Ингарон инструкция по применению

Ингарон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Ингарон лиофилизат для р-ра д/введ. интраназ. по 100 000 мо во флак. №1 с р-лем
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5544/01/01 от 06.12.2006. Приказ № 835 от 15.12.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 флакон містить інтерферону-гамма 100 000 MО;допоміжні речовини: маніт.

Основные физико-химические свойства:

розсипчаста або пориста маса білого кольору, гігроскопічна.

Производитель:

Фармаклон, НПП, ООО, Росийская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Інгарон® – рекомбінантний інтерферон-гамма людини складається з 144 амінокислотних залишків (а. з.), позбавлений перших трьох а. з. Cys-Tyr-Cys, заміщених на Met. Молекулярна маса 16,9 кДа. Отриманий шляхом мікробіологічного синтезу у рекомбінантному штамі Escherichia coli і очищений колоночною хроматографією, питома противірусна активність на клітинах (фібробласти людини), інфікованих вірусом везикулярного стоматиту, становить 2×107 ОД на мг білка. Інтерферон-гамма (імунний інтерферон) є найважливішим протизапальним цитокіном, продуцентами якого в організмі людини є природні кілерні клітини, CD4 Th1 клітини і CD 8 цитотоксичні супресорні клітини. Макрофаги, нейтрофіли, природні кілерні клітини, цитотоксичні Т-лімфоцити мають рецептори до інтерферону-гамма. Активує ефекторні функції цих клітин, зокрема їх бактерицидність, цитотоксичність, продукцію ними цитокінів, супероксидних і нітрооксидних радикалів (тим самим спричиняючи загибель внутрішньоклітинних паразитів). Інтерферон-гамма блокує реплікацію вірусних ДНК і РНК, синтез вірусних білків і зрілих вірусних часток. При цьому спричиняє цитотоксичну дію на вірус-інфіковані клітини. Інгібує В-клітинну відповідь на інтерлейкін-4, пригнічує продукцію імуноглобулінів і експресію СВ23-антигену. Є індуктором апоптозу диференційованих В-клітин, що дають початок аутореактивним клонам. Скасовує супресивний ефект інтерлейкіну-4 на інтерлейкін-2-залежну проліферацію і генерацію лімфокінактивованих кілерів. Активує продукцію білків гострої фази запалення, підсилює експресію генів С2 - С4 компонентів системи комплементу.На відміну від інших інтерферонів підвищує експресію антигенів ГКГС як I так і П класів на різних клітинах, причому прискорює експресію цих молекул навіть на тих клітинах, що не експресують їх конститутивно. Тим самим підвищується ефективність і здатність розпізнавання антигенів Т-лімфоцитами. Інтерферон-гамма блокує синтез b-TGF, відповідального за розвиток фіброзу легень і печінки.Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показания к применению:

Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу та інших гострих респіраторних захворювань. Профілактика і лікування (у складі комплексної терапії) грипу "пташиного" походження.

Противопоказания:

Індивідуальна гіперчутливість до інтерферону-гамма або будь-якого іншого компонента препарату; аутоімунні захворювання; розсіяний склероз; цукровий діабет; вагітність і лактація; дитячий вік до 7 років.

Особенности применения:

Введення препарату шляхом ін’єкцій категорично заборонено!Немає даних щодо впливу препарату на керування автотранспортними засобами або роботу зі складними механізмами, що потребують підвищеної уваги.

Способ применения и дозы:

Інтраназально. Вміст флакона розчиняють у 5 мл води для ін’єкцій.Дорослим і дітям старше 7 років при перших ознаках захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання – по 2 краплі в кожну ніздрю (після їх очищення від слизу) 5 разів на добу протягом 5 - 7 днів.Для профілактики гострих інфекційних захворювань і грипу при контакті з хворим та/або при переохолодженні – по 2 - 3 краплі у кожну ніздрю через день за 30 хв до сніданку протягом 10 днів. При одноразовому контакті достатньо одного закапування.Після закапування рекомендується зробити легкий масаж пальцями крил носа протягом кількох хвилин для рівномірного розподілу препарату в носовій порожнині.

Передозировка:

Випадки передозування не відмічались.

Побочные действия:

Не встановлена.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування інтраназальних судинозвужувальних препаратів не рекомендується (сприяє додатковому висушуванню слизової оболонки носа).

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 2 роки.Препарат не підлягає переконтролю та подовженню терміну придатності після його закінчення.Розчин препарату зберігати не більше 10 днів у холодильнику (не заморожувати).

Форма выпуска / упаковка:

Ліофілізат для приготування розчину для інтраназального введення по 100 000 МО у флаконі №1.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: interferon gamma; Форма випускуЛіофілізат для приготування розчину для інтраназального застосування.АдресаРосійська Федерація, 142279, Московська область, Серпуховський район, сел. Оболенськ, корп. 72 “А”.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ L03AB03:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Ингарон
Производитель:Фармаклон, НПП, ООО, Росийская Федерация
Форма выпуска: Ліофілізат для приготування розчину для інтраназального введення по 100 000 МО у флаконі №1.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5544/01/01 от 06.12.2006. Приказ № 835 от 15.12.2006
МНН:Interferon gamma
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 флакон містить інтерферону-гамма 100 000 MО;допоміжні речовини: маніт.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства.
Код АТХ:L03AB03 - Интерферон гамма
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама