Долопрокт инструкция по применению

Долопрокт фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Долопрокт крем рект. по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10318/01/01_ от 10.12.2009. Приказ № 256 от 09.04.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: флуокортолону півалат, лідокаїну гідрохлорид;1 г крему містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;1 супозиторій містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 40 мг;допоміжні речовини: крем ректальний натрію гідрофосфату додекагідрат, динатрію едетат, натрію дигідрофосфату дигідрат, спирт бензиловий, сорбітану стеарат, полісорбат 60, спирт цетостеариловий, парафін рідкий, вазелін білий, вода очищена;супозиторії ректальні жир твердий.

Производитель:

Байер АГ

Фармакотерапевтическая группа:

Гормоны коры надпочечников.

Показания к применению:

Симптоматичне полегшення болю, набряку, свербежу, печіння, що пов’язані згемороїдальними вузлами; проктитом;экземою в ділянці заднього проходу ( тільки крем ректальний).Інфекційні процеси в ділянці нанесення препарату. Специфічні шкірні процеси (туберкульоз, сифіліс), вітряна віспа, реакція після щеплення в ділянці нанесення препарату. Відома підвищена чутливість до компонентів препарату.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Якщо Ви вагітні, будь ласка, повідомте про це лікарю. У перші три місяці вагітності, як правило, не рекомендується застосовувати препарати, що містять кортикостероїди, призначені для місцевого застосування. Особливо слід уникати їхнього тривалого застосування.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Не рекомендується застосування препарату у дітей, оскільки клінічних досліджень застосування у дітей не проводилось.Перед застосуванням препарату Долопрокт® (який рекомендується застосовувати одразу ж після дефекації) ділянку задньопрохідного отвору слід ретельно очистити. Тривалість лікування не повинна перевищувати 2 тижні.Крем ректальний Ректальний крем слід наносити двічі на день: ранком та ввечері. В перші дні лікування крем можна наносити три рази на день. По мірі полегшення симптомів часто буває достатньо однієї аплікації на день. Невелику кількість крему (приблизно розміром з горошину) розтирають пальцем у ділянці задньопрохідного отвору і задньопрохідного кільця, переборюючи кінцем пальця опір сфінктера. Перед нанесенням в середину прямої кишки на тюбик нагвинчують аплікатор, що додається, та вставляють його в задньопрохідний отвір. Після цього невелику кількість крему вводять у пряму кишку, легко стискаючи тубу. Однак у разі сильних запальних, і тому особливо болісних, процесів, внутрішнє застосування мазі рекомендується проводити також пальцем. На вузли, що випадають, наносять товстий шар мазі, а потім обережно вдавлюють пальцем всередину.СупозиторіїЗазвичай щоденно вводять по 1 супозиторію глибоко в задньопрохідний отвір двічі на день, вранці та ввечері. При сильних болях у перші 3 дні вводять по 1 супозиторію 3 рази на день. При полегшенні симптомів у багатьох випадках достатнім є застосування одного супозиторію на день або навіть через день. Після передозування при ректальному чи періанальному застосуванні препарату Долопрокт® не очікується жодного ризику гострої токсичності. Після ненавмисного перорального застосування препарату (наприклад, після проковтування кількох грамів крему або кількох супозиторіїв) очікуються головним чином серйозні симптоми, спричинені лідокаїну гідрохлоридом, що можуть проявлятися в залежності від дози у вигляді тяжких ефектів з боку серцево-судинної системи (пригнічення або зупинка функції серця) і симптомів з боку ЦНС (конвульсії, пригнічення або зупинка дихальної функції).

Побочные действия:

Як і всі лікарські засоби, Долопрокт® може спричиняти побічні ефекти.Долопрокт, крем ректальний:Частота небажаних ефектів була обчислена на основі пулу даних клінічних досліджень, що включали 661 пацієнта. Небажані ефекти включали лише ефекти з боку шкіри в ділянці задньопрохідного отвору, причому печіння було поширеним небажаним ефектом (≥ 1 %, <10 %), а подразнення та алергічні реакції – непоширеними.Не можна виключити алергічні реакції на будь-який із компонентів препарату.Після тривалого лікування препаратом Долопрокт® (більше чотирьох тижнів) є ризик розвитку локальних реакцій шкіри, таких як атрофія, стриї або телеангіектазії.Долопрокт, супозиторії ректальні:Частота небажаних ефектів була обчислена на основі пулу даних клінічних досліджень, що включали 367 пацієнтів. Небажані ефекти включали лише розлади шкіри в ділянці задньопрохідного отвору, причому печіння було поширеним небажаним ефектом (≥ 1 %, <10 %), а подразнення - непоширеним ефектом (≥ 0,1 %, <1 %). Не можна виключити алергічні реакції на будь-який із компонентів препарату.Після тривалого лікування препаратом Долопрокт® (більше чотирьох тижнів) є ризик розвитку локальних реакцій шкіри, таких як атрофія, стриї або телеангіектазії.У разі, якщо Ви помітили будь-які побічні ефекти, не зазначені в цій інструкції, будь ласка, повідомте про це Вашого лікаря.Пацієнти, що приймають протиаритмічні препарати, повинні застосовувати лідокаїн з обережністю. Будь ласка, поінформуйте Вашого лікаря, якщо Ви застосовуєте або нещодавно застосовували будь-які лікарські засоби, навіть ті, які відпускаються без рецепта.Крем ректальний – 3 роки.Супозиторії ректальні – 4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Крем: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.Супозиторії: зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. 

Форма выпуска / упаковка:

Крем: туби по 15, 30 г та аплікатор.Супозиторії: по 10 штук у стрипах.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняПри грибкових ураженнях потрібна додаткова спеціальна терапія.Слід уникати випадкового потрапляння препарату в очі. Рекомендується ретельно вимити руки після застосування препарату.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ C05AX03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Долопрокт
Производитель:Байер АГ
Форма выпуска: Крем: туби по 15, 30 г та аплікатор.Супозиторії: по 10 штук у стрипах.Категорія відпуску. Без рецепта.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10318/01/01_ от 10.12.2009. Приказ № 256 от 09.04.2014
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: флуокортолону півалат, лідокаїну гідрохлорид;1 г крему містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;1 супозиторій містить флуокортолону півалату 1,0 мг, лідокаїну гідрохлориду 40 мг;допоміжні речовини: крем ректальний натрію гідрофосфату додекагідрат, динатрію едетат, натрію дигідрофосфату дигідрат, спирт бензиловий, сорбітану стеарат, полісорбат 60, спирт цетостеариловий, парафін рідкий, вазелін білий, вода очищена;супозиторії ректальні жир твердий.

Фармакологическая группа:Гормоны коры надпочечников.
Код АТХ:C05AX03 - Препараты для лечения геморроя и анальных трещин в комбинации
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама