Кетопром инструкция по применению

Кетопром фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кетопром гель, 25 мг/г по 50 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6556/01/01 от 11.06.2007. Приказ № 316 от 11.06.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 г гелю містить 25 мг кетопрофену;допоміжні речовини: карбопол 980, спирт ректифікований, пропіленгліколь, триетаноламін, вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

безбарвний, прозорий або майже прозорий гель без видимих твердих включень;

Производитель:

ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Кетопрофен належить до групи нестероїдних протизапальних засобів похідних арилпропіонової кислоти. Має аналгетичну і протизапальну дію внаслідок гальмування дії циклооксигенази 1 (ЦОГ-1) і циклооксигенази 2 (ЦОГ-2), гальмування активності брадикінінів, стабілізації лізосомальних мембран і гальмування міграції макрофагів. Кетопрофен має аналгетичну і протизапальну дію на ранній стадії (судинній фазі) і на пізній стадії (клітинній фазі) запальної реакції. Також кетопрофен гальмує агрегацію тромбоцитів.Фармакокінетика. При місцевому застосуванні кетопрофену гелю він абсорбується зі шкіри і пенетрує локально у запальні тканини. Абсорбція до системної циркуляції є дуже незначною (лише 5% застосованої дози).

Показания к применению:

Біль у м‘язах і суглобах, викликаний травмами або ушкодженнями. Тендовагініти.

Противопоказания:

Гіперчутливість до кетопрофену або до інших компонентів препарату.Гіперчутливість до ацетилсаліцилової кислоти, її похідних та інших нестероїдних протизапальних засобів.Пошкодження шкіри, висипання, екзема, травми шкіри, шкірні інфекції.Дитячий вік молодше 15 років.ІІІ триместр вагітності.

Особенности применения:

Кетопром не слід застосовувати:на слизових оболонках та внутрішньоочно;на великих ділянках шкіри;під оклюзивними пов‘язками;у кількостях, більших за необхідні, та з частотою, більшою за необхідну;поряд з відкритим полум‘ям, оскільки препарат містить алкоголь.Застосування кетопрому слід припинити, якщо у місці нанесення гелю виникають ураження шкіри.Кетопром слід застосовувати з обережністю при наявності у хворого супутньої серцевої недостатності та порушення функції нирок або печінки.Слід уникати впливу прямого сонячного випромінювання (включаючи випромінювання у солярії) під час лікування Кетопромом та протягом 2 тижнів після його закінчення.Якщо Кетопром необхідно втирати у шкіру протягом тривалого часу, слід застосовувати хірургічні рукавички. Вагітність і лактаціяДостовірних даних про вплив кетопрофену на вагітність при його місцевому застосуванні немає. Системне застосування кетопрофену у період перших двох триместрів вагітності можливе лише у випадку, коли потенційна користь для матері перевищує можливий ризик для плода. У період третього триместру вагітності кетопрофен як системна терапія не застосовується. Кетопрофен гель протипоказаний, починаючи з 6 місяця вагітності.Кетопрофен екскретується з грудним молоком, тому його не слід застосовувати під час грудного вигодовування.Керування автомобілем та іншими механізмамиПовідомлень про вплив кетопрофену при його місцевому застосуванні на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами немає.

Способ применения и дозы:

Дорослі та підлітки старше 15 років:Гель слід наносити місцево на шкіру 2 рази на день протягом 7 – 10 днів. Невелику кількість гелю (приблизно 2 – 4 г = 3 – 5 см видавленої смужки) для більш ефективної абсорбції слід обережно втирати протягом кількох хвилин у шкіру в ділянці болю. Після застосування гелю рекомендується помити руки.

Передозировка:

При місцевому застосуванні передозування є малоймовірним. Якщо нанесено забагато гелю на шкіру, її слід помити водою.Випадкове вживання кетопрофену внутрішньо може спричинити сонливість, запаморочення, нудоту, блювання, біль в епігастральній ділянці і ці симптоми зазвичай минають після відповідного симптоматичного лікування. Високі дози кетопрофену при системному застосуванні можуть спричинити брадипное, кому, конвульсії, шлунково-кишкові кровотечі, гостру ниркову недостатність і підвищення або падіння кров‘яного тиску. Специфічного антидоту при передозуванні кетопрофену немає, рекомендується симптоматичне лікування разом із підтриманням життєво важливих функцій організму. Промивання шлунку та прийом активованого вугілля (першу дозу слід призаначати разом із сорбітолом) може бути корисним, особливо у випадку, якщо симптоми виникли до 4 годин після передозування або при прийомі дози, що у 5 – 10 разів перевищує рекомендовані.

Побочные действия:

Побічна дія, наведена нижче, класифікована за частотою виникнення як:часто: у від 1% до 10% пацієнтів з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або її похідних кетопрофен може спричинювати напад бронхіальної астми;зрідка: у від 0,01% до 0,1% пацієнтів кетопрофен може спричиняти алергічну реакцію (свербіж, кропив‘янку, шкірні висипання);поодиноко: у менш ніж 0,01% пацієнтів кетопрофен може спричиняти нудоту, блювання, діарею або запори (при тривалому застосуванні).Час від часу кетопрофен може спричиняти реакції гіперчутливості від легких до тяжких алергічних реакцій, таких як везикулярна екзема, що може загостритись або прогресувати до системної анафілаксії. Є спорадичні повідомлення про загострення на фоні застосування кетопрофену існуючої у хворого ниркової недостатності.Побічні ефекти, викликані застосуванням кетопрофену, зазвичай послаблюються після припинення застосування препарату.

Лекарственное взаимодействие:

При місцевому застосуванні на шкірі навіть у великих кількостях Кетопром дуже незначною мірою абсорбується у системну циркуляцію (лише 5% застосовуваної дози). У зв‘язку з низькою концентрацією кетопрофену в сироватці крові після місцевого застосування ризик взаємодії з іншими препаратами є дуже малим. Кетопрофен може мінімальною мірою гальмувати виведення метотрексату і солей літію та зменшувати ефект дії деяких діуретиків, наприклад, тіазидів і фуросеміду.Сумісне застосування кетопрофену разом з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами може підсилювати їх дію так само, як і викликані ними побічні дії.

Срок годности:

Термін придатності – 2 роки. Зберігати при температурі нижче 25°С у місцях недоступних для дітей.

Форма выпуска / упаковка:

Алюмінієва туба, що містить 50 г гелю, закрита поліетиленовою кришечкою і вміщена у картонну упаковку.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристика

міжнародна та хімічна назви: кетопрофен, 2-(3-бензилфеніл)пропіонова кислота ;

Форма випуску

Гель.

Адреса

GlaxoSmithKline Pharamaceuticals S.A. 189, Grunwaldzka Street , 60-322 Poznan, Poland.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M02AA10:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кетопром
Производитель:ГлаксоСмитКляйн Фармасьютикалз С.А., Польша
Форма выпуска:

Алюмінієва туба, що містить 50 г гелю, закрита поліетиленовою кришечкою і вміщена у картонну упаковку.

Регистрационное удостоверение:№ UA/6556/01/01 от 11.06.2007. Приказ № 316 от 11.06.2007
МНН:Ketoprofen
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 г гелю містить 25 мг кетопрофену;допоміжні речовини: карбопол 980, спирт ректифікований, пропіленгліколь, триетаноламін, вода очищена.

Фармакологическая группа:Нестероидные противовоспалительные и противоревматические средства.
Код АТХ:M02AA10 - Кетопрофен
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Витамины при ОРВИ
Какие витамины чаще всего назначают при ОРВИВитами...
Лечение ОРВИ в домашних условиях
Симптомы ОРВИКак лечить ОРВИ в домашних условиях —...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама