Инфлувак инструкция по применению

Инфлувак фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Инфлувак суспензия д/ин. по 0,5 мл в однораз. шпр. №1
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13027/01/01 от 24.07.2013. Приказ № 628 от 24.07.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Одна доза вакцини (0,5 мл) сезону 2017/2018 містить поверхневі антигени вірусу грипу (гемаглютинін та нейрамінідазу)* наступних штамів:A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 – подібний(A/Singapore/GP1908/2015, IVR-180) 15 мкг ГА** A/Hong Kong/4801/2014 (H3N2) – подібний(A/Hong Kong/4801/2014, NYMC X-263B) 15 мкг ГА**B/Brisbane/60/2008 – подібний(B/Brisbane/60/2008, wild type) 15 мкг ГА**допоміжні речовини: калію хлорид, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфату дигідрат, натрію хлорид, кальцію хлориду дигідрат, магнію хлориду гексагідрат, вода для ін'єкцій.* культивують на курячих ембріонах** гемаглютинінСклад вакцини відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) для Північної півкулі та рішенню ЄС для сезону 2017/2018.ІНФЛУВАК® може містити сліди яєць (овальбумін, курячі білки), формальдегіду, цетилтриметиламонію броміду, полісорбату 80 або гентаміцину, які використовуються в процесі виробництва (див. розділ Протипоказання).

Производитель:

Абботт Биолоджикалз Б.В., Нидерланды

Фармакотерапевтическая группа:

Вакцины.

Показания к применению:

Профілактика грипу, особливо особам з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання.ІНФЛУВАК® застосовують у дорослих і дітей віком від 6 місяців.Вакцинація рекомендована для наступних категорій:особам віком ≥ 65 років, незалежно від стану їх здоров’я;дорослим та дітям з хронічними захворюваннями дихальної або серцево-судинної систем, включаючи бронхіальну астму;дорослим та дітям з хронічними метаболічними захворюваннями, як, наприклад, цукровий діабет;дорослим та дітям із хронічними захворюваннями нирок;дорослим та дітям з імунодефіцитними станами, що розвинулися внаслідок захворювання або терапії препаратами, що пригнічують імунітет (наприклад, цитостатиками, кортикостероїдами) або застосуванні променевої терапії;дітям та підліткам (віком від 6 місяців до 18 років), що отримують довготривале лікування препаратами, що містять ацетилсаліцилову кислоту, і тому можуть бути віднесені до групи ризику щодо розвитку синдрому Рея на фоні грипозної інфекції.

Противопоказания:

Гіперчутливість до активних речовин, до будь-яких інших допоміжних речовин або до будь-яких компонентів, що можуть бути присутніми у слідовій кількості, такі як курячі яйця (овальбумін, курячі білки), формальдегід, цетилтриметиламонію бромід, полісорбат 80 або гентаміцинХворим з гострими інфекціями і лихоманкою вакцинацію слід проводити після одужання.

Особенности применения:

Як і при введенні будь-яких ін’єкційних вакцин, необхідні медикаменти та обладнання завжди повинні бути напоготові на випадок виникнення анафілактичної реакції після введення вакцини. Пацієнт повинен знаходитися під наглядом лікаря або медичної сестри протягом 30 хвилин після щеплення, враховуючи можливість розвитку анафілактичного шоку у окремих високочутливих осіб.ІНФЛУВАК® забороняється вводити внутрішньосудинно.Після або навіть перед будь-якою вакцинацією у пацієнтів можуть виникати реакції, пов’язані з тривогою, включаючи вазовагальні реакції (втрата свідомості), гіпервентиляція або реакції, пов’язані зі стресом, як психогенна відповідь на ін’єкцію. Цей стан може супроводжуватися кількома неврологічними ознаками, такими як транзиторне порушення зору, парестезія та тоніко-клонічні судоми кінцівок під час відновлення нормального фізіологічного стану. Симптоми втрати свідомості зазвичай є негайними (< 5 хвилин), вони виникають під час процесу введення ін’єкції. Втрата свідомості не потребує ніяких клінічних маніпуляцій, окрім переведення пацієнта в положення лежачи, щоб запобігти отриманню ним травм.Імунна відповідь у пацієнтів з ендогенною або ятрогенною імуносупресією може бути недостатньою.Інформацію щодо впливу вакцини на результати при проведенні серологічних тестів див. в розділі Взаємодія з іншими лікарськими засобами.ІНФЛУВАК® не впливає або чинить незначний вплив на здатність керувати автотранспортом або роботу з механізмами.Несприятливі ефекти в разі передозування малоймовірні.Невикористаний препарат або матеріали, що залишилися після використання препарату, повинні утилізуватися відповідно до місцевих вимог.

Применение в период беременности или кормления грудью:

ІНФЛУВАК® можна застосовувати протягом всього періоду вагітності. Більше даних з безпеки є для другого та третього триместрів у порівнянні з першим триместром. Проте світові дані щодо застосування препарату не вказують на будь-які небажані наслідки для плоду або матері, що пов’язані із застосуванням препарату. ІНФЛУВАК® можна застосовувати в період годування груддю.Відсутні дані щодо впливу застосування ІНФЛУВАК® на здатність завагітніти.

Способ применения и дозы:

Щеплення осіб на території України здійснюється згідно з вимогами діючих наказів МОЗ України. Дорослим – вакцину вводять внутрішньом'язово або глибоко підшкірно переважно в область дельтовидного м’яза плеча; дітям молодшого віку – в передньолатеральну частину стегна. Перед введенням вакцину слід витримати до кімнатної температури. Безпосередньо перед ін'єкцією шприц треба струсити. Перевірити візуально перед введенням. Дорослі: 0,5 мл.Дітям віком від 36 місяців до 18 років: 0,5 мл.Дітям віком від 6 до 35 місяців: клінічні дані обмежені, можна вводити по 0,25 мл або 0,5 мл. Слід застосовувати у відповідності до наявних офіційних рекомендацій.Для введення дози 0,25 мл зі шприца об’ємом 0,5 мл необхідно натиснути на поршень та зупинити його рух, коли його внутрішня поверхня досягне позначки для відмірювання половини об’єму вмісту шприца; у шприці залишиться 0,25 мл вакцини, необхідної для введення.Дітям, які ніколи не були попередньо щеплені проти грипу, рекомендовано ввести другу дозу з інтервалом щонайменше в 4 тижні.Оскільки відсутній досвід застосування препарату у дітей віком від 0 до 6 місяців, тому не слід застосовувати даний препарат у цій віковій категорії.

Побочные действия:

Прояви побічної дії, що спостерігалися під час проведення клінічних досліджень.Безпека тривалентної інактивованої вакцини для профілактики грипу оцінена у відкритих, неконтрольованих клінічних дослідженнях, що обов’язково проводяться щорічно за участю щонайменше 50 дорослих віком 18-60 років та щонайменше 50 літніх осіб віком 61 рік та старше. Оцінка безпеки проводиться протягом перших 3 днів після щеплення.Небажані явища під час клінічних досліджень спостерігалися з наступною частотою (дуже часто (≥1/10); часто (≥1/100, <1/10); нечасто (≥1/1000, <1/100)):з боку нервової системи: часто – головний біль*;з боку шкіри та підшкірної клітковини: часто – пітливість*;з боку скелетно-м'язової системи та сполучної тканини: часто – міалгія, артралгія*.Загальні розлади та стан місця введення: часто – пропасниця, нездужання, озноб, втома; місцеві реакції - почервоніння, набряк, біль, екхімоз, затвердіння*.*Ці реакції зазвичай зникають через 1-2 дні без лікування.За даними фармакологічного нагляду в післяреєстраційний період спостерігалися наступні побічні реакції додатково до зазначених вище:Розлади з боку системи крові та лімфатичної системи: тимчасова тромбоцитопенія, тимчасова лімфаденопатія.Розлади з боку імунної системи: алергічні реакції, які в рідких випадках можуть призводити до анафілактичного шоку, ангіоневротичного набряку.Розлади з боку нервової системи: невралгія, парестезія, фебрильні судоми, неврологічні розлади, такі як енцефаломієліт, неврит та синдром Гійєна – Барре.Судинні розлади: васкуліт, асоційований у дуже рідких випадках із транзиторним порушенням функції нирок.Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини: генералізовані шкірні реакції, включаючи свербіж, кропив’янку та неспецифічні висипання.

Лекарственное взаимодействие:

ІНФЛУВАК® можна призначати одночасно з іншими вакцинами, але рекомендовано вводити їх в різні кінцівки. Необхідно звертати увагу на можливе підвищення інтенсивності побічних реакцій. Імунна відповідь може бути зниженою у пацієнтів, що проходять лікування імунодепресантами.Після вакцинації від грипу спостерігалися помилково позитивні реакції при проведенні серологічних тестів з використанням методу ELISA для визначення антитіл проти HIV1, вірусу гепатиту С і особливо HTLV1. Хибнопозитивні результати ELISA можна перевірити за допомогою методу вестерн-блоту. Транзиторні хибнопозитивні реакції можуть бути зумовлені відповіддю імуноглобулінів М на вакцинацію.

Срок годности:

1 рік.

Условия хранения:

Зберігати в холодильнику при температурі від 2 до 8°С. Не заморожувати. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від світла та в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 0,5 мл суспензії для ін’єкцій у попередньо наповнених одноразових шприцах №1 або №10.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

ІНФЛУВАК® є тривалентною субодиничною інактивованою вакциною для профілактики грипу, до складу якої входять очищені поверхневі антигени вірусів грипу типів А і В. Знаходиться у вигляді суспензії для ін’єкцій в одноразових шприцах і є стерильною безбарвною прозорою рідиною, що містить поверхневі антигени вірусу грипу в сольовому розчині з фосфатним буфером.

Форма випуску

Суспензія для ін’єкцій по 0,5 мл y попередньо наповнених одноразових шприцах.КОД за АТС: J07BB02. Вакцина для профілактики грипу.

Імунологічні і біологічні властивості

Серопротекція досягається через 2-3 тижні. Тривалість післявакцинального імунітету до гомологічних штамів або штамів, близьких до тих, що входять до складу вакцини, може коливатися, але зазвичай складає 6-12 місяців.

Адреса

Веервег 12, 8121 АА Ольст, Нідерланди.У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел.: (044) 200-07-93);ДП “Державний експертний центр МОЗ України” (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел.: (044) 393-75-86);Представника компанії Абботт (01032, м. Київ, вул. Жилянська, 110, тел.: (044) 498 6080).

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J07BB02:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Инфлувак
Производитель:Абботт Биолоджикалз Б.В., Нидерланды
Форма выпуска:По 0,5 мл суспензії для ін’єкцій у попередньо наповнених одноразових шприцах №1 або №10.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13027/01/01 от 24.07.2013. Приказ № 628 от 24.07.2013
МНН:Influenza, inactivated, split virus or surface ant
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Одна доза вакцини (0,5 мл) сезону 2017/2018 містить поверхневі антигени вірусу грипу (гемаглютинін та нейрамінідазу)* наступних штамів:A/Michigan/45/2015 (H1N1)pdm09 – подібний(A/Singapore/GP1908/2015, IVR-180) 15 мкг ГА** A/Hong Kong/4801/2014 (H3N2) – подібний(A/Hong Kong/4801/2014, NYMC X-263B) 15 мкг ГА**B/Brisbane/60/2008 – подібний(B/Brisbane/60/2008, wild type) 15 мкг ГА**допоміжні речовини: калію хлорид, калію дигідрофосфат, натрію гідрофосфату дигідрат, натрію хлорид, кальцію хлориду дигідрат, магнію хлориду гексагідрат, вода для ін'єкцій.* культивують на курячих ембріонах** гемаглютинінСклад вакцини відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) для Північної півкулі та рішенню ЄС для сезону 2017/2018.ІНФЛУВАК® може містити сліди яєць (овальбумін, курячі білки), формальдегіду, цетилтриметиламонію броміду, полісорбату 80 або гентаміцину, які використовуються в процесі виробництва (див. розділ Протипоказання).

Фармакологическая группа:Вакцины.
Код АТХ:J07BB02 - Вирус гриппа — очищенный антиген
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Офтальмолог объяснил, помогут ли антибиотики вылечить конъюнктивит
Заболевания глаз, вызванные изменением климата и з...
Реклама