Диклопар инструкция по применению

Диклопар фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Диклопар таблетки №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/4520/01/01 от 23.05.2006. Приказ № 309 от 23.05.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Основные физико-химические свойства:

круглі, плоскі таблетки білого або майже білого кольору, з фаскою та рискою на одному боці;складдопоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, желатин, магнію стеарат, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, натрію метабісульфіт, тальк, натрію крохмальгліколят, кальцію гідрофосфат.

Производитель:

Фламинго Фармасьютикалс Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Парацетамол має інгібуючу дію на фермент циклооксигеназу, який каталізує перетворення арахідонової кислоти до простагландину PGG2. Цей простагландин має спорідненість з больовими рецепторами в гіпоталамусі та як наслідок призводить до підвищення температури тіла. Парацетамол може блокувати фермент тільки в середовищі з низьким вмістом пероксиду, яким є гіпоталамус, тому наслідком блокування є антипіретична дія. Парацетамол також інгібує біосинтез простагландинів та зменшує їх вміст у синовіальній рідині артритних суглобів.Диклофенак натрію інгібує циклооксигеназу, внаслідок цього блокуються реакції арахідонового каскаду та порушується синтез простагландинів, тромбоксану А2, простацикліну, лейкотрієнів та викид лізосомальних ферментів; диклофенак пригнічує агрегацію тромбоцитів; при тривалому застосуванні має десенсибілізуючу дію. Посилює дію парацетамолу.При сумісному застосуванні дія парацетамолу настає раніше та забезпечує знеболювальний ефект перед настанням ефектів диклофенаку натрію.Фармакокінетика. Парацетамол легко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація визначається через 10–60 хв після прийому. Розподіляється у більшість тканин організму, проходить через плацентарний бар’єр, присутній у грудному молоці. Зв’язується з білками плазми незначною мірою, тільки у разі гострої інтоксикації зв’язується від 20 до 50% препарату. Терапевтична доза на 90–100% виводиться з жовчю вперший день, в основному після печінкової кон’югації з глюкуроновою кислотою (60%), сірчаною кислотою (35%) або цистеїном (3%). Період напіввиведення становить від 1 до 3 год.Диклофенак натрію швидко та повністю всмоктується після внутрішнього застосування, максимальна концентрація відзначається протягом 2–3 год. Середня пікова концентрація незміненого препарату приблизно 1 мг/л фіксується після прийому однієї таблетки, що містить 50 мг диклофенаку натрію. Диклофенак натрію добре зв’язується з білками плазми (≥95,5%), головним чином з альбуміном, проходить у синовіальну рідину пацієнтів з остеоартритом та ревматоїдним артритом та елімінується із неї повільніше, ніж із плазми. Диклофенак натрію елімінується, головним чином, після печінкового метаболізму шляхом уринарної та міліарної екскреції глюкуронових та сульфатних кон’югатів. Основним метаболітом у людини є 4-гідроксидиклофенак. З сечею виводиться від 20 до 30% дози, з жовчю – від 10 до 20%.

Показания к применению:

Лікування больового синдрому при ревматоїдному артриті, анкілозуючому спондиліті, остеоартриті; печінкові та ниркові коліки, загострення подагри, післяопераційний біль, для короткочасного лікування гострих м’язово-скелетних травм, гострий біль при тендиніті двоголового м’яза; піддельтоподібний бурсит, дисменорея.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату та інших нестероїдних протизапальних засобів. Обструктивна уропатія, обструктивні захворювання шлунково-кишкового тракту, паралітична непрохідність кишечнику і кишкова атонія, тяжкий ульцерогенний коліт, міастенія, рефлюкс-езофагіт, глаукома, гострі геморагії, гостра порфірія при вираженому порушенні функції печінки та/або нирок, астма, що виникає на фоні прийому ацетилсаліцилової кислоти. Вагітність, лактація, дитячий вік до 6 років.

Особенности применения:

Препарат з обережністю призначають пацієнтам з порушенням функції нирок та печінки, пацієнтам з виразковою хворобою шлунка та дванадцятипалої кишки. З обережністю застосовувати у пацієнтів похилого віку, з астмою, бронхоспазмом, кровотечею різної етіології, серцево-судинними захворюваннями. Необхідно контролювати склад периферичної крові та функціональний стан печінки.Парацетамол при довготривалому застосуванні, особливо у великих дозах може чинити гепатотоксичну дію та впливати на кровотворення, тому під час лікування Диклопаром необхідно слідкувати за функцією печінки (іноді можливе транзиторне підвищення активності амінотрансфераз сироватки крові, гепатит) та кровотворною системою. Під час лікування виключається вживання алкоголю та робота з транспортними засобами та механізмами, які потребують підвищеною уваги.

Способ применения и дозы:

Призначають зазвичай дорослим та дітям старше 12 років по 1 таблетці тричі на день після їди. Максимальна добова доза – 3 таблетки. Курс лікування – 5 днів. Дітям старше 6 років призначають по 2,5 мг/кг маси тіла (диклофенак натрію). Побічна дія. Найчастіше відзначаються диспепсичні явища (нудота, анорексія, біль та неприємні відчуття в ділянці шлунка, метеоризм, запор, діарея). З боку нирок (набряки, в окремих випадках – гостра ниркова недостатність, гематурія, протеїнурія) Інші клінічно значимі побічні ефекти: запаморочення, головний біль, збудження, порушення сну, підвищена втомлюваність. Можливі алергічні реакції на компоненти препарату; ерозії і виразки у шлунково-кишковому тракті, підвищення рівня трансаміназ у крові, шлунково-кишкові кровотечі, гепатит, набряки, асептичний менінгіт, еозинофільна пневмонія, алопеція, фотосенсибілізація, пурпура, гемолітична і апластична анемія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, порушення зору, чутливості, судоми, інтерстеціальний нефрит, ниркова коліка.

Передозировка:

Симптоми: порушення свідомості, гіпервентиляція, запаморочення, гепатонекроз, судоми, блювання, кровотечі. У випадку гострого передозування викликають блювання або проводять промивання шлунка, призначають активоване вугілля. Симптоматична терапія; антидот парацетамолу – N-ацетилцистеїн.

Лекарственное взаимодействие:

Не призначати одночасно з препаратами, які потенційно нефро- та гепатотоксичні. При одночасному призначенні Диклопар з іншими нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикоїдами, циклоспорином зростає ризик виникнення побічних ефектів; одночасне призначення барбітуратів та вживання алкоголю потенціює гепатотоксичну дію препарату. Підвищує в крові концентрацію літію, дигоксину, непрямих антикоагулянтів, пероральних протидіабетичних засобів.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 250С. 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M01AB55:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Диклопар
Производитель:Фламинго Фармасьютикалс Лтд., Индия
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері, по 10 блістерів у пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/4520/01/01 от 23.05.2006. Приказ № 309 от 23.05.2006
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M01AB55 - Диклофенак, комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама