Глинез инструкция по применению

Глинез фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Глинез таблетки по 5 мг №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2752/01/01 от 23.02.2005. Приказ № 84 от 23.02.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить 5 мг гліпізиду; допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, натрію лаурилсульфат, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

білі, круглі, плоскі, зі скошеними краями таблетки з відбитком “GLYNASE” на одному боці та розподілювальною рискою - на іншому боці;

Производитель:

ЮСВ Лтд., Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Протидіабетичні засоби. Гіпоглікемізуючі засоби, за виключенням інсулінів.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Глінез – гіпоглікемічний засіб, похідне сульфанілсечовини. Стимулює вироблення інсуліну β - клітинами підшлункової залози. Збільшує чутливість клітин печінки і м’язів до інсуліну. Має гіполіпідемічну, фібринолітичну дію, інгібує агрегацію тромбоцитів. Зниження концентрації глюкози в крові відмічається, в середньому, через 30 хвилин після прийому їжі, за рахунок інсулінотропної дії препарату.Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо швидко і повністю абсорбується із шлунково-кишкового тракту. Зв’язування з білками плазми (переважно з альбуміном) становить 98 – 99 %.Метаболізується в печінці. Менше 10 % виводиться з сечею і калом в незміненому вигляді, близько 90 % виводиться з сечею ( 80%) і калом (10%) у вигляді метаболітів.

Показания к применению:

Інсулінонезалежний цукровий діабет (тип ІІ) у пацієнтів з надмірною або нормальною масою тіла при неефективності дієтотерапії.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до похідних сульфанілсечовини, сульфаніламідів; цукровий діабет І типу, діабетичний кетоацидоз; діабетична прекома і кома, виражені порушення функції нирок і печінки, вагітність і період лактації.

Особенности применения:

При прийомі Глінезу після інсуліну або інших гіпоглікемічних засобів слід враховувати швидке надходження гліпізиду у кров і в перші 4–5 днів контролювати дозу відповідно з глікемічним профілем.При розвитку гіпоглікемії, якщо пацієнт є притомним, глюкозу (або розчин цукру) призначають внутрішньо. Якщо пацієнт втратив свідомість, вводять глюкозу в/в або глюкагон п/ш, в/м або в/в. Коли хворий опритомнів, необхідно дати йому їжу, багату на вуглеводи, для запобігання повторному розвитку гіпоглікемії.При травмах, тяжких інфекціях, великих оперативних втручаннях потрібно перевести хворого на прийом інсуліну.

Способ применения и дозы:

Для лікування цукрового діабету ІІ типу Глінез призначають залежно від клінічної картини захворювання. Початкова доза становить 2,5 – 5 мг на добу за 15 – 30 хвилин до сніданку. За необхідності дозу збільшують до 15 мг на добу у 2 прийоми. Максимальна доза: разова – 15 мг, добова – 40 мг.

Передозировка:

Специфічних симптомів передозування не відмічено.За необхідності проводять симптоматичну терапію, в залежності від клінічних проявів.

Побочные действия:

З боку ендокринної системи: рідко – гіпоглікемія, особливо у пацієнтів похилого віку і ослаблених, при нерегулярному вживанні їжі, вживанні алкоголю, при порушенні функції печінки і нирок.З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, діарея, дуже рідко – токсичний гепатит.Алергічні реакції: рідко – шкірний висип, свербіж.З боку системи кровотворення: в окремих випадках – тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз.Інші: можливий головний біль.

Лекарственное взаимодействие:

Глінез не слід призначати одночасно з міконазолом. При одночасному прийомі Глінезу із саліцилатами, сульфаніламідами, інгібіторами АПФ, при вживанні алкоголю може розвинутись важка гіпоглікемічна реакція. Одночасний прийом бета-адреноблокаторів може маскувати прояви гіпоглікемії.МАО-інгібітори, фенілбутазони, хлорамфенікол, циклофосфамід, пробенецид, фенірамідол посилюють дію препарату.Тіазидні діуретики, синтетичні прогестини, ГКС (у т.ч. при місцевому прийомі), хлорпромазин, оральні контрацептиви, адреналін - ослабляють дію Глінезу.

Срок годности:

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі 10-25 оС. Термін придатності - 3 роки.

Форма выпуска / упаковка:

3 блістери по 10 таблеток у блістері; 10 блістерів по 10 таблеток у блістері, в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: glipizide; Форма випускуТаблетки.АдресаБ.С.Д. Марг Роуд, Гованді, Мумбаі, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A10BB07:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Глинез
Производитель:ЮСВ Лтд., Индия
Форма выпуска: 3 блістери по 10 таблеток у блістері; 10 блістерів по 10 таблеток у блістері, в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/2752/01/01 от 23.02.2005. Приказ № 84 от 23.02.2005
МНН:Glipizide
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить 5 мг гліпізиду; допоміжні речовини: лактоза, крохмаль, целюлоза мікрокристалічна, натрію крохмальгліколят, натрію лаурилсульфат, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Протидіабетичні засоби. Гіпоглікемізуючі засоби, за виключенням інсулінів.
Код АТХ:A10BB07 - Глипизид
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученые раскрыли секрет долголетия японских мудрецов
Философия икигай, которая пришла из Японии, подчер...
Реклама