Диклобене инструкция по применению

Диклобене фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диклобене пластырь трансдерм. по 140 мг в пак. №10 (5х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8678/01/01 от 13.01.2016. Приказ № 14 от 13.01.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: диклофенак;1 пластир містить 140 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: макроголу лауриловий ефір, диізопропіладипат, гліцерин, пропіленгліколь, сорбіту розчин, що кристалізується (Е 420), натрію поліакрилат, натрію кармелоза, акрилатний сополімер, кремнію діоксид колоїдний безводний, каолін, натрію сульфіт безводний (Е 221), динатрію едетат, бутилгідрокситолуол (Е 321), алюмінію-калію сульфат безводний, кислота винна, ментол, вода очищена;основа: неткане полотно, плівка поліпропіленова.

Производитель:

Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, которые применяются местно при суставной и мышечной боли. Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения.

Показания к применению:

Місцеве лікування болю при гострих ушкодженнях травматичної етіології, у тому числі при спортивних травмах, таких як розтягнення, забиття, вивихи. Симптоматичне лікування локалізованих ревматичних уражень м’яких тканин і суглобів.

Противопоказания:

Гіперчутливість до диклофенаку, ацетилсаліцилової кислоти, інших нестероїдних протизапальних засобів, аналгетиків або до будь-якого компонента препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів. Загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, відкриті ураження шкіри, опіки, інфекції шкіри або екзема.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Пластир не можна накладати на відкриті рани (наприклад подряпини, порізи) або на екзематозні ділянки шкіри. Запобігати контакту з очима та слизовими оболонками. Не слід накладати пластир та оклюзійну пов’язку. Якщо після 3 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, слід звернутися за консультацією до лікаря.Для зменшення ризику виникнення побічних ефектів необхідно застосовувати для лікування мінімальну ефективну дозу диклофенаку натрію протягом якомога коротшого проміжку часу.У пацієнтів з алергією або бронхіальною астмою при застосуванні нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) в анамнезі можливе виникнення бронхоспазму.При появі будь-яких шкірних висипань після застосування трансдермального пластиру лікування препаратом потрібно припинити.Слід уникати потрапляння прямих сонячних променів чи випромінювання в солярії на місце застосування препарату протягом приблизно 1 дня для зниження ризику фотосенсибілізації.Незважаючи на те, що ризик виникнення системних побічних реакцій мінімальний, трансдермальний пластир слід застосовувати з обережністю пацієнтам з порушеннями функцій нирок, серця або печінки, з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, флегмоною кишечнику або геморагічним діатезом.Пацієнтам літнього віку слід застосовувати НПЗП з обережністю через більшу схильність до виникнення побічних ефектів.Диклобене містить пропіленгліколь та бутилгідрокситолуол. Пропіленгліколь може спричиняти подразнення шкіри. Бутилгідрокситолуол може спричиняти місцеві шкірні реакції (наприклад контактний дерматит) або подразнення очей та слизових оболонок.Не рекомендовано застосовувати будь-які інші НПЗП або лікарські засоби, що містять диклофенак під час застосування препарату Диклобене.

Применение в период беременности или кормления грудью:

I та II триместриДостатніх клінічних даних стосовно нашкірного застосування диклофенаку під час вагітності немає. Дослідження на тваринах виявили репродуктивну токсичність після системного застосування препарату. Оскільки вплив інгібування біосинтезу простагландинів на вагітність не встановлений, препарат Диклобене слід застосовувати у І-ІІ триместрах вагітності тільки після консультації з лікарем та при наявності позитивного співвідношення користь/ризик. III триместрДиклофенак натрію протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з тим, що всі інгібітори синтезу простагландинів можуть:викликати у плода:кардіопульмональну токсичність (з передчасним закриттям артеріальної протоки та розвитком легеневої гіпертензії);порушення функції нирок, що прогресує до ниркової недостатності з маловоддям;викликати у матері та дитини:тривалу кровотечу – ефект, пов’язаний з інгібуванням агрегації тромбоцитів, який може проявитися навіть на фоні прийому дуже низьких доз препарату;інгібування скорочень мускулатури матки, що призводить до затримки або пролонгації пологів.Годування груддюНезначна кількість диклофенаку та його метаболітів проникають у грудне молоко. Рішення щодо застосування препарату у період годування груддю приймає лікар при наявності вагомих підстав для його застосування, коли очікувана користь від лікування перевищує потенційний ризик. Препарат Диклобене не слід прикладати на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Негативний ефект малоймовірний.

Дети:

Ефективність та безпека застосування препарату для дітей віком до 18 років не досліджувалися.

Способ применения и дозы:

Пластир накладають на уражену ділянку тіла. Застосовують по 1 пластиру 2 рази на добу, ранком та ввечері. Перед застосуванням знімають прозору плівку, яка захищає поверхню пластиру. Один трансдермальний пластир розрахований на безперервне використання протягом 12 годин.Максимальна добова доза становить 2 пластирі, навіть якщо є необхідність застосувати пластир більш, ніж на одній ділянці. Одночасно можна застосовувати тільки на одній ушкодженій ділянці.За необхідності пластир можна утримувати на місці за допомогою еластичної сітчастої пов’язки. Пластир слід застосовувати протягом якомога менш тривалого періоду.Тривалість застосування не повинна перевищувати 7 днів. Питання щодо продовження лікування вирішує лікар індивідуально.

Передозировка:

Випадки передозування не зафіксовані.Якщо у разі некоректного застосування або при випадковому передозуванні препарату виникнуть системні побічні ефекти, слід вжити відповідних заходів, як і при інтоксикації пероральними нестероїдними протизапальними препаратами.

Побочные действия:

З боку шкіри та підшкірно-жирової клітковини: почервоніння, свербіж, відчуття печіння та висипи на шкірі, іноді з пустулами або пухирями, реакції гіперчутливості, місцеві алергічні реакції, включаючи контактний дерматит; у хворих, які застосовували НПЗП нашкірно, спостерігалися генералізовані шкірні висипи, реакції гіперчутливості, включаючи ангіоедему, анафілактичні реакції, реакції фотосенсибілізації.При застосуванні препарату Диклобене на великих ділянках впродовж тривалого періоду не виключена поява системних побічних ефектів (таких як захворювання нирок або шлунково-кишкового тракту, бронхоспазм), але ризик виникнення їх дуже низький порівняно з пероральним застосуванням препаратів з диклофенаком натрію.

Лекарственное взаимодействие:

Системна абсорбція диклофенаку у разі правильного застосування препарату Диклобене є дуже низькою порівняно з пероральним прийомом, тому взаємодія з іншими лікарськими засобами є малоімовірною.

Срок годности:

2,5 роки.Після першого відкриття упаковки – 4 місяці.

Условия хранения:

Зберігати у щільно закритій оригінальній упаковці для захисту від висихання та світла, при температурі не вище 25 ºС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 5 пластирів у герметичному пакеті з можливістю повторної герметизації, по 1 або 2 пакети в коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M01AB05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диклобене
Производитель:Меркле ГмбХ для "ратиофарм ГмбХ", Германия
Форма выпуска:

По 5 пластирів у герметичному пакеті з можливістю повторної герметизації, по 1 або 2 пакети в коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/8678/01/01 от 13.01.2016. Приказ № 14 от 13.01.2016
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: диклофенак;1 пластир містить 140 мг диклофенаку натрію;допоміжні речовини: макроголу лауриловий ефір, диізопропіладипат, гліцерин, пропіленгліколь, сорбіту розчин, що кристалізується (Е 420), натрію поліакрилат, натрію кармелоза, акрилатний сополімер, кремнію діоксид колоїдний безводний, каолін, натрію сульфіт безводний (Е 221), динатрію едетат, бутилгідрокситолуол (Е 321), алюмінію-калію сульфат безводний, кислота винна, ментол, вода очищена;основа: неткане полотно, плівка поліпропіленова.

Фармакологическая группа:Средства, которые применяются местно при суставной и мышечной боли. Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама