Карниэль инструкция по применению

Карниэль фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Карниэль раствор д/перор. прим., 200 мг/мл по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10553/01/01 от 30.03.2010. Приказ № 266 от 30.03.2010
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: левокарнітин;1 мл розчину містить 200 мг левокарнітину;допоміжні речовини: кислота сорбінова, вода очищена.

Производитель:

Олифен, Корпорация, ЗАО для "ПИК-Фарма, ООО", Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Метаболічний засіб.

Показания к применению:

Первинна системна недостатність карнітину;вроджені порушення обміну речовин, які спричиняють вторинну недостатність карнітину.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Особливості застереження. Надто швидкий прийом левокарнітину спричинює побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту. Дозу необхідно рівномірно розділити протягом дня для максимальної переносимості. При первинній системній недостатності карнітину клінічна картина уявляє собою повторну Рейє-подібну енцефалопатію, симптоми якої – гіпотонія, м’язова слабкість і затримка розвитку. Для встановлення діагнозу первинної недостатності карнітину необхідно, щоб рівень карнітину у сироватці крові, еритроцитах та/або тканинах був заниженим, та щоб у пацієнта не було первинного порушення окислення жирних кислот або органічних кислот.У деяких пацієнтів, переважно у хворих на кардіоміопатію, лікування карнітином швидко сприяє зниженню важкості захворювання та одужанню. Лікування, крім карнітину, має включати підтримуючу та іншу терапію, необхідну за станом здоров’я пацієнта. Карнітин не виявляє мутагенних властивостей.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Адекватних і належно контрольованих досліджень з участю вагітних жінок не проводили.Левокарнітин можна застосовувати під час вагітності або годування груддю лише при клінічній необхідності і коли потенційна користь переважає ризик для плода.Левокарнітин проникає в грудне молоко, тому лікування препаратом призначає лікар. Якщо лікування для матері важливе, годування груддю припиняють.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає повідомлень про вплив препарату на здатність керувати автомобілем або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Лікування дітей у віці до 3-х років здійснювати під наглядом лікаря.

Способ применения и дозы:

Розчин для перорального застосування за 30 хв до їжі, додатково розбавляючи рідиною. Дорослі: рекомендована доза левокарнітину складає від 1 до 3 г/день для людини вагою 50 кг, що еквівалентно 5-15 мл/день. Високі дози слід призначати з обережністю і лише в тих випадках, коли клінічні і біохімічні дані дозволяють припустити, що підвищення дози принесе користь. Слід розпочинати з 1 г/день (5 мл/день) і надалі збільшувати дозу з постійною оцінкою переносимості і клінічної реакції. Контроль має включати періодичне біохімічне дослідження крові, перевірку основних показників життєдіяльності, концентрації карнітину в плазмі і загального клінічного стану.Новонароджені і діти: Рекомендована доза левокарнітину складає від 50 до 100 мг/кг/день, що еквівалентно 0,25–0,5 мл/кг, день розчину для перорального застосування. Високі дози повинні призначатися з обережністю і лише в тих випадках, коли клінічні і біохімічні дані дозволяють припустити, що підвищення дози принесе користь. Дозування розпочинають з 50 мг/кг/день, і надалі збільшують до досягнення максимального рівня в 3 г/день (15 мл/день), постійно оцінюючи переносимість і клінічну відповідь. Контроль має включати періодичне біохімічне дослідження крові, перевірку основних показників життєдіяльності, концентрації карнітину в плазмі крові і загального клінічного стану.

Передозировка:

Повідомлень про токсичність левокарнітину при передозуванні не було. Великі дози препарату можуть спричинити діарею. Левокарнітин легко видаляється з плазми діалізом. У випадку передозування здійснюють заходи для видалення препарату зі шлунково-кишкового тракту, проводять симптоматичне та підтримуюче лікування.При тривалому застосуванні внутрішньо L- або D,L-карнітину повідомлялося про різні незначні розлади з боку шлунково-кишкового тракту: оборотні нудота та блювання, метеоризм, діарея. Тільки при застосуванні D,L-карнітину пацієнтам з уремією описані випадки легкої міастенії.При зменшенні дози часто знижується або повністю зникає спричинений препаратом запах тіла пацієнта або розлади шлунково-кишкового тракту. Чутливість до препарату необхідно уважно оцінювати протягом першого тижня застосування препарату і після кожного підвищення дози. Описані випадки судомних нападів у пацієнтів як з попередньою судомною активністю, так і без неї. У пацієнтів з попередньою судомною активністю підвищувалась частота та/або важкість судомних нападів.

Лекарственное взаимодействие:

Одночасне застосування глюкокортикоїдів призводить до накопичення левокарнітину у тканинах організму (окрім печінки). Інші анаболічні засоби посилюють ефект препарату.

Условия хранения:

3 роки.Зберігати в недоступному для дітей і захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Після першого відкриття зберігати при температурі від 2 до 8 °С протягом 1 місяця.

Форма выпуска / упаковка:

У флаконах № 1 по 25 мл, 50 мл або 100 мл розчину в коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Карниэль
Производитель:Олифен, Корпорация, ЗАО для "ПИК-Фарма, ООО", Российская Федерация
Форма выпуска:У флаконах № 1 по 25 мл, 50 мл або 100 мл розчину в коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/10553/01/01 от 30.03.2010. Приказ № 266 от 30.03.2010
МНН:Levocarnitine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: левокарнітин;1 мл розчину містить 200 мг левокарнітину;допоміжні речовини: кислота сорбінова, вода очищена.

Фармакологическая группа:Метаболічний засіб.
Код АТХ:A16AA01 - Левокарнитин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Бактериальный синусит
Бактериальный синусит — симптомы, причины и фактор...
Реклама
FDA: диклофенак вызывает нарушения сердца
Диклофенак — это препарат из группы НПВС (нестерои...
Хозяйственное мыло поможет устранить запах пота и защитит от инфицирования
Хозяйственное мыло содержит моющие вещества, котор...
Реклама