Фелоран инструкция по применению

Фелоран фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Фелоран гель д/наруж. прим. 1 % по 60 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6512/01/01 от 23.08.2012. Приказ № 658 от 23.08.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: диклофенак; 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: карбомер, діетаноламін, натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, спирт ізопропіловий, вода очищена.

Производитель:

Балканфарма-Троян АД, Болгария

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения. Диклофенак.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування болю, запалення та набряку при:пошкодженні м’яких тканин: травми сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів (наприклад внаслідок вивиху, розтягнення, синців); спортивні травми;локалізованих формах ревматизму м’яких тканин: тендиніт (у тому числі тенісний лікоть), бурсит, плечовий синдром та періартропатія; локалізованих формах дегенеративного ревматизму (остеоартрит периферичних суглобів та хребта).

Противопоказания:

Відома гіперчутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату; наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю застосовувати з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно із застосуванням його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.Препарат рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на запалену, поранену або інфіковану шкіру. Не допускати попадання лікарського засобу в очі, на слизові оболонки та відкриті рани. Препарат не можна ковтати.При появі будь-яких шкірних висипань лікування препаратом слід припинити.Не застосовувати гель під повітронепроникними пов’язками. У випадку розтягування зв'язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.Препарат містить пропіленгліколь, що може спричиняти легке локалізоване подразнення шкіри.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Клінічного досвіду застосування гелю у період вагітності або годування груддю немає, тому не рекомендується призначати його у дані періоди. Особливо це стосується ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності та/або передчасного закриття артеріальної протоки.При наявності вагомих підстав для призначення гелю у період годування груддю, коли очікувана користь від застосування препарату перевищує потенційний ризик, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Препарат не рекомендується застосовувати дітям до 12 років.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для зовнішнього застосування на неушкоджену шкіру.Дорослим та дітям від 12 років: гель наносять на уражені ділянки тіла 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість разової дози гелю залежить від величини ураженої ділянки. Зазвичай достатньо 2-4 г гелю, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, для нанесення на поверхню шкіри площею 400-800 см2.Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.Тривалість терапії залежить від показання та ефективності лікування. Показання для застосування рекомендується через 2 тижні переглянути.Тривалість лікування не має перевищувати 14 днів поспіль – при ураженні м’якої тканини або ревматичних захворювань м’якої тканини, або довше 21 дня – у випадку болю, спричиненого артритом, якщо лікарем не призначено інше.Пацієнтам літнього віку немає необхідності у коригуванні.Якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, слід обов’язково звернутися за консультацією до лікаря.

Передозировка:

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами.

Побочные действия:

Зазвичай препарат добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.Інфекції та інвазії: пустульозні висипання.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк.З боку респіраторної системи: бронхіальна астма.З боку шкіри та сполучних тканин: висипання, екзема, еритема, дерматит, у тому числі контактний дерматит, бульозний дерматит, реакції світлочутливості, відчуття печіння шкіри, свербіж.При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька, виникнення взаємодії малоймовірне. Необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням гелю, у разі прийому інших нестероїдних протизапальних лікарських засобів або перебування під наглядом лікаря з приводу будь-якого захворювання.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

При температурі не вище 25 oС. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 60 г у тубі; по 1 тубі в коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Фелоран
Производитель:Балканфарма-Троян АД, Болгария
Форма выпуска: По 60 г у тубі; по 1 тубі в коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6512/01/01 от 23.08.2012. Приказ № 658 от 23.08.2012
МНН:Diclofenac
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: диклофенак; 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: карбомер, діетаноламін, натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, спирт ізопропіловий, вода очищена.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные средства для местного применения. Диклофенак.
Код АТХ:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама