Доппельгерц Актив Витамин Е Форте инструкция по применению

Доппельгерц Актив Витамин Е Форте фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Доппельгерц Актив Витамин Е Форте капсулы по 200 мо №60
Производитель:
Регистрация:
№ UA/7569/01/01 от 15.01.2008. Приказ № 9 от 15.01.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить концентрату вітаміну Е рослинного походження, що відповідає вітаміну Е (RRR -a- токоферол ацетат) 200 МО (147 мг).допоміжні речовини: олія соєва, желатин, гліцерин, 70 % розчин сорбітолу, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

м’які желатинові капсули, які містять маслянисту рідину жовтого кольору;

Производитель:

Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Витамины. Простые препараты витаминов. Токоферол (витамин Е).

Фармакологические свойства:

Вітамін Е належить до групи жиророзчинних вітамінів.Чинить антиоксидантну дію, сприяє нормалізації рівня ліпідів у плазмі крові, запобігає підвищеній проникності капілярів. Токоферол бере участь у тканинному диханні й інших процесах тканинного метаболізму. Вітамін Е необхідний для нормального розвитку і функціонування статевих залоз. Фармакокінетика. Вітамін Е швидко всмоктується в травному тракті, при цьому він потрапляє в кров і лімфу у формі ліпопротеїнового комплексу. Інтенсивність абсорбції залежить від дози: при дозі 50 – 500 мг всмоктуваність становить близько 70 %, а при дозі 1500 мг – приблизно 55 %.Поглинений a-токоферол у незміненому стані або окиснений у a-токоферолову кислоту виводиться разом із калом. При перетворенні в a-токоферолову кислоту вітамін Е виділяється із сечею у вигляді лактону.

Показания к применению:

Загроза переривання вагітності, профілактика порушень ембріонального розвитку плода;порушення менструального циклу;у комплексній терапії серцево-судинних захворювань і атеросклерозу;м’язові дистрофії, дерматоміозити;порушення функцій статевих залоз у чоловіків;вегетативні клімактеричні розлади;істотні фізичні навантаження;у період одужання після перенесених захворювань, що супроводжувалися пропаснимсиндромом;дегенеративні і проліферативні зміни суглобів і зв'язкового апарату хребта.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до токоферолу або інших складових препарату.

Особенности применения:

Препарат не застосовують дітям віком до 12 років.Необхідно з обережністю призначати препарат пацієнтам із тяжким кардіосклерозом, ризиком емболії, при інфаркті міокарда і з підвищеним ризиком розвитку тромбофлебіту.Вагітність і годування груддю. Токоферол потрапляє у материнське молоко і у незначній кількості проникає через плаценту. Добова профілактична доза у цей періоди становить 147 мг (1 капсула). Накопичений на сьогодні досвід свідчить, що і при більш значних дозах негативного впливу на плід/дитину не спостерігається.Вплив на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами.Не описаний.

Способ применения и дозы:

Застосовувати внутрішньо. Капсули Доппельгерц®актив Вітамін Е форте рекомендується приймати під час або після їди, не розжовуючи та запиваючи невеликою кількістю рідини.Для дорослих та дітей старше 12 років лікувальні дози – 1-3 капсули на добу.Максимальна добова доза становить 3 капсули (441 мг, або 600 МО).При загрозі переривання вагітності та для профілактики порушень ембріонального розвитку плода призначають по 1 капсулі 1 раз на добу протягом 7-14 днів.При порушеннях менструального циклу – по 1 капсулі 1-2 рази на добу протягом 2-3 місяців.У складі комплексної терапії серцево-судинних захворювань і атеросклерозу – по 1 капсулі 1 раз на добу протягом 1-3 тижнів, у комбінації з вітаміном А.При м’язових дистрофіях, дерматоміозитах – по 1 капсулі через день протягом 20-40 днів із повторенням курсу через 2-3 місяці.При порушенні функції статевих залоз у чоловіків добова доза становить 1-2 капсули, яку призначають одночасно з гормональними засобами курсом 30 днів.При інших захворюваннях і станах, що потребують застосування Доппельгерц®актив Вітамін Е форте, дозовий режим і тривалість лікування визначаються в кожному випадку індивідувально в залежності від терапевтичного ефекту та індивідуальної переносимості препарату.

Передозировка:

Досі не спостерігалось випадків тяжких і небезпечних для життя побічних ефектів, навіть в умовах екстремального передозування.При прийомі великих доз, 880 мг (6 капсул) і більше на добу, можливі розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, пронос, біль у ділянці епігастрія).При тривалому застосуванні Вітаміну Е в дозі 590 мг (4 капсули) на добу може спостерігатися зниження концентрації гормонів щитовидної залози в сироватці крові.

Побочные действия:

В окремих випадках можливі алергічні реакції (свербіж, гіперемія шкіри). При перших ознаках підвищеної чутливості до препарату необхідно припинити його застосування.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з препаратами, які містять залізо, ефективність дії токоферолу знижується. Тому препарати заліза рекомендується застосовувати через 8–12 год перед або після прийому Доппельгерц® Вітамін Е форте.Великі дози токоферолу можуть підсилювати дію антагоністів вітаміну К.

Срок годности:

Зберігати при температурі не вище +25ºС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.Термін придатності – 4 роки.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 капсул у блістері. По 3 блістери в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарської форми.Свісс Капс АГ, Хусенштрассе 35, 9533 Кирхберг, Швейцарія.Назва та адреса виробника готового лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург, Німеччина.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна та хімічна назви: tocopherol; RRR-α-токоферолу ацетат;Форма випускуКапсули.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11HA03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Доппельгерц Актив Витамин Е Форте
Производитель:Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия
Форма выпуска: По 20 капсул у блістері. По 3 блістери в картонній коробці.Назва та адреса виробника лікарської форми.Свісс Капс АГ, Хусенштрассе 35, 9533 Кирхберг, Швейцарія.Назва та адреса виробника готового лікарського засобу.Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ, Шлезвігер Штр. 74, 24941 Фленсбург, Німеччина.
Регистрационное удостоверение:№ UA/7569/01/01 от 15.01.2008. Приказ № 9 от 15.01.2008
МНН:Tocopherol
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить концентрату вітаміну Е рослинного походження, що відповідає вітаміну Е (RRR -a- токоферол ацетат) 200 МО (147 мг).допоміжні речовини: олія соєва, желатин, гліцерин, 70 % розчин сорбітолу, вода очищена.

Фармакологическая группа:Витамины. Простые препараты витаминов. Токоферол (витамин Е).
Код АТХ:A11HA03 - Токоферол (витамин Е)
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Почему бананы следует включать в свой ежедневный рацион
Бананы не только вкусны, но и полезны. Они богаты ...
Вино может предотвратить развитие е инсульта: врач
По данным Всемирной организации по борьбе с инсуль...
Реклама