Доппельгерц Тоникум К инструкция по применению

Доппельгерц Тоникум К фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Доппельгерц Тоникум К раствор ор. по 1000 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8811/01/01 от 21.08.2008. Приказ № 485 от 21.08.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

100 мл розчину містять рідкого екстракту листя і квіток глоду (1:1) 1,22 г, рідкого екстракту листя меліси (1:1) 0,84 г, рідкого екстракту шишок хмелю (1:1) 0,84 г;допоміжні речовини: настойка ароматична, настойка з апельсинової шкірки, 70 % розчин інвертованого цукру, мед, ванілін, барвник цукровий Е 150, вино лікерне.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина темно-коричневого кольору, ароматна;

Производитель:

Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтическая группа:

Тонизирующие средства.

Фармакологические свойства:

Комбінований препарат, дія якого обумовлена властивостями компонентів рослинного походження, що входять до його складу.Препарати з листя і квіток глоду покращують коронарний кровотік і перфузію міокарда, чинять позитивну інотропну і дромотропну дію, подовжують ефективний рефрактерний період міокарда, знижують периферичний опір судин.Листя меліси застосовують при порушеннях сну і функціональних шлунково-кишкових розладах. Лікарський засіб виявляє слабкий седативний ефект і тому застосовується при напруженості, занепокоєнні і дратівливості.Шишки хмелю застосовуються при подібних терапевтичних показаннях – незначних психічних розладах і порушеннях сну.Обидва компоненти сприяють відновленню зниженої опірності до нервових навантажень. Крім того, вони сприятливо впливають на загальний стан організму після хвороби.Дію препарату обумовлюють властивості компонентів, що входять до його складу, тому проведення кінетичних спостережень не є можливим; усі разом компоненти не можуть бути простежені за допомогою маркерів або біодосліджень.

Показания к применению:

Функціональні серцево-судинні порушення і розлади кровообігу;зниження опірності до нервових перенавантажень;стани після перенесених захворювань.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату.Порушення функції печінки та/або нирок.Вагітність та період годування груддю.Дитячий вік до 12 років.

Особенности применения:

Препарат містить 15 об’ємних відсотків спирту етилового. При дотриманні вказівок щодо дозування при кожному прийомі препарату (20 мл) в організм потрапляє до 2,5 г спирту. Групу ризику становлять хворі на епілепсію, хронічний алкоголізм, з черепно-мозковими травмами та захворюваннями печінки.Оскільки у препараті міститься спирт етиловий, його застосування у період вагітності і годування груддю протипоказане.Через вміст у препараті спирту етилового, екстракту меліси та шишок хмелю можливий його вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати зі складними механізмами.Вказівки для діабетиків20 мл Доппельгерц® Тонікуму К відповідають 0,34 хлібним одиницям.

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 1 столовій ложці (20 мл) 3 – 4 рази на день після їди та перед сном. Тривалість курсу лікування – до 3 місяців. За необхідності, курс лікування можна повторювати після 2-3-тижневої перерви.

Передозировка:

При дуже великих дозах глід може спричиняти зниження артеріального тиску і брадикардію.При виникненні підвищеної чутливості до компонентів препарату проводять десенсибілізуючу терапію.

Побочные действия:

Як правило, препарат переноситься добре. При застосуванні рекомендованих доз побічні ефекти не спостерігаються. Але в окремих випадках можливі алергічні реакції на компоненти препарату (почервоніння шкіри, свербіж), незначні розлади шлунково-кишкового тракту (нудота, пронос).

Лекарственное взаимодействие:

Даних немає, але в зв'язку із вмістом у препараті спирту етилового не рекомендується його одночасне застосування з препаратами, несумісними з алкоголем.

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С. Після першого відкриття зберігати у прохолодному місці (не вище 15 °С). Термін придатності - 3 роки.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у пляшках із коричневого скла.По 1 пляшці у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуРозчин оральний.АдресаQueisser Pharma GmbH & Co. KG,Schleswiger Strabe 74, 24941 Flensburg, Німеччина.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Доппельгерц Тоникум К
Производитель:Квайссер Фарма ГмбХ и Ко. КГ, Германия
Форма выпуска: По 250 мл, 500 мл, 750 мл, 1000 мл у пляшках із коричневого скла.По 1 пляшці у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8811/01/01 от 21.08.2008. Приказ № 485 от 21.08.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

100 мл розчину містять рідкого екстракту листя і квіток глоду (1:1) 1,22 г, рідкого екстракту листя меліси (1:1) 0,84 г, рідкого екстракту шишок хмелю (1:1) 0,84 г;допоміжні речовини: настойка ароматична, настойка з апельсинової шкірки, 70 % розчин інвертованого цукру, мед, ванілін, барвник цукровий Е 150, вино лікерне.

Фармакологическая группа:Тонизирующие средства.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама