотензія, тахікардія.З боку дихальної системи: задишка.З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея.З боку імунної системи: алергічні реакції, у тому числі: висипання, гіперемія, екзантема, кропив’янка, пурпура, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.Загальні розлади: озноб, зміни у місці введення.Передозування. Про випадки передозування не повідомлялось.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Достатні дані про застосування цитиколіну вагітним жінкам відсутні. Дані щодо екскреції цитиколіну у грудне молоко та його дія на плід невідомі. У період вагітності або годування груддю лікарський засіб можна призначати тільки тоді, коли очікувана терапевтична користь для матері переважає потенційний ризик для плода.Діти.Досвід застосування препарату дітям обмежений.Особливості застосування. У випадку тяжкого набряку головного мозку необхідно призначати препарати для зменшення внутрішньочерепного тиску, такі як маніт та кортикостероїди.У випадку внутрішньовенного застосування препарат слід вводити повільно (протягом 3-5 хвилин залежно від дози, що вводиться). У разі застосування внутрішньовенно краплинно, швидкість вливання повинна становити 40-60 крапель на хвилину.У випадку стійкого внутрішньочерепного крововиливу не слід перевищувати дозу 1000 мг на добу та швидкість внутрішньовенного вливання (30 крапель на хвилину).

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

В індивідуальних випадках деякі побічні реакції з боку центральної нервової системи можуть впливати на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Цитиколін посилює ефект леводопи.Не слід призначати препарат одночасно з лікарськими засобами, що містять меклофеноксат.Препарат можна призначати одночасно з антигеморагічними препаратами, засобами, що застосовуються для зниження внутрішньочерепного тиску, та розчинами для перфузій.

Срок годности:

5 років. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 4 мл розчину для ін’єкцій в ампулі; по 3 ампули з дозуванням 1000 мг або по 5 ампул з дозуванням 500 мг у контурній чарунковій упаковці у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьЧерез відсутність результатів спеціальних досліджень сумісності препарат не можна змішувати з іншими лікарськими засобами.МісцезнаходженняВіа Качамалі, 34-38 – 25125 Брешиа, Італія / Via Cacciamali, 34-38 – 25125 Brescia, Italy.Власник реєстраційного посвідченняМагіс Фармасьютічі С.п.А. / Magis Farmaceutici S.p.A.МісцезнаходженняВіа Качамалі, 34-36-38 – 25125 Брешиа, Італія / Via Cacciamali, 34-36-38 – 25125 Brescia, Italy.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ N06BX06:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Дифосфоцин
Производитель:Митим С.р.л. для "Магис Фармасьютичи С.п.А.", Италия
Форма выпуска:По 4 мл розчину для ін’єкцій в ампулі; по 3 ампули з дозуванням 1000 мг або по 5 ампул з дозуванням 500 мг у контурній чарунковій упаковці у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13936/01/02 от 29.09.2014. Приказ № 681 от 29.09.2014
МНН:Citicoline
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 ампула (4 мл розчину) містить 500 мг або 1000 мг цитиколіну (у вигляді цитиколіну натрію);допоміжні речовини: натрію гідроксид (для доведення рН), вода для ін’єкцій. Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Другие психостимулирующие и ноотропные средства. Цитиколин.
Код АТХ:N06BX06 - Цитиколин
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама