Ферровир инструкция по применению

Ферровир фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ферровир раствор д/ин. по 5 мл во флак. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8221/01/01 от 23.05.2008. Приказ № 273 от 23.05.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

флакон містить натрію дезоксирибонуклеату 75 мг та заліза хлориду гексагідрату в перерахуванні на залізо Fe 3+ 0,24 мг;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора рідина жовтого кольору без сторонніх включень;

Производитель:

Техномедсервис, ЗАО ФП, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Ферровір є біологічно активною речовиною – витяжкою із молочка осетрових та лососевих риб (очищена та стандартизована комплексна сіль дезоксирибонуклеату натрію із залізом). Препарат чинить противірусну та імуномодулюючу дію, активує противірусний, протигрибковий та протимікробний імунітети. Виявляє противірусну дію відносно різних вірусів, що містять різні РНК та ДНК. Клінічний досвід застосування препарату показав його високу активність, добру переносимість, відсутність токсичності (ІС50>4000 мкг/мл) та небажаних побічних ефектів. При терапії СНІД/ВІЧ-інфекції 14-денне курсове застосування Ферровіру підвищує рівень СD4+лімфоцитів в крові. Це підвищення продовжується протягом 1-1,5 місяця після закінчення курсу лікування. Одночасно знижується вірусне навантаження в організмі, про що свідчить зниження концентрації РНК ВІЧ у порівнянні з початковим рівнем. При рецидивуючій герпетичній інфекції зменшується тяжкість та тривалість рецидиву, настає швидка й тривала ремісія після 10-денного курсового лікування. Застосування Ферровіру в комплексному лікуванні хворих на хронічний гепатит С сприяє покращанню переносимості лікування (зменшення запаморочення, нудоти тощо), зниженню реплікативної активності всіх генотипів вірусу НСV, переведенню процесу в латентну фазу з відновленням клітин печінки і відсутністю вірусної реплікації. Препарат характеризується високим ступенем активності при сумісній наявності вірусів основного та опортуністичного захворювання. Хіміотерапевтичний індекс препарату – більше 20, що характерно для високоактивних лікарських засобів.Фармакокінетика. При внутрішньом’язовому введенні рекомендованої дози препарат швидко всмоктується і розподіляється в органах і тканинах за участю ендолімфатичного шляху транспорту; має високу тропність до органів кровотворної системи; бере активну участь у клітинному метаболізмі, вбудовуючись в клітинні структури. В процесі щоденного курсового застосування має властивість кумулюватися в органах і тканинах. Час досягнення максимальної концентрації при одноразовому введенні – 0,5 години, після чого починається зниження концентрації препарату в крові, пов’язане з його розподілом органах і тканинах. При багаторазовому введенні препарату кожні 24 години протягом 4 діб спостерігається найбільше накопичення його у селезінці, лімфовузлах та кістковому мозку. Після 5-го введення концентрація препарату при наступних введеннях у всіх органах і тканинах не підвищується, спостерігається її поступове зниження.Препарат екскретується із організму (у вигляді метаболітів) частково з калом і, більшою мірою, із сечею. Середній час утримання препарату в органах і тканинах – 72 години. Час напіввиведення – 36 годин.

Показания к применению:

У складі комбінованої терапії ВІЧ-інфікованих хворих та хворих на СНІД, ВІЧ-інфікованих з гепатитом С, ВІЧ-інфікованих з рецидивуючою герпетичною інфекцією. Кліщовий енцефаліт, гепатит С, герпес.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність і період годування груддю, дитячий вік.

Особенности применения:

Для зменшення болючості Ферровір вводять внутрішньом’язово повільно протягом 1-2 хв.Розчин для ін’єкцій слід використати відразу після відкриття флакону; не допускається зберігання відкритих флаконів. Внутрішньовенне застосування препарату не допускається!

Способ применения и дозы:

При лікуванні ВІЧ-інфекції або СНІДу дорослим призначають внутрішньом’язово 5 мл (15 мг/мл) розчину для внутрішньом’язового введення (75 мг у перерахуванні на суху речовину) 2 рази на добу (150 мг) протягом 14 днів. За необхідністю через 1-1,5 місяця призначають повторний курс терапії.При лікуванні герпесу – 5 мл (15 мг/мл) розчину для внутрішньом’язового введення 2 рази на добу протягом 10 днів.При лікуванні гепатиту С Ферровір вводиться внутрішньом’язово 2 рази на добу по 5 мл (15 мг/мл) розчину для внутрішньом’язового введення протягом 14 днів. У наступні 14 днів препарат вводиться у тій самій добовій дозі через день.При кліщовому енцефаліті препарат вводиться 2 рази на добу по 5 мл (15 мг/мл) розчину для внутрішньом’язового введення протягом 5 - 10 днів.

Передозировка:

Негативних явищ, спричинених передозуванням, не виявлено.

Побочные действия:

Можливе короткочасне підвищення температури тіла (до 38 оС), гіперемія та помірна болючість у місці ін’єкції.

Лекарственное взаимодействие:

Помірно потенціює дію антикоагулянтів, тому необхідно контролювати показники згортання крові. Потенціює терапевтичну активність засобів, що застосовуються одночасно з Ферровіром.

Срок годности:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +4 °С до + 20 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці. Термін придатності – 5 років.Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма выпуска / упаковка:

Розчин для внутрішньом’язового введення у флаконах по 5 мл із нейтрального або темного скла. Оригінальна упаковка по 5 флаконів у піддоні з ПВХ в картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикахімічна назва: натрію дезоксирибонуклеат із залізом комплекс;Форма випускуРозчин для внутрішньом’язового введення. Адреса105318, Москва, вул. Миронівська, д. 33, тел.: 369-35-05,367-90-72,367-90-88,234-46-99.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ферровир
Производитель:Техномедсервис, ЗАО ФП, Российская Федерация
Форма выпуска: Розчин для внутрішньом’язового введення у флаконах по 5 мл із нейтрального або темного скла. Оригінальна упаковка по 5 флаконів у піддоні з ПВХ в картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8221/01/01 от 23.05.2008. Приказ № 273 от 23.05.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

флакон містить натрію дезоксирибонуклеату 75 мг та заліза хлориду гексагідрату в перерахуванні на залізо Fe 3+ 0,24 мг;допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама