Фелоран інструкція по застосуванню

Фелоран фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Фелоран гель д/зовн. заст. 1 % по 60 г у тубах
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/6512/01/01 від 23.08.2012. Наказ № 658 від 23.08.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: диклофенак; 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: карбомер, діетаноламін, натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, спирт ізопропіловий, вода очищена.

Виробник:

Балканфарма-Троян АТ, Болгарія

Фармакотерапевтична група:

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Симптоматичне лікування болю, запалення та набряку при:пошкодженні м’яких тканин: травми сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів (наприклад внаслідок вивиху, розтягнення, синців); спортивні травми;локалізованих формах ревматизму м’яких тканин: тендиніт (у тому числі тенісний лікоть), бурсит, плечовий синдром та періартропатія; локалізованих формах дегенеративного ревматизму (остеоартрит периферичних суглобів та хребта).

Протипоказання:

Відома гіперчутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату; наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки або гострого риніту, зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів;

Належні заходи безпеки при застосуванні:

З обережністю застосовувати з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно із застосуванням його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.Препарат рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на запалену, поранену або інфіковану шкіру. Не допускати попадання лікарського засобу в очі, на слизові оболонки та відкриті рани. Препарат не можна ковтати.При появі будь-яких шкірних висипань лікування препаратом слід припинити.Не застосовувати гель під повітронепроникними пов’язками. У випадку розтягування зв'язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.Препарат містить пропіленгліколь, що може спричиняти легке локалізоване подразнення шкіри.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Клінічного досвіду застосування гелю у період вагітності або годування груддю немає, тому не рекомендується призначати його у дані періоди. Особливо це стосується ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності та/або передчасного закриття артеріальної протоки.При наявності вагомих підстав для призначення гелю у період годування груддю, коли очікувана користь від застосування препарату перевищує потенційний ризик, препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Препарат не рекомендується застосовувати дітям до 12 років.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений для зовнішнього застосування на неушкоджену шкіру.Дорослим та дітям від 12 років: гель наносять на уражені ділянки тіла 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість разової дози гелю залежить від величини ураженої ділянки. Зазвичай достатньо 2-4 г гелю, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, для нанесення на поверхню шкіри площею 400-800 см2.Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.Тривалість терапії залежить від показання та ефективності лікування. Показання для застосування рекомендується через 2 тижні переглянути.Тривалість лікування не має перевищувати 14 днів поспіль – при ураженні м’якої тканини або ревматичних захворювань м’якої тканини, або довше 21 дня – у випадку болю, спричиненого артритом, якщо лікарем не призначено інше.Пацієнтам літнього віку немає необхідності у коригуванні.Якщо після 7 днів лікування стан пацієнта не покращився або погіршився, слід обов’язково звернутися за консультацією до лікаря.

Передозування:

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами.

Побічні дії:

Зазвичай препарат добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.Інфекції та інвазії: пустульозні висипання.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості, ангіоневротичний набряк.З боку респіраторної системи: бронхіальна астма.З боку шкіри та сполучних тканин: висипання, екзема, еритема, дерматит, у тому числі контактний дерматит, бульозний дерматит, реакції світлочутливості, відчуття печіння шкіри, свербіж.При виникненні будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та обов’язково звернутися до лікаря.

Лікарська взаємодія:

Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька, виникнення взаємодії малоймовірне. Необхідно проконсультуватися з лікарем перед застосуванням гелю, у разі прийому інших нестероїдних протизапальних лікарських засобів або перебування під наглядом лікаря з приводу будь-якого захворювання.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

При температурі не вище 25 oС. Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 60 г у тубі; по 1 тубі в коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ M01AB05:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Фелоран
Виробник:Балканфарма-Троян АТ, Болгарія
Форма випуску: По 60 г у тубі; по 1 тубі в коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/6512/01/01 від 23.08.2012. Наказ № 658 від 23.08.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Diclofenac
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: диклофенак; 1 г гелю містить диклофенаку натрію 10 мг;допоміжні речовини: карбомер, діетаноламін, натрію бензоат (Е 211), пропіленгліколь, спирт ізопропіловий, вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак.
Код АТС:M01AB05 - Диклофенак
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама