Касенлакс (Macrogol) инструкция по применению

Касенлакс фото, инструкция
Нет Регистрации

Адаптированная инструкция

Лекарственная форма:

порошок

Производитель:

Непосредственное производство: Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему. Неселективные блокаторы β-адренорецепторов. Пропранолол

Категория отпуска:

Без рецепта.

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: макрогол;1 саше містить макроголу 4000 - 10 г;допоміжні речовини: яблучний ароматизатор, сахарин натрію.

Лекарственная форма:

порошок

Основные физико-химические свойства:

Производитель:

Касен Рекордати С.Л., Испания

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, влияющие на сердечно-сосудистую систему. Неселективные блокаторы β-адренорецепторов. Пропранолол

Фармакологические свойства:

Показания к применению:

Симптоматичне лікування запорів.

Противопоказания:

Гіперчутливість до макроголу або до інших компонентів препарату; запальні захворювання товстої кишки (неспецифічний виразковий коліт, хвороба Крона, токсичний мегаколон); кишкова непрохідність або підозра на кишкову непрохідність; перфорація кишечнику або її загроза; біль у животі невизначеного походження.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат не містить цукру, тому його можна призначати хворим на цукровий діабет, а також особам, з раціону яких виключається галактоза.Не слід застосовувати пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози.До початку лікування потрібно виключити органічну природу запору. Лікування запору будь-яким лікарським засобом є лише допоміжною терапією за умови дотримання здорового способу життя та культури харчування, а саме: споживання більшої кількості рідини та клітковини, відповідна фізична активність та відновлення діяльності кишечнику. Максимальний термін застосування для дітей - не більше 3 місяців. Той факт, що симптоми не зникають навіть у результаті застосування препарату та дотримання відповідної дієти, може вказувати на інші патології, що потребують діагностики та лікування.Слід з обережністю застосовувати пацієнтам, схильним до порушення водно-електролітного балансу, а саме: пацієнтам літнього віку, з порушеннями функцій печінки або нирок; при одночасному прийомі сечогінних засобів, враховуючи можливість розвитку діареї.

Особенности применения:

Применение в период беременности или кормления грудью:

Препарат можна призначати у період вагітності або годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не встановлено.

Дети:

Препарат можна застосувати дітям віком від 8 років.

Способ применения и дозы:

Препарат призначений для перорального застосування. Лікування нормалізує моторику товстого кишечнику за умови дотримання відповідної культури харчування (дієти). Дорослим і дітям віком від 8 років зазвичай призначають по 1-2 саше на добу, бажано вранці, за один прийом під час їди. Вміст саше попередньо розчиняють у склянці води. Перший ефект від застосування препарату настає протягом 24-48 годин після прийому.  Щоденна доза визначається відповідно до клінічного ефекту і може становити від 1 саше через день (особливо для дітей) до 2 саше на день. Тривалість застосування визначає лікар залежно від характеру та перебігу захворювання, ефективності лікування. Тривалість лікування для дітей не повинна перевищувати 3 місяців, оскільки немає даних клінічних досліджень щодо застосування препарату понад цей термін.

Передозировка:

У зв’язку з відсутністю системної абсорбції передозування малоймовірне.Передозування призводить до діареї, яка зникає, якщо тимчасово припинити застосування препарату або зменшити дозу. Через надмірну втрату рідини внаслідок діареї або блювання може бути потрібна корекція порушеного водно-електролітного балансу. Були зафіксовані випадки аспірації при введенні значних об’ємів поліетиленгліколю з електролітами через назогастральний зонд. Особливий ризик аспірації спостерігається у дітей з неврологічними порушеннями акту ковтання.

Побочные действия:

З боку травної системи: в окремих випадках може виникнути здуття живота та/або біль у животі, нудота, блювання, гострі позиви до випорожнення та мимовільне випорожнення кишечнику.При прийомі дуже великої дози можливий розвиток діареї, яка самостійно припиняється через 1-2 доби після відміни препарату; після цього можна приймати препарат у нижчих дозах. У дітей діарея може викликати болісні відчуття в періанальній області.Можливе порушення водно-електролітного балансу (гіпонатріємія, гіпокаліємія) і/або зневоднення, особливо у пацієнтів літнього віку.Дуже рідко можуть виникнути реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, кропив’янку, висип, набряк обличчя, набряк Квінке, анафілактичний шок, бронхоспазм.

Лекарственное взаимодействие:

Можливе уповільнення абсорбції лікарських засобів, які приймають одночасно з Касенлаксом. Тому рекомендується приймати препарат окремо від інших засобів, з інтервалом не менше 2 годин.

Срок годности:

3 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

10 або 20 саше у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Внимание

Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.

Редакция

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Этот сайт использует cookies. Вы можете изменить настройки cookies в своём браузере. Узнать больше.